PDA

View Full Version : От любовта боли



SweetYGirL93
11-02-2007, 07:00
Дали любовта наистина съществува?Ако съществува защо? На кого му трябва да страда толкова? Защо всички казват, че любовта е най-прекрасното чувство след като боли толкова много? Защо не можем сами да избираме в кого да се влюбим? Защо винаги се влюбваме в неподходящия човек? Защо по дяволите боли толкова много и как може това да се нарече прекрасно? Защо не може да обичаме вечно? Ако можехме да избираме в кого да се влюбим и да го обичаме вечно щеше да е прекрасно. Това вече наистина може да се нарече прекрасно. Защо винаги се влияем от чуждото мнение? Какво говорят и какво мислят за нас? Защо просто не слушаме сърцето си? Защо,защо,защо….Хиляди въпроси без отговори.Каквото и кажа каквото и да направя нищо няма да се промени.Винаги ще боли от любовта и въпреки това тя ще си остане най-прекрасното чувство на света, колкото и нелогично да звучи.За сърцето логиката,разумът и правилата не важат.Някой беше казал, че живеят само влюбените, а останалите просто съществуват.Може би е вярно.От любовта боли и по този начин ние чувстваме, че сме живи, но искаме да не сме, защото сме далеч или не можем да бъдем с човека, когото обичаме.Много пъти съм се питала дали можеш да обичаш някого без да го виждаш. Без да виждаш очите му,без да усещаш аромата му,без да го докосваш.Възможно ли е да се влюбиш в някого само заради начина, по който ти говори?Може би е нужно само да знаеш,че един човек те обича, интересува се от теб и постоянно мисли за теб.Просто да знаеш, че някой стои буден цяла нощ, защото ти си в мислите му.И след като знаеш това и вярваш на това са ти нужни само няколко мили думи, които да те накарат да се почувстваш най-щастливия, най-желания и най-обичания човек на света и ето вече си влюбен, дори и да не трябва.Но представи си, че всичко това е било лъжа, на която ти си повярвал и наистина си се влюбил…Тогава ти се оказваш прекаран, много влюбен и с голяма болка в сърцето.И всичко това хората наричат прекрасно.Тази болка ги държи живи.Мисля, че никога няма да си обясня защо хората се влюбват.Нима искат да ги боли ??? Не едва ли…Те просто се влюбват без да искат и това понякога води до много мъка от несподелена любов.И въпреки, че боли аз пожелавам на всички хора да се обичат и никога да не мразят.И помнете Въпреки болката любовта си остава най-прекрасното чувство на света!!!!

С много обич!!!
(разбито сърце)

Моля Ви да го прочетете докрай :) Попринцип не пиша много много, но вчера бях много тъжна и така излях мъката си .Искам вашето мнение . Приемам всякакви критики :wink:

SlAdKy_KoTi
11-02-2007, 07:51
Текста е добър!Съгласна съм за болката... и изобщо за сичко ,защото тази болка съм я чуствала не 1 път.
Текста е наистина хубав!Хареса ми :mrgreen:

SweetYGirL93
11-02-2007, 16:16
Radvam se 4e ti e haresal ;-)

Glezanka
11-03-2007, 15:49
Прочетох го и в ума ми веднага изкочи мисълта,че това е била една IRC любов (хаха) И защо по дяволите всички сте толкова съкрушени от любовта,и всички вечно умирате да сте обичани ... опааа това за което говориш не е било любов,а просто симпатия :) И все пак ... лично мнение!Любовта е красиво чувство,внасящо в душата слънчеви емоции ... стига сте умирали,след поредното скъсано гадже,това не е любов ... :) :evil: