PDA

View Full Version : Стачка, я вижте...



Плякам Майки
11-02-2007, 10:03
http://btv.bg/news/?magic=all&story=61623

Според вас какво ще стане ?

дано да продължи, дано да продължи :D

Theoatguy
11-02-2007, 10:10
Стачка до дупка ве! Докато не се разкарат тези лапни-шарани от властта. Ако не съм прав ще си избърша гъза с бележника си...!

Плякам Майки
11-02-2007, 10:29
Как да го разбирам, тва ? :D

zloto
11-02-2007, 10:31
Нямам представа този път... вече 2 пъти така уж "почваха", но после винаги се оказваше че отново не са съгласни... честно казано не ми се почва изобщо... колкото повече време не ходим на училище, толкова повече ми се убива желанието да почнем отново...

Ha4eTeH
11-02-2007, 10:31
Еми избърши си го но само с половината! В момента и учителите и депотатите са виновни!Депотатите както знаем са от все време виновни-->напират с обещания и после въздух!!!Но учителите могат да не развалят учебната година на децата особено на 1 и 12 клас!Малките деца с нетърпение очакват да видят стая,учител, да седната да дигнат ръка а какво правят седат си у тах си и си бъркат в носовете!!!Край на стачката да измислят друг начин по които да стачкуват!Можеха да не гласуват ако са такъв голям процент!!!Могат да стачкуват лятна ваканция или събота и неделя!Аз лично не съм в ваканция моето училище си учи! ТУЕС към ТУ !

FelisDirus
11-02-2007, 10:37
Еми избърши си го но само с половината! В момента и учителите и депотатите са виновни!Депотатите както знаем са от все време виновни-->напират с обещания и после въздух!!!Но учителите могат да не развалят учебната година на децата особено на 1 и 12 клас!Малките деца с нетърпение очакват да видят стая,учител, да седната да дигнат ръка а какво правят седат си у тах си и си бъркат в носовете!!!Край на стачката да измислят друг начин по които да стачкуват!Можеха да не гласуват ако са такъв голям процент!!!Могат да стачкуват лятна ваканция или събота и неделя!Аз лично не съм в ваканция моето училище си учи! ТУЕС към ТУ !

Говориш глупости. На теб, ако ти плащат твърде малко (независимо какво работиш), ще ходиш на работа?
Щото аз не бих... и затова напълно подкрепям учителите. =D>

Lov3rKa
11-02-2007, 10:37
нз ама на мен класната ми звънна и каза,че от вторник сме на даскало... [-o<

Theoatguy
11-02-2007, 10:38
Начетен, ей селски... сега първолаците не са като по БАЙ-ТОШЕВО време. Да не си мислиш, че умират за класна стая ? Не хвърляй дори и капка вина върху учителите. Те нямат нищо общо с провалянето на учебната година. Стачката е хуманно действие, плод на демокрацията. Ако тря' ще трае още 3 месеца.

Плякам Майки
11-02-2007, 10:56
Начетен, ей селски... сега първолаците не са като по БАЙ-ТОШЕВО време. Да не си мислиш, че умират за класна стая?

True, true. В нащо даскало казаха още в началото, че стачката е безсрочна и докато няма споразумение няма да влезнат в класните стаи! :twisted:

SlAdKoTy zLo
11-02-2007, 11:12
нз ама на мен класната ми звънна и каза,че от вторник сме на даскало... [-o<

i na mene klasnata taka mi kaza :oops:

Theoatguy
11-02-2007, 11:14
нз ама на мен класната ми звънна и каза,че от вторник сме на даскало... [-o<

i na mene klasnata taka mi kaza :oops:

Така беше и предните 2 седмици. Някой политик небеизвестен пуска мухата, че се почва скуул и...

sladku_bebzi
11-02-2007, 12:55
нз ама на мен класната ми звънна и каза,че от вторник сме на даскало... [-o<

i na mene klasnata taka mi kaza :oops:

И моята...

Loshotia
11-02-2007, 13:00
То и ние уж нямаше да учим до сключване на споразумение, ноо от понеделник съм си на училище. :P
http://fels-sofia.org/news.php
Според сайта сме на училище...

N0_feAR
11-02-2007, 15:31
еми и на нас ни казаха, че вторник сме на училище вече с нормални часове.
пп:1-2 училища във Варна са затворени (анулирана година) защото всички даскали са си подали оставките. Това е само информативно...

sexy_for_you
11-02-2007, 15:39
Стачката е прекратена.Така чух по новините.А защо от вторник сме на училище,а не от понеделник?Заради балотажа ли?А в Плевен няма балотаж. :-#