PDA

View Full Version : Проблем с пенис



mitkosoft
11-02-2007, 15:07
проблема е че имам раничка на главичката на пениса в следствие на орална любов и не може да зарасне напълно.какво да права помгнете ми моля.темата не е ебавка

lukrecia
11-02-2007, 15:36
Иди на лекар :razz: :razz: :razz:Това което ми казваш е симптом на сифилис......не искам да те плаша,ама най -добре иди на кожен лекар или на уролог.

mitkosoft
11-02-2007, 20:14
не бе тя раничката се образува щото момичето сас зъб ме разрани и не е смешно а е сериозно

lukrecia
11-02-2007, 22:39
не бе тя раничката се образува щото момичето сас зъб ме разрани и не е смешно а е сериозно


Ами иди на лекар...не знам,ама това си е симптом и за това което ти казах.А изявленията ти в подписа...много ми харесаха :grin: :grin: :grin:

lukrecia
11-03-2007, 12:10
Мажи го с Creame 21 ...ако не помогне,лекар!
ПС:Абе не давайте такива прости изказвания...сифилис.....науч ете симптомите,тогава говорете....апф

Първо искам да ти кажа,че първите симптоми....на сифилиса са раничка не зависомо дали ще е точно на пениса или другаде.Така,че не ми обяснявай какво и що.Това може..да в всичко..аз казвам какво може да е..,а не че е.И такива въпроси тук са пълна безмислица.Вместо да ни пита нас да иде на лекар....само кожния може да се произнесе.

lukrecia
11-03-2007, 14:25
Мерси за инфото....ето,че има и такъв вариант на проблема.Все пак не мисля ,че е хубаво ако е това да чакаш 6 седмици.....до обрива :lol: :lol: :lol:

bohema87
11-04-2007, 18:37
zdraveite imam edin problem imam edni pypchici po penisa koito me nabolqvat namirat se malko sled glavichkata predi mesec nqkade gi imah i se mahnaha bez nishto da gi pravq nqkoi moje li da mi kaje kakvo e zashtoto mnooo se pretisnqvam pyk mi e kofti da ida pri lekar i da mi gleda penisa Molqvi nqkoi ako znae neshto za tva pishete :(

bohema87
11-05-2007, 14:33
ami chervenikavi nesa gnoini i kato gi pipna me bolqt :( moji li da e sifilis

ToXiC_
11-06-2007, 21:17
pearly penile papules търси това в уикипедия и мисля че ще получиш някои отговори.Успех! \:D/

bohema87
11-07-2007, 13:58
mersi mnogo za pomoshta shte otida dano ne e neshto seriozno vse pak mersi mnogo :)

QAZWSXECRV
11-14-2007, 20:21
Имам проблем с пениса. Мисля че имам гъбички но не съм сигурен защото се намират в края на главичката и не са червени а бели почти прозрачни. Бих бил благодарен ако ми отговорите дали това са гъбички и доколко сериозно може да е това. Отделно правих секс с презарватив но въпреки това се получи такава инфекция. Това значи ли че може да има вероятност и от заразяване със спин??????????????