PDA

View Full Version : Да го направя или...?



malka7a_me47a
11-02-2007, 19:21
Здравейте!Темата може да ви се стори глупаво,но нека поне опитам...Така...преди 6 месеца ходех с едно моче,но се разделихме-осъзнах,че не го обичам-той мен също,и се разделихме по взаймно съгласие ;-) Но...преди 1 седмица,той започна да ми пише в skypa и да ми казва,колко много ме обичал,как не можел без мен и т.н. #-o Естествено аз не му повярвах,все пак се разделихме по взаимно съгласие.Така...вслизам аз в aha-то и му виждам профила,и понеже съм любопитна :oops: реших да видя,кой прители е добавил в групата-ииии :-| виждам аз некви мацки....както и да е лошо няма :P Обаче ми стана кофти,че мисли,че ме лъже...Поне за 1 от момичетата знам,че докато ходех с него тя му се натискаше-имаше неини снимки в телефона си... :shock: Е не се подразних,но се чудя защо ме мисли,че ще му се вържа.Той е на принципа"Като не може да е моя-няма се отказвам #-o (това го разбрах в последствие на наща връзка) и се досещам,че му е кофти че аз бях първата,дето му предложи да скъсаме :smt001 Така..идеята ми е да вляза в aha-то с др име и да се представа за друга и да видя ,какво ще направи [-o< И не го обичам-просто не искам да си мисли,че ме е метнал-е какво е ващо мнение.ДА ДОПЪЛНЯ НЕ Е КАЗАЛ НА ПРИАТЕЛИТЕ СИ,ЧЕ СМЕ СКЪСАЛИ И ТЕ МИСЛЯТ ЧЕ ОЩЕ ХОДИМ-А И ТОЙ МАИ НЕЩО СИ ВЪОБРАЗЯВА :evil:

MiMcHeToOo
11-02-2007, 19:27
От тия подлости няма никъв смисъл. След като си сигурна, че те лъже начи не си метната, къв е проблема? Ти кво да не мислиш след като си направиш друг профил, че той няма да разбере? И кат разбере става кофти за теб - почва да се вкарва във филми и да си мисли колко много го обичаш и как все още го ревнуваш.. Глупаво е, няма смисъл ;)

mii4eto
11-02-2007, 19:27
Oooooooo...napravi go. :-P :-P :-P Tova 6te bydeeee...veliko. Goliam nomer 6te mu pogodi6, a i 6te si polu4i6 edin vid otmy6tenie ;)

lukrecia
11-02-2007, 19:33
Оф,какви са тия детинщини.Не се занимавай с него и гледай напред.Щом не те вълнува какво те интересува какво мисли и т.н.???

FunkyFresh
11-02-2007, 19:34
Тоя номер е супер забавен направи го 8-) най-ми е смешно като се почнат едни свалки и да се праят на голяма работа с колко момичета са ходили па незнам си кфо :razz:

Seducti0n
11-02-2007, 19:35
По-добре не си губи повече времето с това момче,щом не го обичаш и щом му нямаш доверие. :wink:
И все пак,ако решиш да изпълниш намеренията си,бъди много презпазлива да не се получа така,че той да те разконспирира.После ще изглежда супер жалко цялата ситуация.Все пак,ако наистина не ти пука за него,тогава защото толкова много те вълнува дали си има друга.Сама си решила да сложите край на връзката ви,тогава защо ще се връшаш назад,само да му направиш мръсно и да се почувстваш велика може би...Е струва ли си :?:

*_sLuNchEvOo`mOmiChe_*
11-02-2007, 19:40
Възможно е да има още чувства към теб,но според мен няма смисъл да се занимаваш с него ... още повече щом нямаш силни чувства към него :wink: а как така 6 месеца се прави пред приятелите си,че все още ходите :neutral: #-o

kael
11-02-2007, 19:57
Oooooooo...napravi go. :-P :-P :-P Tova 6te bydeeee...veliko. Goliam nomer 6te mu pogodi6, a i 6te si polu4i6 edin vid otmy6tenie ;)++++++++++++

