PDA

View Full Version : Външността на гаджето



капчица
11-02-2007, 19:27
Здравейте ;) Бих искала да споделя с вас малкото си проблемче. Имам приятел на 18, За 1 год той ми доказа че е страхотен човек. Но ето проблемът: Той изобщо не е хубав ( в тяло). Супер слаб е ( даже кльощав). Даже моя бицепс е по- голям от неговия :( Казвам ви, прилича на дъска, и каквито и дрехи да си сложи това не се прикрива. Представте си като се стгне до събличането и секса....Имам желанието да правя секс с него, мн е нежен , но просто когато се събллече и половината ми удоволствие изчезва ;( За мен този недостаък няма особено значение и не ми е пречил, но когато се стигне до по-интимната част.....Той има мн други качества, но този негов неостатък ме притеснява, но въпреки това никога не бих спряла да го обичам , заради такова нещо! Понякога е ставало дума за фитнес, а той " мн пари ше струва" или "мързи ме"......Той не е комплексиран от това....Нз как да му намекна че ако се постарае малко ще се чувства мн по- добре ( както и аз). Кажете ми как да му намекна, за да не го обидя, но въпреки това да се вслуша?Преди време най- неочаквано ми каза че иска да недебелее и аз страшно мн се зарадвах и о насърчих. ТОй започна програма, а аз даже му готвих....Но ето че в тях стана инцидент ( пожар) и понеже той живее сам му се стовариха страшно мн неща и прекрати диетата. Ето сега ремонта е към края си и аз започвам да му намеквам, но той все едно не ме слуша:( ТОва вече се превръща в проблем за мен или по-скоро за интимните ни отношения....Мопя ви кажете ми какво да направя и как да му покажа че това е важно за мен и че ми пречи (доста) за секса.....или с други думи....не ме привлича сексуално, което е жалко, имайки предвид духовната ни връзка.....

T3En_PrObL3m
11-02-2007, 19:33
:shock: Ти добре ли си?На теб някой даже да ти намекне много хубаво ли ще ти стане? :razz: Били само приятели а много искала да се ебе с него :lol: ...ти па да не си много красива?Като не ти харесва го остави.Той е такъв какъвто иска да бъде това че ти не го харесваш него едва ли го ебе! ](*,)

T3En_PrObL3m
11-02-2007, 19:36
Не мислиш ли че ти ако го обичаше щеше да го харесваш такъв какъвто е?А,мислиш ли че ти за него си идеална?Пак казвам ти тъпа ли си?Нали уж сте само приятели :lol: оф хлапачке прегледай се мила.Много ме дразнят такива като тебе :-x

капчица
11-02-2007, 19:42
:shock: Ти добре ли си?На теб някой даже да ти намекне много хубаво ли ще ти стане? :razz: Били само приятели а много искала да се е** с него :lol: ...ти па да не си много красива?Като не ти харесва го остави.Той е такъв какъвто иска да бъде това че ти не го харесваш него едва ли го е**! ](*,) Ми ние се познаваме от около 2 години и бяхме само приятели, послее почнахме с другите работи. Но сме си адски близки. Той прави страшно мн неща са мен ( без да го моля) и това ми показва че го е грижа за мен и дали аз го харесвам.....Ако си момче- представи си че имащ в живота си момиче, което е симпатично, мило и те обича. В един момент започва да ти се струва сладка и решеваш да станете нещо повече....ПОсле започваш д аизпитваш по- силни чувства. И един момент се стига до секса....Но тя е адски непривлекателна под дрехите.....дотолкова 4е 4ак желанието ти спда.....(Е знам 4е при мо4етата това е трудно д да стане, но все пак.....) Знам 4е на моми4е не мойе д акайе6 "жземи отслабни" , но това е др ситуация.....Някои ми казаха че ако му намекна, той ще се мотивира, заради мен.....но както виждате нещо ми е грешен подхода :?

LuCiFersAngeL
11-02-2007, 19:43
Ами аз лично смятам, че щом наистина го обичаш толкова много няма как да не те привлича сексуално, но щом казваш... Един единствен съвет мога да ти дам :arrow: Първо изчакай да стъпи на краката си. След случилото се на момчето със сигурност не му е лесно да се справя с всичко, камоли да отдели време за фитнес или диети. Та след като нещата се поуталожат и той стъпи на крака финансово може да му предложиш да ходите на фитнес заедно. Като мотив можеш да изтъкнеш, че искаш да пооформиш тялото си (ще измислиш нещо... бедра, коремче, седалище. Жените поне ни бива да се оплакваме от телата си :wink: ) и ще ти е много приятно той да е с теб, пък и така ще прекарвате повече време заедно. Дори той да ти каже, че няма нужда от фитнес, защото харесва тялото си, отговори му, че спорта е много полезен за здравето и още веднъж подчетай колко е важно за теб да сте заедно в това начинание. Не мисля, че би ти отказал :-|

капчица
11-02-2007, 19:47
Ами аз лично смятам, че щом наистина го обичаш толкова много няма как да не те привлича сексуално, но щом казваш... Един единствен съвет мога да ти дам :arrow: Първо изчакай да стъпи на краката си. След случилото се на момчето със сигурност не му е лесно да се справя с всичко, камоли да отдели време за фитнес или диети. Та след като нещата се поуталожат и той стъпи на крака финансово може да му предложиш да ходите на фитнес заедно. Като мотив можеш да изтъкнеш, че искаш да пооформиш тялото си (ще измислиш нещо... бедра, коремче, седалище. Жените поне ни бива да се оплакваме от телата си :wink: ) и ще ти е много приятно той да е с теб, пък и така ще прекарвате повече време заедно. Дори той да ти каже, че няма нужда от фитнес, защото харесва тялото си, отговори му, че спорта е много полезен за здравето и още веднъж подчетай колко е важно за теб да сте заедно в това начинание. Не мисля, че би ти отказал :-|добра идея :) мерси. Радвам се че има хора, които ме разбират до някаква степен

AliceSw
11-02-2007, 19:56
за следващия повод му подари карта за фитнес...simple


аз пък харесвам слаби мъже 8-)

hungry_vampire_f
11-02-2007, 20:50
Защо външният вид е от толкова голямо значение за вас :shock: Щом се обичате би трябвало да се харесвате такива каквито сте :) А и това за намека не е много добра идея. Ти как би се почувствала, ако някой ТИ НАМЕКНЕ, че си ЛЕКО ПЪЛНИЧКА или нещо такова?

DoomShadow
11-03-2007, 11:04
8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

капчица
11-03-2007, 11:31
Защо външният вид е от толкова голямо значение за вас :shock: Щом се обичате би трябвало да се харесвате такива каквито сте :) А и това за намека не е много добра идея. Ти как би се почувствала, ако някой ТИ НАМЕКНЕ, че си ЛЕКО ПЪЛНИЧКА или нещо такова?Mи аз именно, заради това се обръшам към вас за съвет....Не искам да го обидя или нараня.....Просто незнам дали си представяте за какво става дума...В никакъв случай не съм някоя, която би накара някои да се промени, заради нея. Знам че е тъпо да искам момчето до мен д аизглежда понякакъв строго определен начин....Но аз ви казвам че в този случай, просто той не ме възбужда (или само малко). И в неговия случай е супер очевидна тази външност. Змнам че за малко време , ако положи някакви усилия сичко ще бъде ок. И бих искала да го подтикна към това ( без да го обиждам или засягам)Ако ако той ми каже че съм пълна ( тъй като сме достатъчно близки) аз няма да му с еобидя, а по- скоро бих го приела като съвет.....Ние с епознаваме от толкова отдавна и това е единственото нещо, което нме е притеснявало и не съм му споменавала. А и е странно че преди около месец той сам се беше решил да направи нещо ( аз не му бях споменавала). И понеже това е важно за мен ( не чак толкова , де) иска отново д аму върна ентусиазма :?

Eli>>>
11-03-2007, 13:46
Хъхъъъ :D всяка жена си търси силен мъж,а не хилка 8-)

ми....обичай си го такъв какъвто е и не бъди такава егоистка веее :?
Както каза hungry_vampire_ представи си ако той ти каже че иска МъъъЪничко да отслабнеш как ще се почувстваш,ам? :twisted:

Jamalska
11-03-2007, 13:55
Хъхъъъ :D всяка жена си търси силен мъж,а не хилка 8-)

ми....обичай си го такъв какъвто е и не бъди такава егоистка веее :?
Както каза hungry_vampire_ представи си ако той ти каже че иска МъъъЪничко да отслабнеш как ще се почувстваш,ам? :twisted:

бившия рядко ми казваше,че съм дебела...От време на време отбелязваше 'отслабнала си.това е добре...беше по пълна еди-къде-си.е има каквод а се желае':) но от него така или иначе няма как да се обиждам..той има коремче ;)
А към сегашния съм доста груба хах... само му обеснявам как може като яде като прасе да си седи толко кльощав

N0_feAR
11-03-2007, 14:16
тези твои думи не ги намирам за повърхностни или за обидни както казаха другите. Напротив. Това означава, че искаш връзката ви да е още по-пълноценна и че държиш на него. Според мен от намеци няма да стане. По-добре за сега изчакай малко да се възтанови от случката с пожара. След това можеш да му предложиш да ходите на фитнес заедно или просто му подари карта за фитнес (както казаха на горе) Според мен щом веднъж се е навил на онази диета без да се обижда и нещо подобно, що пък да не се навие и на фитнес. Казваш, че и той сам забелязва недостатъка си така, че не мисля че ще е проблем. И това, че виждаш недостатъците му, но искаш да му помогнеш не означава, че не го обичаш (както намекнаха другите) просто не го препирай много

peteto89
11-03-2007, 14:49
kogato iskam da postigna ne6to s priqtelq mi go pravim zaedno tai 4e zapo4nete da hodite zaedno na fitnes gotvi mu i go nasar4avai ama ne mu namekvai kak to4no izglejda!az li4no nqmam takav problem za6toto go obi4am adski mn i go haresvam takav kakvto e toi e moito slan4ize bez koeto nemoga :-) :-) :-) :-) :-) obi4kam si gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!

капчица
11-03-2007, 21:01
Мерси за разбирането. Както всички знаем в нас са заложени животинските инстинкти, а те се пробуждат при възбуда, а тя се пробужда от полови белези, мъжественост, излъчване....Наистина май варианта за фитнес аизглежда най- подходящ....Но си мисля че дори азда отделя време и пари дда ход на фитнес и му кажа " хайде на фитнес :smt001 " той може да не иска...в см трябва първо д анадебелеее, а после - с оформянето на мускули....ама все едно. Наистина може д не ми е мн естетически приятно, когато го виждам разсъблечен, но ще се постарая да го превъзмогна :neutral: Не мисля че някоя връзка или секс са не са се осъществявали, заради такова нещо....Бих искал да го подтикна към промяна идеята ми беше да го направя на- убедително и мило ( надявам с еда ми помогнете да открия начина [-o<. защото все пак, когато си с някой човек, ти малко или много трябва да държиш на фигурата си и външния вид...Ако не заради себе си, то поне- заради него

christina_aguilera
11-03-2007, 21:34
Не знам дали при всички е така, но след време мъжете постепенно наедряват, смисал от годините малко по малко :wink: Не знам дали ще се задържите цял живот, но...ако го обичаш толкова много, както ти казваш не би трябвало точно това, че е слаб да те притеснява. Ходете на фитнес заедно или се бъзикай с него понякога, като например "абе ти за лятото няма ли да помпиш", да го кажеш някак си шегувито. Или "ти сега си толкова секси, че ако понатрупаш малко мускули направо няма да мога да ти устоя" и по този начин пак да има някакъв стимул :)

ioio_91
11-04-2007, 06:30
Моето слънце пък е точно обратния вариант нито е много слаб, нито е дебел ама той си се мисли за дебел и само си тренира и стяга мускули. Аз много си го обичкам такъв какъвто е може да имаме малки спорове ама пък всичко се оправя след кратко изясняване ;-)

monityY
11-04-2007, 08:24
Ех...Много кофти проблем :-# Просто му кажи(не така както каза на нас,защото ще се обиди),но просто едно "Мило,иска ми се да започна да ходя на фитнес,но просто няма кой да идва с мене-айе заедно?" (това мисля че е добър вариянт)Има мн евтини фитнес центрове... :)....Ако не... Бтв живеете ли заедно ?Ако-да.. Започни сутрин да правиш гимнастика,включи го някак си и него към упражненията.. Абе най-добре с 2 думи му кажи "Мило,иска ми се да почнеш да тренираш,просто си мн слаб,може да се разболееш,притеснявам се за теб"-това е добър вариянт,така няма как да усети какво целиш с тази негова тренировка :) И въпреки всичко първия вариянт който ти предложих ми се вижда най-добър :)

adaptation
11-04-2007, 11:44
Намекваи му да хапва почече, някакви диети за качване на маса и.т.н. Сега вече е дилемата дали искаш Силвестър Сталоулн в леглото или просто по "нормален" мъж. Принципно има няколко вида тяло при мъжете, слабо стегнато, слабо със развити мускули до степен мах за тялото и гена, едър с мазнини, едър и стегнат, и вече културизма което си е спорт дефакто (о; и се искат нужните медикаменти, години труд и развита полова система. Ако найстина е толкова слаб, с повече хапване и тренировки, основни мускулни групи (гърди, бицепс, трицепс, рамо, крака и прасец, може малко корем и ще стане добре (о: Ще има какво да галиш, и да си правите мръстоийките в леглото :)

DisciplineAndOrder
11-04-2007, 12:21
Обичаш ли го?