PDA

View Full Version : Проблем с едно момиче



big_dunker
11-02-2007, 10:42
С едно момиче бяхме мн близки като брат и сестра .. Почнахме да се харесваме и двамата взаимно .... и изведнъж тя спря да ми говори .. това продължи некаде 2-3 месеца.. Един ден говихме и се оточнихме отново почнахме да си се разбираме и в последно време взаимно почнахме да не се разбираме ..... Някой може ли да даде съвет или да каже какво да правя с нея ?

FunkyFresh
11-02-2007, 10:47
Ми щом взаимно не се разбирате значи има някаква причина може би сте си омръзнали даите си малко време да обмислите нещата и да разберете къде е проблема :wink:

svm1987
11-02-2007, 10:50
Sled kato ste se razbirali pak 6te se razberete.Prosto sednete i si pogovorete za vsi4ko,koeto stava mejdu vas.Bez da kriete ni6to edin ot drug,bez da uvartate.Kajete si vsi4ko direktno...

lukrecia
11-02-2007, 11:09
Ти убеден ли си,че тя те харесва като повече от приятел???Защото на мен ми се струва...,че с това си отягване е искала да си покаже,че между вас може да има именно само приятелство.

big_dunker
11-02-2007, 14:05
Тогава бях убеден .... но сега искам просто да сме приятели а не да не може да се гледаме ...

RaLkb
11-02-2007, 14:11
Pogovori s neq obqsni i kakvo potochno chustvash kam neq i se razberete kakvi shte sa otnosheniqta mejdy vas ot tyk natatak :D

sasha_90
11-02-2007, 14:14
но сега искам просто да сме приятели а не да не може да се гледаме ...
Ами говори с нея и й кажи,че искаш да сте приятели. :)

lukrecia
11-02-2007, 14:15
Тогава бях убеден .... но сега искам просто да сме приятели а не да не може да се гледаме ...

Ами малко е трудно отново да гледа на теб само като приятел,защото винаги щом те погледне ще се сеща,че ти я нямаш само за приятелка.Но наистина с еопитай да поговориш с нея...и и кажи ,че искаш да запазите добрите отношения като познати.

sexy_momi4e
11-02-2007, 14:26
Ти убеден ли си,че тя те харесва като повече от приятел???Защото на мен ми се струва...,че с това си отягване е искала да си покаже,че между вас може да има именно само приятелство. ;-)

koalka
11-02-2007, 17:47
Щом не се разбирате - приключвате отношенията си и толкова.

big_dunker
11-02-2007, 18:44
Тогава бях убеден .... но сега искам просто да сме приятели а не да не може да се гледаме ...

Ами малко е трудно отново да гледа на теб само като приятел,защото винаги щом те погледне ще се сеща,че ти я нямаш само за приятелка.Но наистина с еопитай да поговориш с нея...и и кажи ,че искаш да запазите добрите отношения като познати.

Смисал аз вече я искам само като приятел вече съм си хванал друга ...

Seducti0n
11-02-2007, 18:48
Просто се вижте с въпросното момиче и си изяснете отношенията-до колкото разбирам,ти искаш само приятелство.Не мисля,че е чак толкова трудно да и споделиш своите очаквания.Ако вие сами не можете да се оточните,не виждам съвет,с който ние или някой друг бихме ти помогнали. :wink: