PDA

View Full Version : Закъснява ми. Нормално ли е?



kasiopea
11-02-2007, 15:17
Здравейте! Явно повече от вас ще кажат, че си има лекари за тази цел,че не са гадатели, но аз искам да се допитам до вас преди да поискам лекарска помощ. Значи менструацията ми идва в периода 27-29. Обаче от 28 до 31 октомври имах силни болки в корема и кръста и се появяваше от време на време бяло течение. Така ми започва менструацията и затова реших да си сложа превръзка. Но и до сега менструацията не ми е дошла. Имам цикъл от 7 месеца и никога това не се е получавало. На някой от вас случвало ли се е нещо подобно? Дали да не ида на лекар или пък да изчакам още някой ден? :-s
П.П Благодаря за отговорите ви.

rainboOW
11-02-2007, 15:26
Ами най-много да изчакаш още 1-2 дни(но не ти го препоръчвам) и ако не ти дойде си вземи едно направленийце, защото симптомите не са никак хубави, още повече, че си имала болки и бяло течение. Ай и дано не е нищо сериозно :wink:

kasiopea
11-02-2007, 15:29
Ами най-много да изчакаш още 1-2 дни(но не ти го препоръчвам) и ако не ти дойде си вземи едно направленийце, защото симптомите не са никак хубави, още повече, че си имала болки и бяло течение. Ай и дано не е нищо сериозно :wink:
Впрочем искам-не искам, ще трябва да изчакам до понеделник. Дано да ми дойде до тогава, защото много мразя да ходя по лекари. #-o

Sweet__baby
11-02-2007, 17:50
От колко време попринцип имаш цикъл?

foreverr
11-02-2007, 18:06
ами бялото течение е нещо съвсем нормално освен ако-мирише неприятно, е прекалено гъсто, причинява сърбеж или парене-а тва за корема-ами изчакай още 2 дни и ако не спре да те боли(и ако не ти дойде)иди на лекар!То да знаеш е нормално ако ти закъснее ама ако продължжи да те боли корема, а не ти идва не е нормално!На мен не ми идва 1 месец даже и повече така, че ако спре да те боли корема и ако не ти идва споко :)

pepitaaa
11-02-2007, 21:19
до колкото разбрах имаш цикъл от 7 месеца? :-o мисля че няма от какво да се притесняваш, но ако искаш, за всеки случай, върви на лекар :)

fiama
11-04-2007, 05:59
Мила, нали не очакваш за 7 месеца д аимаш редовен цикъл, който някои жени и след години нямат! Спокойно, в твоя случай са нормални всякакви аномалии. Чакай си спокойно менструацията и това е.

kasiopea
11-04-2007, 12:52
Благодаря за отговорите ви! Ще послушам мнението на fiama. Ще си го чакам и това е. Добре, че поне болките в корема и бялото течение спряха. ](*,)

foreverr
11-04-2007, 13:52
Благодаря за отговорите ви! Ще послушам мнението на fiama. Ще си го чакам и това е. Добре, че поне болките в корема и бялото течение спряха. ](*,)aми да-най-добре чакай-аз още си чакам-вече месец и 10 дни-ама то е нормално дори и 3 месеца да станат :-P

divi4ka
11-05-2007, 07:21
Разбира се изчакай
:wink:
Виждам,че
PEPITO SLADKATA
е писала и в тази тема и то 2пъти :D