PDA

View Full Version : Въпрос до админите



HePeAJIeH
11-02-2007, 09:11
Наскоро се зачудих как избирате даден човек за модератор или какво трябва да е направил някой потребител за да заслужи този статус?


Благодаря предварително!

basson
11-02-2007, 17:35
Да бе, и на мен ми е интересно как мога да стана модер :o

NightSky
11-02-2007, 19:36
Чрез такива теми не може да станеш модератор. Ако направиш впечатление на админите, те сами ще те потърсят.

Forslor
11-02-2007, 19:52
---------------------СТАРТ

Завърташ се 3 пъти на ляво после 64 пъти по корен квадрат на дясно и казваш със най- милното си гласче следните слова на ЛС ъф корс:

-Мили админи , убищавам ,чи щи бъда многу примерну и злобну в чирвата на костниът си мозък модираторичи (знам чи написах глупусти ,ма толкуз миии къпацитета). :oops:

Ни разбиръм многу , но с удуволствие щи са поупражниявам върху путрибитилите ,като първите месици щи им търкъм многу постуве и ще заклиучвъм всичку що не се ареса на хамстера ми Пифчу.
А да и щи бъда многу любезну при давънету на бисмислинити си отгувури или куминтари.
Ето ви и ина цунка от миен и хамстера ми Пифчу :-)

----------------------ЕНД
Ама после като станеш модераторЧИ да ме почерпиш :smt006

Seducti0n
11-02-2007, 20:47
---------------------СТАРТ

Завърташ се 3 пъти на ляво после 64 пъти по корен квадрат на дясно и казваш със най- милното си гласче следните слова на ЛС ъф корс:

-Мили админи , убищавам ,чи щи бъда многу примерну и злобну в чирвата на костниът си мозък модираторичи (знам чи написах глупусти ,ма толкуз миии къпацитета). :oops:

Ни разбиръм многу , но с удуволствие щи са поупражниявам върху путрибитилите ,като първите месици щи им търкъм многу постуве и ще заклиучвъм всичку що не се ареса на хамстера ми Пифчу.
А да и щи бъда многу любезну при давънету на бисмислинити си отгувури или куминтари.
Ето ви и ина цунка от миен и хамстера ми Пифчу :-)

----------------------ЕНД
Ама после като станеш модераторЧИ да ме почерпиш :smt006


То,ако ставаша така ехе,модератолите щяхме да сме повече от потребителите... :wink:

LiveFlower
11-02-2007, 20:56
cvetito,are pusni go o6te edin put de :x

basson
11-02-2007, 20:59
Цвети, добре де, разкажи ти как стана модератор))

Seducti0n
11-02-2007, 21:00
Понякога се пуска повече от веднъж и както виждах се постарах,да оправя нещата.Стига с тази злобабе хора...не си мисли,че съм малоумна и,че си пускам е така отговорите,щото си нямам друга работа :!:

Seducti0n
11-02-2007, 21:04
Цвети, добре де, разкажи ти как стана модератор))


Когато някой от потребителите има желание да бъде модератор във форума,намира начин за да се свърже с администраторите и да сподели с тях идеети си.След,което предстои нещо,като пробен период,с цел да се прецени дали наистина дадения потребител е готов да поеме подобна отговорност или не. :wink:

Forslor
11-02-2007, 21:15
Ей създаде работа на администраторите (хъ-хъ) "Гив ми файф" :smt108

Seducti0n
11-02-2007, 21:28
Ей създаде работа на администраторите (хъ-хъ) "Гив ми файф" :smt108

Не мисля,че е толкова далече от акъла,човек сам да се сети и да предприеме,подобни мерки или пак с твоята ирония,която аз очевдно не разбирам... :roll:

Forslor
11-02-2007, 21:34
Ей създаде работа на администраторите (хъ-хъ) "Гив ми файф" :smt108

Не мисля,че е толкова далече от акъла,човек сам да се сети и да предприеме,подобни мерки или пак с твоята ирония,която аз очевдно не разбирам... :roll:
Не се безпокои скоро излиза ТОМ 1 (първи) на моята нова книга със заглавие "МОЯТА ИРОНИЯ " by FORSLOR , проучванията сочат ,че ще стане бест селър във този форум , ама нали съм скромен :oops: