PDA

View Full Version : Има ли ЛЮБОВ от разстояние....



sharkybul
11-02-2007, 07:23
писна ми да обеснявам за кфо става въпрос,пък е и сложно..... и боли....

Просто 1 момиче от морето....грабна ми сърчицето.... и до сега е така.....

просто дайте вашето мнение....съвет иле какфото решите
предварително мерси

mir4eto93
11-02-2007, 08:03
Любовта от разтояние не е любов, не можеш всеки ден да прегращаш гаджето, да я/го целуваш и т.н Няма нищо лошо да обичаш някой, който е далече, но се огледай и около себе си, там също има хора, в които можеш да се влюбиш! :smt008

koalka
11-02-2007, 08:05
Има си значение и на колко време си се виждате, все пак.Ако се виждате на един месец веднъж-това за мен не е връзка.Но пак е възможно да се обичате.Просто в един момент нещата ще приключат.Да не може да го видиш, да не може да го целунеш, единственото, което ви е да си чатите по скайп и телефон...

BMW_MPOWER
11-02-2007, 08:06
има ама изветрява като отворено пепси

sh3_1s_7h3_0n3
11-02-2007, 08:19
теоретично е възможно...
практически - сама за себе си също доказах, че е възможно...
др е въпроса дали си/сте готови на това... :?

the_sweetest_kiss
11-02-2007, 08:33
Трудно е, но ако държите един на друг и знаете, че след някакво време ще се видите, надеждата че този ден да дойде и пак ще си с човека, който обичаш ще поддържа връзката ви, а като се видите ще е 10 пъти по-хубаво отколкото, ако се виждате всеки ден. Личен опит :)

sharkybul
11-02-2007, 09:07
Ами всичко е в това че и 2мата преди запознанството ни бяхме по несериозните неща....особенно аз....шегувахме се че ни умръзват другите... но ние един на друг не си....

определено това че цяла седмица примерно жадуваш за 1 човек по тел по скайп и да го видиш в края на седмицата прави 7-8те часа заедно ви МНОГО ХУБАВИ може би защото са по жадувани от СРЕЩА С гаджето "за спорта" или защото "така се прави"....

Аз съм само на 17,но мога да кажа,че знам какфо искам и на какфо съм готов! Изпитал съм много неща за това време..... Просто съм минал през много неща и ИМАМ НУЖДА ОТ ТОВА МОМИЧЕ! и най важното не го казвам много често това..... та аз на 5% от момичетата с които съм ходил съм казвал "ОБИЧАМ ТЕ"

знам че и тя ме обича,но може би е мъничка.... все още не изпатила от живота....

Съжелявам ако ви занимавам НО НЗ КАКФО ДА ПРАВЯ НАЙСТИНА
хората на 20-30-40 та дори и НИКОГА не намират любовта на живота си!
не искам аз да съм я намерил и изпуснал!
Длъжен съм да се боря! и знам че сичко което казвам не го правя защото просто съм ВЛЮБЕН и е моментно състояние! Мога да живея без нея... ДА! но не искам такъф живот!

Благодаря

sharkybul
11-02-2007, 09:49
Просто знам че я ОБИЧАМ като никоя друга!

jessika87
11-02-2007, 10:10
ne mislia 4e raztoianieto ima goliamo zna4enie,ako darjite 1 na drug,v momenta moaita vrazka e takava i moga da kaja 4e mn go obi4am i razstoianieto ne mipre4i,e na momenti mi e gadno,no.....
:smt007 :smt007 :smt007 ti triabv ada re6i6,dali iska6 da prodaljite ili ne

sh3_1s_7h3_0n3
11-02-2007, 10:29
sharkybul, 5% от момичетата, с които си ходил, 1,7497...4 момичета ли прави? ::: ^^

Всъщност... не мисля, че ние точно можем да ти дадем възможно най-правилния съвет. Истината е, че трябва да постъпиш така както го чувстваш... както искаш и мислиш, че е правилно. Какво си струва, какво не си струва, сам да прецениш ситуацията.

И така както ми изглежда, мисля, че имаш ясна представа към какво се стремиш... ами тогава ДЕЙСТВАЙ. Не е важно какво мислят другите, а ти. Ще се намерят хора, които ще ти кажат, че такава връзка е невъзможна, налудничава, наивна (на тези год), че глупаво ще постъпиш, ако се хвърлиш към това или се стремиш към неосъществимото. Какво ти пука? Правиш го за себе си - не за другите. Освен това...ще знаеш, че каквото е зависело от теб - ти си го направил. Ще бъдеш с чиста съвест, че поне си се опитал, а не в последствие да се чудиш 'дали пък не трябваше да пробвам...можеше и да се получи'...

Вярно е, че това не е едностранно решение.. зависи много и от момичето, но нали знаеш "Прави каквото трябва - пък да става каквото ще".

Успех!

HePeAJIeH
11-02-2007, 13:03
Провери!Може пък да излезе нещо! Все пак за какво разтояние говорим (км) ?

kobrichka
11-02-2007, 13:42
Според мен е невъзможна,е не невъзможна,защото няма нищо невъзможно,но няма да е никак пълноценна,както се казва`Далеч от очите,далеч от сърцето`

macka123
11-02-2007, 13:47
Никога не съм изпитвала такава любов лично аз и не мога да дам точно мнение , но... а бе нз!

Radeto_
11-02-2007, 14:50
Има такава любов - и тя е не по-малко силна от любовта на тези които се виждат всеки ден - дори може би по-силна, защото са нямали възможността да се наситят един на друг.Когато имаш някого по всяко време свикваш с него, а когато ти е липсвал и си искал да го докоснеш и целунеш правиш всичко възможно да го постигнеш. :smt008

mIsHeTy
11-02-2007, 15:56
ne mislia 4e raztoianieto ima goliamo zna4enie,ako darjite 1 na drug,v momenta moaita vrazka e takava i moga da kaja 4e mn go obi4am i razstoianieto ne mipre4i,e na momenti mi e gadno,no.....
:smt007 :smt007 :smt007 ti triabv ada re6i6,dali iska6 da prodaljite ili ne
напълно съгласна....и моята връска е такава...и мисля 4е е възможно..

flowerlina
11-02-2007, 16:19
Има си значение и на колко време си се виждате, все пак.Ако се виждате на един месец веднъж-това за мен не е връзка.Но пак е възможно да се обичате.Просто в един момент нещата ще приключат.Да не може да го видиш, да не може да го целунеш, единственото, което ви е да си чатите по скайп и телефон...
Така е.За мен такива връзки не са връзки.Далеч от очите,далеч от сърцето :?

sharkybul
11-02-2007, 20:20
Благодаря за съветите ви!

в крайна сметка реших да се боря пък даже и да са напразни надежди! Просто съм си бил винаги такъф! може и да боли повече но няма да съм стоял безучастно а ще знам че нещата са си били в мой ръце....

а от тук нататек какфото сабията и сърчицата ни покажат!

отново мерси

bungle
11-03-2007, 05:35
Зависи колко много държите един на друг.
Аз имам връзка от почти 2 години, в момента приятелят ми е на 500 километра от мен.. наистина е ужасно. Обичам го, но понякога се отчайвам.. Кой знае, ако ви е писано, ще сте заедно.. :-)

Wrathchild
11-03-2007, 07:55
Има но зависи от обстоятелствата.
Ако не остане през цялото време от разстояние може.
Майка ми примерно се запозна тук (в България) с един аржентинец, той се прибра там и чак след като се прибра се появи нещо между тях. А сега са женени.
Но наистина зависи вие на колко сте години, колко държите един на друг и разни такива уж дребни неща...

mechtaq_za_teb
11-03-2007, 08:06
Според мен има любов от разстояние,защото съм изживявала такава...но наистина разстоянието е проблем.Затова и се разделихме.Всичко зависи от вас.Ако държите един на друг достатъчно,то тогава разстоянието не би трябвало да бъде такъв проблем.

^Sam90^
11-03-2007, 08:11
Такива връзки са много трудни за поддържане... прекалено трудно. Има ОГРОМНО значение колко често се виждате, а и дали имате силни чувства един към друг. Другото важно нещо е да си вярвате - ако не, се почват разни съмнения, караници кой къде е бил, защо е бил, с кого е бил и т.н.

sk8__girl
11-03-2007, 08:32
Ot li4en opit moga da kaja 4e moje da ima vraska ot rastoqni, no e mnogo trudno da se podarja edna takava vrazka. Na mnogo pati mi se e iskalo da sloja kraq no prosto nemoga. A za da prosa6tevstvuva edna takava vraska se iziskvat mnogo osiliq, kakto ot ednata taka i ot drugata strana. Az ve4e edna godina i 8 meseca sam s moq priqtel, s koito se vijdam po 5 pati v meseca daje ponqkoga i samo po dva tripati.Mnogo e trudno, no kogato dvama du6i se obi4at nikoi nemoje da im popre4i da sa zaedno :smt008

DiabolicAngel
11-03-2007, 09:25
Същестува такъв тип връзка,но зависи много от двамата-от това колко държат един на друг,това дали са готови на компромиси и най-вече на желание! =P~

Sweet__baby
11-03-2007, 11:45
Трудно е, но ако държите един на друг и знаете, че след някакво време ще се видите, надеждата че този ден да дойде и пак ще си с човека, който обичаш ще поддържа връзката ви, а като се видите ще е 10 пъти по-хубаво отколкото, ако се виждате всеки ден. Личен опит :) +1

yuyuto
11-03-2007, 13:14
Човече, от личен опит ти казвам - връзките от разстояние не ги бива, не се получават... Това, че се обичате, е много хубаво, но разстоянието е много сериозна пречка, която понякога довършва нещата... Сори, истината боли... :neutral:

GD
11-03-2007, 17:20
ще потвърда и аз от личен опит че няма никакъв смисъл престанете да търсите такава връзка и си намерете от вашия си град момиче или момче сигурно за заети всичките та ми дирите от на майната си връзка смешни ставате вече :evil: :-D :-D :-D

ЕPu
11-03-2007, 19:37
не..или поне не задълго
да имаш такава връзка си е ебати зора всъщност..

vaniLL
11-04-2007, 10:04
Има си значение и на колко време си се виждате, все пак.Ако се виждате на един месец веднъж-това за мен не е връзка.Но пак е възможно да се обичате.Просто в един момент нещата ще приключат.Да не може да го видиш, да не може да го целунеш, единственото, което ви е да си чатите по скайп и телефон...

az moq kaot sym go vid 4 pyti za 10 meseca - ne e vryzka , tei li ...
po temata - ima liubov ot rastoqnie , mn e trudno , no ako se pomy4i6 i naitina iska6 da si s neq , ne samo liuvob , ami i vrzyka ot razstoqnie 6te ima :) :) :) :) :---)

mar4ela92
11-24-2009, 19:44
Хора,мен също много ме вълнува тая тема,жалко,че сте писали по нея преди 2 години,но все пак мисля,че още някой би ми дал съвет ,защото положението ми е сложно ,и помеждудругото да попитам какво стана с вашите връзки-още ли са здрави и пълноценни( този въпрос се отнася до тези,които са писали,че имате такава връзка).
Освен това искам да поясня , че аз преди сегашната ми любов -тя е от разсотяние, съм преживяла още една от разстояние.Гаджето ми беше студент в чужбина,българин,не се бяхме вийдали 3 месеца,но когато той дойде ,разбрах от негови смс-и, че там е имал друго момиче,след това е бил решил ,че е по-добре с мен,но аз съм на мнение, че не може така,не е било справедливо да постъпва така с мен.
А сегашната ми връзка е с един швейцарец,той ще дойде след половин година в България за 1 седмица,аз мога да чакам дотогава, обаче ме е страх от бъдещето на нашата връзка,ако изобщо има такова(не се знае дали аз ще уча в Германия -в някой град близо до този, в който той живее, а тях ги задължават да ходят в казарма.)
Може да ми пишете и лични съобщения,благодаря ви за вниманието! :-)

sunshinepp
11-24-2009, 19:52
за меене любов от разстояние няма .. бях се увлекла по 1 човек така..уж от разстояние амаа.. нищо повече накрая предпочетох момчето, което можех да виждам веки ден пред момчето, което можех да чувам по телефона..скайпа и тн..всеки ден .. :-D

sh3_1s_7h3_0n3
11-24-2009, 19:53
Темата е стара!
А mar4ela92 ако иска, може да направи нова тема за своя проблем.