PDA

View Full Version : Родители и секса



T3En_PrObL3m
11-02-2007, 19:52
:-# Ето го и моят проблем и колкото и смешно да ви звучи това което ще ви разкажа това за мен е много кофти!Ами значи от 1-2 години в главите на родителите ми имам чувството че се върти само думата секс!Най-лошото е че сестра ми например излиза навън към 8 вечерта и се пребираа в 3 сутринта :cry: а на мен вече ми е писнало майка ми и баща ми как си правят намеците!Преди в секцията ни имаше 4-5 презерватива които са ги сложили пред нас със сестра ми :shock: и сега са само 2!Баба ми веднъж като отидохме на село даде на баща ми едни презервативи но не че тя ги е използвала а дядо ми беше болен(лека му пръст)и просто баба ми ги използвала за друго и ги даде на татко(бяха 7 презерватива)а майка ми вика "ммм браво таман за една седмица".Или пък вечер отивам в стаята им например да си взема бонбони и ги сварвам :shock: вече почвам да си представям и звуци които майка ми издава докато се еб** !Няма нищо лошо в това да правят секс но според мен не трябва всичко това да се говори пред нас и като си представя че това са собствените ми родители ми става много гадно.Имам чувството че са в пубертета! :cry:

Penis_S_Kubinka
11-02-2007, 19:58
Няма нищо лошо в това да правят секс но според мен не трябва всичко това да се говори пред нас и като си представя че това са собствените ми родители ми става много гадно.Имам чувството че са в пубертета! :cry:

Хорате се убичат няма лошо... трябва да се радваш, а и сети се че и ти от там си излязла .... :roll:

GameMaster
11-02-2007, 20:07
Am radvai se be ...moje da ti napravqt brat4e :D Am .....obi4at se horata kakvo tolkova :)

Boss
11-02-2007, 20:09
Питай ги ако може и ти да се включиш.... :-P примерно :smt001

ubuntu
11-02-2007, 20:13
Е за звуците на майчето може да е виновен съседа ... някъф договор да имат той плаща тя пищи той си лъска ... :grin: :grin: :grin:

Wrathchild
11-02-2007, 20:13
Ох къв световен проблем.
Кво направили са те и живота свършва? Еми да, родители са ти и е напълно нормално да правят секс. Ти да не мислиш, че те направиха с непорочно зачатие?

vaniLL
11-02-2007, 20:37
emi pogledno go pyk ot zabavnata strana i se zabvalqvai , ne e lo6o , dase obi4at horata :) kakvo se vtilqsva6 tolkova , pyk ako ti e golqm problem , probvai da pogovori6 s tqh.li4no az bi predpo4ela takiva roditeli pred konservativni , za6to te 6te sa mn po-liberalni i kym tovq sexualen jivot . NE SE VTILQSVAI i se pouspokoi ](*,)

BeautifulWorld
11-02-2007, 20:51
Защо се бъзикате така? Всички знаем, че не сме непорочно заченати, но все пак е гадно така открито да го заявяват пред нас. Можеш примерно да се научиш да чукаш на вратата им преди да влезеш, за да не ги сварваш в крачка. Ако можеш ги помоли да си преместят презервативите в тяхната стая, че поне да не ти се набиват така на очи. И не знам какво друго можеш да направиш... май ще се наложи да го приемеш, ако искаш го обърни на майтап, ако искаш се прави, че не забелязваш нищо... Успех :-)

Wrathchild
11-02-2007, 20:59
Защо се бъзикате така? Всички знаем, че не сме непорочно заченати, но все пак е гадно така открито да го заявяват пред нас. Можеш примерно да се научиш да чукаш на вратата им преди да влезеш, за да не ги сварваш в крачка. Ако можеш ги помоли да си преместят презервативите в тяхната стая, че поне да не ти се набиват така на очи. И не знам какво друго можеш да направиш... май ще се наложи да го приемеш, ако искаш го обърни на майтап, ако искаш се прави, че не забелязваш нищо... Успех :-)Бъзикаме се щото сте тесногръди. Кво като правят секс, вие не правите ли?
Значи е напълно редно да се праскат 12-13 годишни и по вашите думи 'всеки си решава как си живее', ама не е редно родителите ни да правят секс?
Ми що да не го заявяват? И те са хора и те имат нужди. Да правят нещо срамно?

BeautifulWorld
11-02-2007, 21:04
Знам, че е нормално да правят секс, аз дори съм купувала противозачатъчни на майка ми, но все пак като влязох в стаята им и ги сварих, се почувствах тъпо. Редно е да се спазва някаква дистанция специално за това.

koalka
11-02-2007, 21:28
Еми, не можеш да им забраниш да правят секс, а и това е хубаво.Та...опитай се да не обръщаш внимание. :wink:

swords1010
11-02-2007, 21:37
Е, абстрахирай се. Няма лошо да го правят и както казаха не можеш да им забраниш. :wink:

Seducti0n
11-02-2007, 21:38
Олепепе,е не световен проблем.Човек,успокой топката малко,това,че са ти родители,не означава,че и те нямат своите нужди.
Просто прояви малко разбиране и проумей,това че не правят нищо нередно,а и в край на сметка,теб какво те бърка,нали не го правят пред,очите ти,тогава?Уер из дъ проблем?

pepitaaa
11-02-2007, 22:12
Ми и те са хора все пак :-D имат си нужди :D Радвай се, че все още имат чуства един към друг, а не се карат през 5 мин за най-малката дреболия...

Sunrisee
11-02-2007, 22:17
Moje da ti napravqt oshte 1 sestra :-D Nqma loshu e:} Postavi sa na tqhno mqsto..Adi oshte dokato sa mladi da go pravqt che posle;]]

Wrathchild
11-02-2007, 22:24
Знам, че е нормално да правят секс, аз дори съм купувала противозачатъчни на майка ми, но все пак като влязох в стаята им и ги сварих, се почувствах тъпо. Редно е да се спазва някаква дистанция специално за това.А да ги свариш е едно. На мен ще ми стане много неудобно ако видя дори мои познати.
Но тя мрънка, че изобщо го споменават...

DevilWish
11-02-2007, 22:32
Е, абстрахирай се. Няма лошо да го правят и както казаха не можеш да им забраниш. :wink:
+1 тъкмо някой ден ако ти държат сметка ще им кажеш "А вие не правите ли" и точка :razz:

petel
11-02-2007, 23:43
Ужасно е, че майка ти и баща ти правят секс. Причините са няколко - първо, ако не правеха секс, нямаше да се пръкнеш ти. Второ, не е хубаво, тъй като очевидно са брат и сестра. Трето, неприятно е да не те поканят, все пак е семейна традиция явно да се прави секс между членове на семейството, тъжно е наистина :(

bloodranger
11-02-2007, 23:50
Am radvai se be ...moje da ti napravqt brat4e :D Am .....obi4at se horata kakvo tolkova :)
Мама и тате праят секс.Влиза малкия Иван4о и бащата пита какво искаш : брат4е или сестри4е?Иван4о казва:
-"Носорог4е"
Бащата:
-Не може носорог4е татиното...
-Не може ли, я са дръпни да опитам :D :grin: :razz:


за тжа са сетих #-o :-D

jujulinkaa
11-03-2007, 05:27
хаха и аз сам на същото тегло споко :-D :-D :D :D :D :D

White^magic
11-03-2007, 08:00
Аз също не виждам нещо лошо хората да се обичат и да го показват пред всички...моите родители са абсолютно същите,но пък мен лично това ме радва,защото са открити пред мен и стават базиците :D Може би трябва да свикнеш и ще видиш,че не е нищо особено.Радвай им се,че все още правят секс и не са си провалили брачните отношения ;-)

Pliushi
11-03-2007, 08:52
Eiii ama radvai se che vashite se obichat suma i deca na razvedeni roditeli biha predpocheli tehnite da se klecat kato zaici ... moje prosto da gi e udaril hormona i taka nqma losho :P :P :P