PDA

View Full Version : Как да разбирам намеренията му?



Slyn4evi_usmivki
11-02-2007, 10:36
Отскоро имаме нови съседи,които са се нанесли до нашия апартамент,на същия етаж.И момчето е адски готино,голям сладур наистина.Още на първия ден като се видяхме,докато тръгвахме и двамата по наште си работи се запознахме,и той направи мн намеци от типа на тва колко готина нова съседка имал и тн,после се срещнахме из града(той е от същия град само че преди е живял на др място,и не сме се виждали преди,и всъщност това да се срещнем наистина си беше голяма случайност)и го видях с приятелката му.Дотук няма нещо толкова лошо,е,стана ми малко гадно,шото си го бях харесала,но..Обаче въпреки че ги видях заедно, няколко днислед запознанството ни(горе долу преди 2 месеца) се срещаме във входа и той ме пита да ходиме заедно на някъв баскетболен мач,шот нямал с кой да иде..Аз отказах,ясно е защо,не искам да развалям връзки,и той веднага намекна за това,че щял да къса с момичето.Добре,каквото и да става между тия двама хора нека си става.Но защо като почти не ме познава толкова напира така..не искам да ставам повод за развалянето на връзка при положение,че от толкова скоро познавам някой..въпреки че адски мн го харесвам.Всеки път като ме види ми се усмихва и отново прави намеци...Дотук се вижда,че момчето явно не е наясно със себе си,явно е че иска да върти две момичета,аз го виждам това.НО ето какво друго се случва през последните дни,откакто се знаем около 2 месеца са вече това,той си е още с нея,още освен че постоянно ми прави намеци,вчера сестра му(тя е малка ена 13 е де,все пак мога да разговарям затова с нея донякъде..)ми каза,че бил свалял няква от нейния клас,леле,такъв смях ме напуши,не е истина просто..А той е на 17 аз на 15.Явно е,че този май няма спирка(а и е мн мн хубав пак го казвам),но едвам успявам да не се изкуша да направя няква стъпка и аз,даже си дадох телефона и той все ми звъни,това когато не съм в нас,иначе на звънеца и аййде да излезем,ужас направо.Днес ми звъня пак сутринта да пиеме кафе в 11 часа,абе на някой би му досадило,но толкова е готииин,и аз пак му отказах с някъв предлог,после го чух по стълбите,че излиза,даже след него излезнах в коридора и усетих силен парфюм,явно с някое от др момичета е тръгнал.Май май като се гледам няма да издържа още дълго на това изкушение,а дали трябва?ЛЕЛЕ.Току що ми писа смс,че е скъсал с приятелката си(за Бога тоя парфюм закакво беше),леле сега пък съвсем не знам простоооо,толкова е объркано хора!!

iRiNka
11-02-2007, 10:45
mii spored mene trqbva da izlezesh s nego .... i da STAVA KAKFOTO SHTE;] ama vnimavai vse pak shtoto qvno e jenkar ... da ne sotanesh naranena nakraq.predi vreme i az izlizah s edin det beshe mnoy mnoy hubav .. no do tyk. umstfeniq mu bagaj ne beshe nikak mnoy ii beshe naistina dosta glupaf :D

FunkyFresh
11-02-2007, 10:53
Той е на 17 и сваля момиче от класа на сестра си :shock: омг ми щом толкова го харесваш излесте няма лошо ама после глей да не съжеляваш щот тоя явно си пада женкар :-|

MakeMeLaugh
11-02-2007, 11:18
Ако си търсиш несериозно момче и несериозна връзка, само за едното ебане - това е твоя човек.. иначеее хахахаа познавам такива индивиди и знам как стоят нещата ;)

Пък и като те гледам ти не си от сериозните, а си падаш само по външния му вид - отивай то се видяло, че ще изгаряш. ;) Ма после не се чуди като и на някоя друга пиоше, че ше къса с теб :-D

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-02-2007, 11:19
Ще е яко, ако с другите момичета така успеете да уредите нещата и да си разпределите ролите, че да му натриете поне малко носа... :evil:

Viktoriq_
11-02-2007, 11:22
ami nai dobre e spored men da probva6 ... pak kakvoto izleze !

lukrecia
11-02-2007, 11:29
Аз понеже си падам по сериозните съвети ,ще те посъветвам като какичка на 21 години :D :D Момчетата на тая възраст са си такива повечето.Опитват от всичко и не можеш да ги спреш.Явно нашия красавец се възползва от чара си и пленява всичко наред.Просто момчето си е флиртаджия.....има си тактика и я прилага със всяка.Замисли се ,че той както се държи към теб го прави към още доста момичета....постави се на мястото и на приятелката му.....какво става зад гърба и.Замисли се дали искаш да си една от всички и дали искаш да бъдеш гаджето му....лъгано със всички.Нито едното нито другото е желателно.Нямам против неангажиращите връзки....,но според мен първата интимна връзка....трябва да бъде с човек с който се обичате.А по натам като вече имаш нещо сериозно зад гърба си можеш да опиташ и от несериозното,но сега недей.Ще страдаш според мен.Мисли с главата си и умната.

Presley
11-02-2007, 11:37
Явно момчето си е женкарче.В това няма лошо :D
Ако си падаш по такива,тръгни с него.Ако не-недей.Елементарно е.
И мужду другото ,това че си е сложил парфюм,не эначи че иэлиэа с гаджето си :shock:

nestle
11-02-2007, 11:38
ami to poprincip si4ki mom4eta sa si jenkari tei 4e....ae deistvai izlez s nego ala bala i da stava rabytata o4evidno e 4e i dvamata se iskate ;P YSPEH! :P

thefreak
11-02-2007, 12:42
ami to poprincip si4ki mom4eta sa si jenkari tei 4e....
Принципа на глупостите?

HePeAJIeH
11-02-2007, 12:59
Поопознай го още малсо! В слисъл излизай с него и по този начин му опознай поведението!Първо завържи приятерство после любов :wink:

N0_feAR
11-02-2007, 15:22
Щом толкова го харесаш (явно и той теб) излезте веднъж, дваж за да видиж за к'во става въпрос. Никой не те насилва да ставате гаджета, пък и инали знаеш понякога външния вид лъже....Пробвай все пак, нищо не губиш.

~CaLiCo~ *PepS* :P
11-02-2007, 16:35
Oh ama kak gi nenawijdam tiq jenkar4eta :D :D :D :lol: :evil: :-x

koalka
11-02-2007, 17:29
Явно вече интереса му към приятелката се е загубил и затова е решил да се занимава с други момичета.Харесва те теб, но има интерес и към други, просто се забавлява.Аз не бих имала нещо общо с такова момче, защото ще ми е ясно, че няма да е само с мен.