PDA

View Full Version : Какав би бил най-подходящия подарак за гадже?



kikinkaa
11-02-2007, 15:29
Бих искала да ви помоля за мнения по вапроса... Затруднена съм в избора си на подарък.. С приятеля ми на 24 декемвври правим една година и бих искала да го изненадам с нещо запомнящо се нещо оригинално.... моля ви помогнете.Благодаря предварително

lukrecia
11-02-2007, 15:31
Ами мисля ,че един хубав часовник би ил добър подарък. :twisted: А защо не и някой домашен любимец...някое сладко кученце. :D :D

lukrecia
11-02-2007, 15:32
А иначе не е зле и някоя вечеря на свещи...после ти...в секси бельо купено за случая и някакъв танц....листенца от рози ,сметана,шампанско....всичко това също би било запомнящо.

BeboP
11-02-2007, 15:37
Приятелят ти е на 24, нали? 8)

sexa_na_kompleksa
11-02-2007, 16:42
Ами мисля ,че един хубав часовник би ил добър подарък. :twisted: А защо не и някой домашен любимец...някое сладко кученце. :D :D

Часовникът не е много добра идея,защото по принцип часовник се подарява на раздяла.Иначе можеш да му подариш някоя книга,ако обича да чете или нещо друго свързано с хобито му. ;)

lukrecia
11-02-2007, 16:44
Ами мисля ,че един хубав часовник би ил добър подарък. :twisted: А защо не и някой домашен любимец...някое сладко кученце. :D :D

Часовникът не е много добра идея,защото по принцип часовник се подарява на раздяла.Иначе можеш да му подариш някоя книга,ако обича да чете или нещо друго свързано с хобито му. ;)

Хайде сега суеверия...на мен ми подари гаджето часовник преди година и още сме заедно 8) 8) 8)

kikinkaa
11-02-2007, 18:24
Да BeboP на 24 години е.... за часовник и аз мислих но той наистина е доста суеверен и това малко ме притеснява.... домашен любимец просто няма как защото тои е по цял ден на работа.... а и не е в България за ся.... За роматинчната вечеря мисля да го направя но искам да има нещо искам да му подаря нещо..... Мислих за портрет на които да сме аз и тои или само аз.... как мислите?

lukrecia
11-02-2007, 18:35
Това за портрета на който си ти звучи самовлюбено не знам.По-добре не...на мен не ми се харесва.Ами спомни си какво ти е казвал,че иска...,че има желание да притежава. :)

FunkyFresh
11-02-2007, 18:47
Ми ти си го познаваш най-добре знаеш кфо обича кфо иска за кфо мечтае (и ест да можеш да го осъществиш де) но тфа с вечерята най ми допадна за сега :wink:

Nadelina
11-02-2007, 18:53
Moje neshto za vrata... sys syrce det se deli na dve... ednata chast u teb.. drugata u nego... za mene tfa e mnogo romantichen podarak.. a imam chuvstvoto che ti tochno tova iskash :)

Radeto_
11-02-2007, 19:12
Moje neshto za vrata... sys syrce det se deli na dve... ednata chast u teb.. drugata u nego... za mene tfa e mnogo romantichen podarak.. a imam chuvstvoto che ti tochno tova iskash :)
тва е женски подарък - момчетата сърца не носят.отдавна му мина модата - пък и по-важното е че са подарили сърцата си един на друг.