PDA

View Full Version : Черни точки и гадни пъпки



chipi_kaoo
11-02-2007, 10:23
Проблема е следния, имам много черни точки, пъпките са ми по малко. Четох , че е въпрос на хигиена. и започнах да си мия лицето по20 пъти на ден със сапун (получих някаква алергия и се обринах, но не знам дали е от сапуна или от другите продукти). Взех си Клиендклиер, но не ми помага. Кво ли не опитах, и не става. Знам, че ше изчезнат след 2-3 години, но точно сега имам възможност за професионално развитие, и искам да изглеждам добре:)

GaBiIi__
11-02-2007, 10:36
idi na kozmetik po dobre :P :P :P

No_Limit
11-02-2007, 10:37
Пробвай с ексофолираща маска , тези на ейвън са добри и струват към 5 лева

LuCiFersAngeL
11-02-2007, 10:42
Ами точно сапунът не е подходящ за лицето, особено пък когато имаш някакъв проблем с кожата. Пробвай с някакъв ексфолиант за лице. В този форум много хвалиха Гарниер Пюр 3 в 1. Също така си прави редовно маски за лице. Хумата е много подходяща, тоалетните трици също (по принцип са за измиване, но аз ги ползвам като маска). За пъпките много пъти съм препоръчвала Акне аут. Иначе на мен много добре ми се отразява и фон дьо тен-а ми, колото и странно да звучи. Ползвам антибактериален на Манхатън и вечерта като се измия лицето ми е като на порцеланова кукла :smt007 Но пък, ако проблемът ти е наистина много сериозен само с един фон дьо тен няма да се оправиш, но наистина ще ти помогне :wink:

stoyanov91
11-02-2007, 10:43
Мии си вечер лицето със сапин Тео БеБе, и отиди на козметик или дерматолог.

rali4ka91
11-02-2007, 10:59
L'оreal Pure Zоne му е майката.Маха черните точки и пъпките и свива порите.От личен опит ти го препоръчвам.Около 10 лв е

SlAdKoTy zLo
11-02-2007, 11:26
Ами точно сапунът не е подходящ за лицето, особено пък когато имаш някакъв проблем с кожата. Пробвай с някакъв ексфолиант за лице. В този форум много хвалиха Гарниер Пюр 3 в 1. Също така си прави редовно маски за лице. Хумата е много подходяща, тоалетните трици също (по принцип са за измиване, но аз ги ползвам като маска). За пъпките много пъти съм препоръчвала Акне аут. Иначе на мен много добре ми се отразява и фон дьо тен-а ми, колото и странно да звучи. Ползвам антибактериален на Манхатън и вечерта като се измия лицето ми е като на порцеланова кукла :smt007 Но пък, ако проблемът ти е наистина много сериозен само с един фон дьо тен няма да се оправиш, но наистина ще ти помогне :wink:

saglasna sam ;) sa6to taka az si pravq i maska ot med mn e polezno za kojata :) a i leptena sa6to pomaga nqma da sajalqva6 naistina za 10 dni ti stava super meko liceto :smt007 super e :) uspex

Presley
11-02-2007, 11:49
Garnier Pure 3 in 1 :!: :!: :!:

sladku_bebzi
11-02-2007, 12:36
Бях чела, че ако имаш акне и други кожни проблеми ексфолианта не се препоръчва.Аз сега за акнето си взех Акне Аут, понеже много хора ми го препоръчаха, а за черни точки едни фр си бяха взели от тампоните на Ейвън.На едната ми бест фр комедоните й се махнаха от морската вода...

Seducti0n
11-02-2007, 13:48
Спри да използваш,толкова,често сапун-твърде много изсушава и дразни,кожата,особено,ако е по-нежна. :wink:

mon4eto
11-02-2007, 15:00
4ernite to4ki trq da gi istiska6 te ot samosebe si nqma da se mahnat...Ako nz kak otidi na kozmetik tam 6te ti pokajat :)

tItEufFf
11-02-2007, 15:14
Garnier Pure 3 in 1 :!: :!: :!:

Подкрепям...

sladku_bebzi
11-02-2007, 20:27
Пропуснах да кажа, че ако си миеш лицето много често, то става чувствително и дразнимо и е предразположено към акне.

pepitaaa
11-02-2007, 22:07
Със сапун в никакъв случай недей повече... изсушава кожата :)
Вземи си Garnier Pure 3 v 1 и лосиона пак на Garnier :) а за пъпките със салицилов спирт 1% май беше :) може след това да се намажеш с хидратираш крем за да не ти се изсуши лицето :) (аз така правя) :P

mechtaq_za_teb
11-03-2007, 04:40
Garnier Pure 3 in 1 :!: :!: :!: Това наистина е добро,така че и аз ти го препоръчвам.
Прави си маска на лицето от хума.Много помага.Недей да го миеш толкова често със сапун,а го почиствай сутрин и вечер с някакъв лосион.Аз използвам на Гарние.
Ако положението се влошава наистина ще е добре да се посъветваш с дерматолог.
Успех ;)

DisciplineAndOrder
11-07-2007, 20:55
Garnier Pure 3 in 1 действа.Опитвала съм го-наистина премахва черните точки!

LofYou
11-08-2007, 14:41
Garnier Pure 3 in 1 :!: :!: :!:

Подкрепям...


+1 :P

monityY
11-08-2007, 16:30
Хахаха,да не си миеш лицето с обикновен тоалетен сапун?! :shock: После защо хванала обрив... 8-) ОмГ..И бтв има многО такива ТЕМИ :-P

peteto89
11-08-2007, 16:41
otidi na kozmetik ili probvai nqkoq ot seriite na clinic az polzvam clinic i sam mn dovolna

slun4ice_90
11-16-2007, 12:30
Ами точно сапунът не е подходящ за лицето, особено пък когато имаш някакъв проблем с кожата. Пробвай с някакъв ексфолиант за лице. В този форум много хвалиха Гарниер Пюр 3 в 1. Също така си прави редовно маски за лице. Хумата е много подходяща, тоалетните трици също (по принцип са за измиване, но аз ги ползвам като маска). За пъпките много пъти съм препоръчвала Акне аут. Иначе на мен много добре ми се отразява и фон дьо тен-а ми, колото и странно да звучи. Ползвам антибактериален на Манхатън и вечерта като се измия лицето ми е като на порцеланова кукла :smt007 Но пък, ако проблемът ти е наистина много сериозен само с един фон дьо тен няма да се оправиш, но наистина ще ти помогне :wink:Използвала сам ''акне аут'' не е лош =;

estrella
11-16-2007, 18:14
kozmetik syjalqvamm za byrnata mi reakciqqq.,,, ama se qdosax ot syvetite det i davate,.,,povqrvai mi s tiq preparad4eta 6t sa samozaluje66..xodi redovno na kozmetik i samo sled 2-3 mes 6t ima6 perf koja....... ;]] :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ;-)

ytrewqqwerty
11-29-2007, 22:42
Shte ti preporucham neshto mn evtino i efikasno - ot seriata na BILE GD - "Akne gel" i "akne krem-gel" ! naistina pomagat, maji se po nqkolko pati na den 3-max4 kato gi reduva6! struvat po 3 lv broikata! 8)

rakiQ
11-30-2007, 06:52
Garnier Pure 3 in 1 :!: :!: :!:
+1 :!: