PDA

View Full Version : Боли..



Radeto_
11-02-2007, 11:21
Това е момент на падение - тъга и ревност разяждащи душата ми.Той е далеч и в главата ми непрестанно се сменят сцени, в които той е с друга, макар разумат ми да знае че това е лоша шега на болното ми въображение.Боли ме безкрайно много - страх ме е да не го изгубя, защото без него всичко губи смисъл.Той го знае - аз също - приличаме си до болка - той ревнува не по-малко от мен.Няма думи с които да опиша това, което чувствам към него, а времето в което сме далеч един от друг ме убива.Обичам го, а от любовта боли дори когато привидно няма проблеми :cry:

No_Limit
11-02-2007, 11:31
Горката , знам много добре какво преживяваш , не можеж да направиш за са стихне болката .Сладурано ако те обича друга няма да погледне

lukrecia
11-02-2007, 11:32
Той къде е ????Нещо не разбирам за какво точно говориш........

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-02-2007, 12:06
Винаги боли... А ревността е едно от най-безпочвените неща в една връзка, когато си имате доверие...

sasha_90
11-02-2007, 12:11
Не е лесно да си "жертва" на ревността...

neusan88
11-02-2007, 12:11
мила изгледжа с теб си приличаме защото и аз съм доста ревнива...и единствениа начин да понамалее болката е да мислиш че той те обича и да си наложиш ако имаш воля че е само твой и няма друга! =; :smt023 :smt039

GaMe_OveR_BoY
11-02-2007, 12:17
ohhh milata...i az bqh taka...no vij opitai se da ne misli6 za tova... trudno e ...postoqnno si misleh 4e 6e mi izneveri itakiva ne6ta...mn se darmozeh..po cql den po cqla no6t misleh za nego no ima6e v 1 moment v koito mi kaza 4e iska da se razdelim napravo poludqh... i mu kazah dobre...a toi mi vika ne iskam da te narana i takiva ne6ta..... no sega pak sme zaedno i tova me nqaprravi po silna....prosto ne se natovarvai s mnogo misli za 1 4ovek i to takiva misli 4e napravo se izma4ih ot mislene .... opitai da pravi6 razni ne6ta razli4ni neznam kakvo moje da ti pomogne pri seki e razli4no s razli4na bolka prosto ne misli tolkova .... opitai ... uspeh ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Presley
11-02-2007, 12:23
Ще иэполэвам една клищирана,но много вярна фраэа-доверието в една връэка е най-важно.Щом се обичате ,имаите си доверие.Беэ доверие,връэката ще се раэпадне рано или късно..
:lol:

MoHuTo
11-02-2007, 12:38
Ще иэполэвам една клищирана,но много вярна фраэа-доверието в една връэка е най-важно.Щом се обичате ,имаите си доверие.Беэ доверие,връэката ще се раэпадне рано или късно..
:lol:
+1 =D>

maybelline
11-02-2007, 12:44
Първо се успокой. Където и да е отишъл приятелят ти, той не е там за да сваля момичета. Спри да мислиш това за малко и помисли по един друг въпрос - ревността. И двамата ревнувате другия. Това трябва да се промени.

:arrow: Кога го ревнуваш? :!: Когато си говори с други момичета? Или когато му се обади някое момиче (може би бивше гадже)? Или когато той ти говори за някое момиче? А замисляла ли си се, че в такива моменти само ти се чувстваш гадно? Ти страдаш от това, а на него му е приятно да общува с други хора (и от двата пола). Има ли смисъл да се измъчваш? Приеми просто, че това е твоето момче и независимо какво прави и с кого говори.

:arrow: Защо го ревнуваш? :!: Имаш ли конкретни причини (изневерявал ти е, сваля се с други момичета)? Или просто идеята че може да се случи, те кара да ревнуваш? Той е избрал да бъде с теб. Това не ти ли намеква нещо? Например, че ти си най-подходящия човек за него (поне на този етап от живота му) и той не иска да те загуби, затова е с теб.

:arrow: Как се чувства той? :!: Замисли се какво чувства и мисли приятелят ти когато ти ревнуваш и когато му опяваш за други момичета. На него му е досадно. Най-вече защото той няма намерения към други момичета независимо че обича да общува с хората (и от двата пола). И като започнеш да ревнуваш той или се дразни или те въсприема като малко дете, което трябва да успокоява, а в еда връзка не само жената търси опора. Мъжът също има нужда от опора и когато опората разчита единствено на него...никак не е лесн. И малко хора се задържат при такива момичета.

:arrow: Научи се да контролираш ревността си. :!: Имаш ли нужда от нея? Тя помага ли ти по някакъв начин? По-добре ли се чувтстваш като ревнуваш? И по-добре ли се чувстваш като караш приятеля си да чувства че не може да говори с никое момиче заради теб и да се дразни от това? Всеки път когато усетиш че започваш да ревнуваш, помисли дали има смисъл и с какво ревността ще допринесе към ситуацията. Помисли също така кой е единственият, който страда когато приятелят ти си говори с някое момиче.

:arrow: Има ли смисъл да ревнуваш? :!: Като всеки човек, приятелят ти е социално същество и независимо какво става, той ЩЕ общува с хора и от двата пола непрекъснато. Той ще си говори с момичета (наживо и по телефона), ще излиза с приятелки и ще им помага ако имат нужда независимо дали ти ревнуваш или не. Просто хората са устроени така. Затова няма да е зле да си избиеш от главата (sorry за леко грубия израз) че това което прави с момичетата е с цел да ги сваля. Ами че той ако сваля всяка,с която говори...той ще се побърка. Едно момче (дори един мъж) не е в състояние да сваля дори половината момичета, с коит бщува - просто психически не му е комфортно. Тук изключвам един тип момчета, които се правят на голямата работа и спят с всяка срещната заради психическите си проблеми и комплексите си.

Ревността е безсмислена и носи само болка (при това само на теб). Да, и приятелят ти ревнува, но след като се научиш да контролираш ревността си, научи и него. Ако и двамата не ревнувате, ще имате една прекрасна връзка - от тези, които се разпадат рядко.

serenity3
11-02-2007, 12:47
a be vie za kakvo pi6ete za nqkvi dumi za lubov aide kato misli6 za nego tolkova mnogo nie s kakvo mojem da ti pomognem. :x :shock: :o

DiabolicAngel
11-02-2007, 12:48
Той дава ли ти поводи за ревност?Или просто всичко това е вманиачаване? :wink:
Имай му доверие,казвайте си всичко,доказвай му че го обичаш да видиш как всичко ще е наред!... :wink:

GaMe_OveR_BoY
11-02-2007, 12:52
Първо се успокой. Където и да е отишъл приятелят ти, той не е там за да сваля момичета. Спри да мислиш това за малко и помисли по един друг въпрос - ревността. И двамата ревнувате другия. Това трябва да се промени.

:arrow: Кога го ревнуваш? :!: Когато си говори с други момичета? Или когато му се обади някое момиче (може би бивше гадже)? Или когато той ти говори за някое момиче? А замисляла ли си се, че в такива моменти само ти се чувстваш гадно? Ти страдаш от това, а на него му е приятно да общува с други хора (и от двата пола). Има ли смисъл да се измъчваш? Приеми просто, че това е твоето момче и независимо какво прави и с кого говори.

:arrow: Защо го ревнуваш? :!: Имаш ли конкретни причини (изневерявал ти е, сваля се с други момичета)? Или просто идеята че може да се случи, те кара да ревнуваш? Той е избрал да бъде с теб. Това не ти ли намеква нещо? Например, че ти си най-подходящия човек за него (поне на този етап от живота му) и той не иска да те загуби, затова е с теб.

:arrow: Как се чувства той? :!: Замисли се какво чувства и мисли приятелят ти когато ти ревнуваш и когато му опяваш за други момичета. На него му е досадно. Най-вече защото той няма намерения към други момичета независимо че обича да общува с хората (и от двата пола). И като започнеш да ревнуваш той или се дразни или те въсприема като малко дете, което трябва да успокоява, а в еда връзка не само жената търси опора. Мъжът също има нужда от опора и когато опората разчита единствено на него...никак не е лесн. И малко хора се задържат при такива момичета.

:arrow: Научи се да контролираш ревността си. :!: Имаш ли нужда от нея? Тя помага ли ти по някакъв начин? По-добре ли се чувтстваш като ревнуваш? И по-добре ли се чувстваш като караш приятеля си да чувства че не може да говори с никое момиче заради теб и да се дразни от това? Всеки път когато усетиш че започваш да ревнуваш, помисли дали има смисъл и с какво ревността ще допринесе към ситуацията. Помисли също така кой е единственият, който страда когато приятелят ти си говори с някое момиче.

:arrow: Има ли смисъл да ревнуваш? :!: Като всеки човек, приятелят ти е социално същество и независимо какво става, той ЩЕ общува с хора и от двата пола непрекъснато. Той ще си говори с момичета (наживо и по телефона), ще излиза с приятелки и ще им помага ако имат нужда независимо дали ти ревнуваш или не. Просто хората са устроени така. Затова няма да е зле да си избиеш от главата (sorry за леко грубия израз) че това което прави с момичетата е с цел да ги сваля. Ами че той ако сваля всяка,с която говори...той ще се побърка. Едно момче (дори един мъж) не е в състояние да сваля дори половината момичета, с коит бщува - просто психически не му е комфортно. Тук изключвам един тип момчета, които се правят на голямата работа и спят с всяка срещната заради психическите си проблеми и комплексите си.

Ревността е безсмислена и носи само болка (при това само на теб). Да, и приятелят ти ревнува, но след като се научиш да контролираш ревността си, научи и него. Ако и двамата не ревнувате, ще имате една прекрасна връзка - от тези, които се разпадат рядко.


to4no taka =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

macka123
11-02-2007, 13:02
И аз бях така за 3 дни не се виждахме а ми се сториха цяла вечност!Но му звънях супер често , както и той на мен.А и когато се видяхме тръпката беше неповторима!!!Излизай с приятелки , с които не си се виждала отдавна например и си говорете за други неща.Опитай се да се разсееш.Ай мила :)

serenity3
11-02-2007, 13:12
I kakvo e tova zaglavie na temata-"boli..."kato te boli ela da te izlekuvam :smt001 \:D/ :-$ :smt003

Radeto_
11-02-2007, 13:58
Да започна да отговарям на всички въпроси подред тогава.
Къде е той? - той е от Силистра - аз от Пловдив.
Доверие му имам - не ми е дал повод да се съмнявам в думите му - както казах всичко е плод на въображението ми и макар да го знам,ме боли при мсълта, че не съм до него, липсва ми.Все пак не може да е при мен непрекъснато.
Има ли смисъл да ревнувам? - винаги съм била на мнение, че човек който не ревнува поне малко не го е грижа достатъчно за другия - е при нас ревността е в доста, но това не го приемам като отрицателна черта, а напротив - още едно проявление на любовта.
Да се науча да контролирам ревността си? - не съм му вдигала скандали никога относно момичетата - да ясно че питам къде е и с кой но не съм забранявала да се среща - дори и с бившите си от които признавам като си помисля за тях и ми става доста зле - все пак с някои от тях е бил доста дълго време.
Как се чувства той? - той знае какво е - та нали и той е адски ревнив - приличаме си доста.Моята и неговата ревност са съизмерими.
Защо го ревнувам? - защото не съм до него, а ми се ще да бях там.Защото ми липсва и защото знам че хора като него няма - все пак за мен е единствен и се страхувам да не го изгубя.
Кога го ревнувам - когато не е до мен.И все пак не съм го ограничила.
И какво е това заглавие? - ами като не ти харесва - пусни тема с друго заглавие, защото явно не знаеш какво е болка.

miloto_girl_4e
11-02-2007, 14:08
Така.. не им е лесно на хората, които имат перфектна връзка, но имат богато въображение, за да я направят кофти и причиняваща болка...
Как да ти помогнем да спреш да си въобразяваш разни глупости и да си причиняваш безпричинна болка?
Една връзка все пак се крепи на доверие ... колкото и да го мислиш, ако нещо ще става, то ще стане с или без твоята ревност..
Ние не можем да ти помогнем, всичко зависи от теб и твоята нагласа към нещата..

Radeto_
11-02-2007, 14:18
Аз не търся помощ от вас - права си че няма с какво да ми помогнете.А колкото до тва дали му вярвам или не - бих ли била с него ако му нямах вяра.И да - проблема ми е именно в това че си въобразявам разни неща - но поне знам че са плод на мозъка ми.И все пак не съм му вдигала скандали никога относно момичета - не съм му забранявала нищо.Та коя съм аз да го поставям в кафез - той носи глава на раменете си.Работата е там, че въпреки това понякога се чувствам ужасно заради всички тия мисли...Все пак който не е ревнувал поне малко своята половинка не знае що е обич или поне тва е мойто мнение.Не ме разбирайте погрешно - на приятеля си имам вяра, но на момичетата които се въртят около него не.Все пак не искам да го изгубя...

lukrecia
11-02-2007, 14:22
Ами така е във връзките от разтояние.Логично да се вкраваш в някакви филми....не знам какво да ти кажа,освен да се опитваш да мислиш и за други неща освен за него.Живота не бива да има само един смисъл....приятеля ни и да мислим по цял ден какво и защо прави.Излизай повече с приятели,забавлявай се....и по-малко ще мислиш какво прави той. :grin: :grin: :grin:

Radeto_
11-02-2007, 14:45
Ами така е във връзките от разтояние.Логично да се вкраваш в някакви филми....не знам какво да ти кажа,освен да се опитваш да мислиш и за други неща освен за него.Живота не бива да има само един смисъл....приятеля ни и да мислим по цял ден какво и защо прави.Излизай повече с приятели,забавлявай се....и по-малко ще мислиш какво прави той. :grin: :grin: :grin:
Съгласна - това и правя и все пак... :roll:

lukrecia
11-02-2007, 14:49
Ами така е във връзките от разтояние.Логично да се вкраваш в някакви филми....не знам какво да ти кажа,освен да се опитваш да мислиш и за други неща освен за него.Живота не бива да има само един смисъл....приятеля ни и да мислим по цял ден какво и защо прави.Излизай повече с приятели,забавлявай се....и по-малко ще мислиш какво прави той. :grin: :grin: :grin:
Съгласна - това и правя и все пак... :roll:


Ами не знам...кажи какво искаш да чуеш и ще ти го кажа.......

Radeto_
11-02-2007, 14:53
Ами не знам...кажи какво искаш да чуеш и ще ти го кажа.......
Исках да споделя какво чувствам - мерси все пак.

koalka
11-02-2007, 17:46
Опитайте се малко по-малко да ревнувате, особено, ако няма за какво.Наистина така става от нищо-нещо и само си хабите нервите.