PDA

View Full Version : Wosh Mc i bg hip hop kulturata kato cqlo



hatercrew
11-02-2007, 16:19
Takam :D iskam da znam kakvo vi e mnenieto za moq lubim izpylnitel wosh mc :oops: (naprao sym vlubena v toq 4ovek ) :oops: i kato cqlo za bg hip hop kulturata i vyob6te kato stane duma za bg hip hop za6to vinagi se se6tate za 6amara konsa i nz si koi a ne za horata koito praqt naistina ka4estveni i smisleni ne6ta kato - wosh yoko (stick insect) md beddath,Dj Darkstep ,logo 5 ,sensei i taka :wink: o4akvam va6ite komentari :::

Blitzkid
11-02-2007, 19:40
тоя Уош е пич, имаше една баладка дето направо ми пука тиквата. Иначе мене много ме кефи Смотан МС :P

CanU`Escap3
11-02-2007, 19:48
Takam :D iskam da znam kakvo vi e mnenieto za moq lubim izpylnitel wosh mc :oops: (naprao sym vlubena v toq 4ovek ) :oops: i kato cqla za bg hip hop kulturata i vyob6te kato stane duma za bg hip hop za6to vinagi se se6tate za 6amaka konsa i nz si koi a ne za horata koito praqt naistina ka4estveni i smisleni ne6ta kato - wosh yoko (stick insect) md beddath,Dj Darkstep ,logo 5 ,sensei i taka :wink: o4akvam va6ite komentari :::



Ti si Chowek dostoen za uvajenie ;].Apyk sichki tea : Wosh MC,Dj Darkstep,Sensei,DRS,Huh,MD BEddah,MD Manassey,Atila,Sarafa,LOGO5 ne moa da gi izbroq sichki sa ibahti pichovete ako ne sa te az kfa li typa muzika shtqh da slusham ....

DisturbinThePeace
11-02-2007, 19:54
wosh mc еее тоя рулирааааааа , много много прекалено много луд , много ме кефи ! sensei , stick insectи другите също са изроди , но много ме кефи уошия емси как реди римичките , луд е тоя човек !

а автора на тема заслужава много уважение !

enternaL
11-06-2007, 10:02
Еми.. аз да си кажа..
не харесвам Уош и Сенсей!
Преди да ме питате-Да слушала съм техни песни..
Ама нещо.. :? Изкефиха ме де,но една 'приятелка' мнооого ги слуша и от там покрай нея ги намразих .. :D

Madness
11-06-2007, 13:29
Уошшшшшшшшшшшшшшш :::
Супел :)

Jamalska
11-06-2007, 17:57
Ама нещо.. :? Изкефиха ме де,но една 'приятелка' мнооого ги слуша и от там покрай нея ги намразих .. :D
Мисля,че разбирам какво имаш предвид:)По същия начин намразих бейса:)

Аз пък не харесвам руси мъже.Ама Радина е яка

HePeAJIeH
11-06-2007, 18:55
Не ме радва! По ме радват Над Закона и Кингсайз ест 8)

lipsva6_mii
11-07-2007, 11:33
Бреййй.. не съм очаквал, че има толкова мноо фенове на рапа тук 8)

Лош е откачалка, а т'ва дето си написала... е общо взето вярно.. само поправка: DJ DarkStep не е МС... а DJ и beatmaker (:

Иначе мене ме кефят много хора от България...

WHAT IS BG RAP? (ВИЖ ВИДЕОТО) (http://www.vbox7.com/play:e5e0b0b0)

RAWRRR
11-07-2007, 11:40
Сенсей не е ли рага?
:shock:
Ако не е,значи ме кефи той и Raggaone.Никой,ама никой друг не слушам.Смотана музика,като цяло. :)

lipsva6_mii
11-07-2007, 11:45
Сенсей не е ли рага?
:shock:
Ако не е,значи ме кефи той и Raggaone.Никой,ама никой друг не слушам.Смотана музика,като цяло. :)

Сенсей има и Рага песни.. има и Рап.. в момента има група - ДИС (ДенЙо и Сенсей)... музиката не е смотана. Не си слушал достатъчно, или просто не си я разбрал. Всяка музика е яка, стига да й хванеш смисъла и целта [-(