anSsito
11-02-2007, 20:09
Ъъъъ тва не мислиш ли,че е малко детско!? Няма никакъв смисъл да правиш такива театри,нищо няма да се промени... Пък и наистина ако разбере,че това си ти става адси кофти.. Като не искаш да си мисли,че те е метнал не му се връзвай.. кат ти говори,че те обича ти просто леку тактично го режи.. не е трудно.. ;)

koalka
11-02-2007, 20:37
Нали не го обичаш и не искаш да сте заедно?Какво толкова се бъркаш и искаш да се представяш за някоя друга, за да разбереш?Май нещо те гложди отвътре и не ти е все едно...Иначе въобще нямаше да те интересува кой е и какво прави.Оставяш го и това е.Какво ще се правиш на някои други и ще се интересуваш, нали вече е бивш? :wink:

Presley
11-02-2007, 21:40
:!:

По-добре не си губи повече времето с товамомче,щом не го обичаш и щом му нямаш доверие. :wink:
И все пак,ако решиш да изпълниш намеренията си,бъди много презпазлива да не се получа така,че той да те разконспирира.После ще изглежда супер жалко цялата ситуация.Все пак,ако наистина не ти пука за него,тогава защото толкова много те вълнува дали си има друга.Сама си решила да сложите край на връзката ви,тогава защо ще се връшаш назад,само да му направиш мръсно и да се почувстваш велика може би...Е струва ли си :?:

sexy_for_you
11-02-2007, 21:46
Защо изобщо се занимаваш с него?Скъсали сте,нямаш никакви чувства,остави го да прави каквото иска.Кажи му очи в очи,че няма и не може да има нищо между вас и се разберете.Не е нужно да му правиш мръсни номера.Няма смисъл,според мен.

Seducti0n
11-02-2007, 22:22
Защо изобщо се занимаваш с него?Скъсали сте,нямаш никакви чувства,остави го да прави каквото иска.Кажи му очи в очи,че няма и не може да има нищо между вас и се разберете.Не е нужно да му правиш мръсни номера.Няма смисъл,според мен.


Препрочитайки темата,се замислих над това,какво всъщтност цели авторката-Това да докаже пред себе си,че е способна да го надхитри или иска да открие,макар и по косвен път,истината.

И пак питам,къде е смисъла?-Много шум за нищо... [-(

malka7a_me47a
11-02-2007, 22:26
До някъде сте прави.Но ми омръзна от неговите лиготии.Казвах му,че между нас,нещата не се получават,но той...не та не!Наистина е детинско да права тоеа,но поне ще получа някакъв вид "възмездие" :? За това,че докато ходехме си правеше каквото иска,а аз нямах право дори,да изляза на кафе с приатели...

sladko_dete
11-02-2007, 22:30
Според мен ще е забавно, пък и е едно тестче и начин да му натриеш нослето :-P

bloodranger
11-03-2007, 01:23
Oooooooo...napravi go. :-P :-P :-P Tova 6te bydeeee...veliko. Goliam nomer 6te mu pogodi6, a i 6te si polu4i6 edin vid otmy6tenie ;)
Вий жените само за инкогнито интриги и отмъщение жадувате :-x ](*,) :evil:

prettyIdeath
11-04-2007, 08:43
Аз съм го правила тва с друго име ..направих си друг профил с много яка мацка.. Много ясно че връзват... все пак са момчета.. :D Ама няма смисъл и на тебе да ти пише някой готин батко и ти ще вържеш...

bqsna_teenagerka
11-04-2007, 12:58
много съм тъпа как можах да се захвана да чета тази както се изразиха по горе "детинщина"

sexy_momi4e
11-04-2007, 13:15
ти на колко години си?Няма нужда да го правиш,много е детско и няма смисъл да се занимаваш повече с него :?

linka92
11-04-2007, 13:49
Детска работа.Не знам на колко години си,ама защо се занимаваш с глупости!?Сам по себе си,фактът,че не си с него показва,че колкото и големо желание да е имал,не те е "преметнал",както ти се изразяваш.Не се занимавай с глупости,ами си потърси свясно момче,не си губи времето със загубеняци! [-X :grin: