PDA

View Full Version : Проблемна кожа



lazare
11-02-2007, 19:24
Имам МН ама МН гадна кожа бях се мазал със Салицилов спирт 2% и се изсуши мн. За тва си взех Nivea Sоft. Прочетох че Скинорен помага пробвах го ама без резултат :( ПЛС кажете какво може да ми помогне освен отстраняване на кожата :neutral: :neutral: :neutral:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

BeboP
11-02-2007, 19:39
Какво отсраняване на кожата?!?!? :shock: И щом кожата ти е суха, можеш да отидеш на козметик, където да се погрижат за хубавия й вид с разни овлажняващи и подхранващи маски и други процедури... И друг път, преди да пристъпиш към (буквално) унищожение на кожата си, се консултирай със специалист дали няма други начини за премахване на даден дерматологичен проблем. [-X

LuCiFersAngeL
11-02-2007, 19:53
Оф преди малко писах за акнето и черните точки и акнето в тази тема (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=141118)
Прочети там -има доста полезни неща, казани и от другите съфорумници \:D/ . А щом ти се е изсушила кожата ти предлагам да използваш някакъв немазен хидратиращ крем. Аз имам хидратиращия флуид на Гарниер Тотал Фреш и съм много доволна. Хидратира кожата и попива моментално, без да омазнява. Мога да ти препоръчам и лосион с термална вода на Авен, но той е малко по-скъпичак (към 20 лв.) и ти ще си прецениш дали да си го вземеш. Термалната вода е много подходяща и за проблемна и чувствителна кожа.