PDA

View Full Version : ...Натравяне...



BuBs
11-02-2007, 21:05
Значи имам си проблеми и на моменти ми се иска да са самоубия ама няя да го напрая.Чудя се с какво лекарство и каква дозировка мога само да се натровя без да се стига до смартни слу4аи (само за сплашване) :( :-k Ще ми помогнете ли ??? :neutral:

comics
11-02-2007, 21:12
Sheguvam se. Ne gi pravi teq neshta! Mn shte se nadrusash. Edno averche beshe glytnal 10 navednuj i mu se beshe izgubila edna sedmica ot jivota - minala kato edin den, ot koito si spomnq samo nqkvi otkysi. 0pichai si akyla, nameri si PRIQTEL! P0dchertavam PRIQTEL, a ne dobyr poznat i mu spodeli tova, koeto te muchi. Reshenieto e tvoe. Samo vnimavai zaradi edna glupost da ne stradaash cql jivot. Nqk0i put natravqneto ot neshta, za koito potash preeebava mozychnite kletki, a tova sa nervnite kletki. V sluchai, che ne znaesh samo nervnite kletki ne se vuzstanovqvat v choveshkotot tqlo. Dimek preebat li se, ne se zamestvat i 0stavash bez tqh. Mojesh da 0stanesh sakat, nqm, gluh, v syst0qnie "jiv trup" i t.n.
REshenieto e tvoe! 0pichai si akyla!

BuBs
11-02-2007, 21:17
Да си намеря пр да споделя добре ама в случая се мъча заради приятелки и сериозно нещта да се надрусам нито да се самоубивам само да се натровя....звучи глупаво ама е така :roll:

thefreak
11-02-2007, 21:28
Да си намеря пр да споделя добре ама в случая се мъча заради приятелки и сериозно нещта да се надрусам нито да се самоубивам само да се натровя....звучи глупаво ама е така :roll:
Пълна лигла си.
Спри да се излагаш с глупости най-добре.

pepitaaa
11-02-2007, 21:59
Луда ли сиии :-o Стига глупости! Сядай си на гъза и се стегни :)

BuBs
11-03-2007, 16:26
Пълна лигла си.
Спри да се излагаш с глупости най-добре.

Не съм лигла изобщо незнаете каде е проблема.Щото вмомента съм супер депресирана и нямам представа кво да правя... :cry:

lukrecia
11-03-2007, 16:30
Пълна лигла си.
Спри да се излагаш с глупости най-добре.

Не съм лигла изобщо незнаете каде е проблема.Щото вмомента съм супер депресирана и нямам представа кво да правя... :cry:

Внимавай какво правиш ,защото познавам едно момиче,което явно си е мислило като теб,ама сега е три метра под земята заради такива глупости.Не знам на колко си години...ама по принцип в пубертета....има такива състояния на депресии и отчаяния. 8) Гледай някоя комедия....разкраси се......прочети книга.Всичко но не и да пиеш хапчета....поговори и с майка си.Майките са най-добрите ни приятелики.Ще ти помогне надявам се. :?

mgxpower
11-03-2007, 17:01
Пълна лигла си.
Спри да се излагаш с глупости най-добре.

Не съм лигла изобщо незнаете каде е проблема.Щото вмомента съм супер депресирана и нямам представа кво да правя... :cry:В такъв случай мога да ти кажа само едно ВСИЧКО ОНОВА , КОЕТО НЕ НИ УБИВА НИ ПРАВИ ПО-СИЛНИ!
Живота е ценен не си го прахосвай по подобен начин защо се тормозиш ти самата?!Защо искаш да се натравяш това ,че си депресирана не ти дава правото да посягаш към самоубийство или полусамоубийство каквото е това , което си го намислила...казаха ти по-горе опичай си акъла предатели винаги ще има бъди силна живей с гордо вдигната глава нагоре покажи им ,че можеш не търси утеха в чашката!Само напред и нагоре и пак те съветвам ВНИМАВАЙ!

BuBs
11-03-2007, 17:13
Мерси много 4е ме успокоявате ама така или ина4е ми е гадно знам 4е предатели винаги ще има ама е гадно че трябва да са наи-добрите ти приятели (или поне така си мислех) :-k

mgxpower
11-03-2007, 17:16
Мерси много 4е ме успокоявате ама така или ина4е ми е гадно знам 4е предатели винаги ще има ама е гадно че трябва да са наи-добрите ти приятели (или поне така си мислех) :-kTрябва да се научиш да бъдеш НАД нещата!Има хора с адски по-големи проблеми..., но продължават напред въпреки всичко!ВСЕКИ има проблеми едни с по-малки други с по-големи , но малцина мислят по този начин като теб ако мнозинството мислеха така....колко хора щяха да останат в света?!Замисли се!Успокой се пусни си някой филм вземи си пуканки и релаксирай \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

la4ezara
11-03-2007, 17:32
Абе я стига си се унижавала! Ще се излагаш така и ще позкаваш, че не можеш да се справиш с трудностите! Горе главата и изпии няколко валериана ! :-)

Seducti0n
11-03-2007, 17:36
Виж,какво живота си е твой,съответно ти решаваш как да се развие той,но недей да намесваш и останалите с това сплашване,защото това би била доста жалка и детинска постъпка.От какъв зор ще си тровиш организма-Само за да придизвикаш съжаление ли :?: или за да накараш близките да се тревожат и да им осигуриш ходене по мъките...Стой си на задните части и помисли над това,което MG-X-Power ти каза-Бори се с житейските трудности, недей да бягаш или да се криеш от тях :!: :wink:

BuBs
11-03-2007, 18:56
Еми добре ще се опитам да се справя..Може да е трудно...незнам кво ще стане
Все пак мерси много 4е ме успокоихте и 4е ме укоражихте :-) :-) :-)

Seducti0n
11-03-2007, 19:54
Еми добре ще се опитам да се справя..Може да е трудно...незнам кво ще стане
Все пак мерси много 4е ме успокоихте и 4е ме укоражихте :-) :-) :-)


Радвам се,че си се вслуша в думите ни.Просто намери някакъв стимул в живота,нещо,което те вдъхновява и което ще ти помогне да не изпадаш в такива депресии. :wink:

pepitaaa
11-03-2007, 21:47
Знаеш ли колко по-големи трудности ще срещаш в живота??? :shock: Ако от сега така почваш, не те знам... Спри да си натякваш, че си депресирана и тн и както някой ти предложиха гледай някоя комедия, направи нещо за себе си за да се почустваш по-добре и така... :) Успех :P

BuBs
11-05-2007, 06:50
Мерси многоооооооооооооо :-)

mickelangelo
11-05-2007, 08:23
Намираш малко лидокаин и трябва да се измериш колко си висок ... колко си тежък се смятаха там някак си .. и заспиваш ( лидокаина е упойка за незапознатите :D )

BuBs
11-06-2007, 08:01
Намираш малко лидокаин и трябва да се измериш колко си висок ... колко си тежък се смятаха там някак си .. и заспиваш ( лидокаина е упойка за незапознатите :D )

Ами само заинформация аз съм момиче... :D
Ще можеш ли да ми кажеш как се смятат :D