PDA

View Full Version : Как да общувам със сестра си?



Pingvina
11-02-2007, 19:36
zna4i... imam 2 sestri po-golemi ot men ....
Te sa ot pyrviq brak na ba6ta mi....
S ednata sym se vijdal dosta pyti a s drugata nqmam spomeni da sym se vijdal ...
s ednata mi sestra po4ti vsqka sedmica imam vyzmojnostta da se vijdam ... dori sym se vijdal i sym si prikazval s neq no se pravq 4e ne znam koq e vsy6tonst ... :-o
dori vednyj zna4i kogato se pribirah s ba6ta mi i toi se vidq s neq .... i te nali si prikazvat taka taka taka taka ... az bqh sednal v zadnata sedalka na kolata ... i tq nali v prednata sedalka do ba6ta mi ... da q zakara do nqkyde si be6e.. zabravih do kyde i tq nali se obyrna i me pogledna i vika ... spomenava mi imeto i me pita ... kakvo pravi6 i az kazvam ni6to slu7am muzika ( bqh s mp3-ka no ne slu6ah ni6to .. slu6ah gi ko prikazvat... i me pita ti znae6 li me koq sym i t.n. i az klatq glava i se usmihvam ...
I daite mi syvet kak da q zagovorq pone 1ta ..... i t.n. :)


Редактирано от-ЦвЕтИт0-Заглавието на темата,трябва да бъде написано на кирилица. :wink:

T3En_PrObL3m
11-02-2007, 19:42
:lol: Човек ти тъп ли си?Първо ние неможем да ти кажем а и като ти прочетох колко безразлично си се държал с едната си сестра в колата ви съдя че си бахти срамежливия и по въпроса ти :-D ти неможеш да отидеш до тях и да кажеш аре да се запознаем :razz: ако ви дойдат на гости няма да мълчиш кат пукал ми ги заговаряш после си вземате тела излизате насам на там и ставате приятели!

MiMcHeToOo
11-02-2007, 19:55
:lol: Човек ти тъп ли си?Първо ние неможем да ти кажем а и като ти прочетох колко безразлично си се държал с едната си сестра в колата ви съдя че си бахти срамежливия и по въпроса ти :-D ти неможеш да отидеш до тях и да кажеш аре да се запознаем :razz: ако ви дойдат на гости няма да мълчиш кат пукал ми ги заговаряш после си вземате тела излизате насам на там и ставате приятели!

+1

_MiA_
11-02-2007, 20:48
:lol: Човек ти тъп ли си?Първо ние неможем да ти кажем а и като ти прочетох колко безразлично си се държал с едната си сестра в колата ви съдя че си бахти срамежливия и по въпроса ти :-D ти неможеш да отидеш до тях и да кажеш аре да се запознаем :razz: ако ви дойдат на гости няма да мълчиш кат пукал ми ги заговаряш после си вземате тела излизате насам на там и ставате приятели!

+1

+2

JuLieTa^
11-05-2007, 10:09
:D 8-) Много е зле работата!

Presley
11-05-2007, 14:43
Еми щом я виждаш често,вместо така да и отговаряш с една дума,вэеми поговори по-отпуснато.попитай я и ти нещо,пойнтересувай се къде учи/работи,каква муэика слуша,ала бала.пък като поговорите ,все някаква тема ще иэникне... :shock:

Seducti0n
11-05-2007, 17:52
Еми щом я виждаш често,вместо така да и отговаряш с една дума,вэеми поговори по-отпуснато.попитай я и ти нещо,пойнтересувай се къде учи/работи,каква муэика слуша,ала бала.пък като поговорите ,все някаква тема ще иэникне... :shock:

Напълно подкрепям мнението ти.Просто,нека момчето да се държи естествено и разговарът ще се доразвие от само себе си. :wink:

HePeAJIeH
11-06-2007, 15:43
Съграсен съм с ЦвЕтИт0

metaxa
11-06-2007, 23:36
Ето така трябва да протече разговора м/у вас
Ти-Как си?
Тя-Добре а ти?
ти-долу-горе
тя-Нещо интересно покрай теб?
Ти-Ми сякашш нема при теб?
Тя-Хммм ами ти си ми брат
Ти-Ай стига бе :D :D :D