PDA

View Full Version : просто съвет...



Самодивата
11-03-2007, 05:24
от няколко години не съм писала тук...по принцип съм доста уравновесен човек и лесно се справям с трудностите...но тоя път се въвляков в такава връзка,която не нзма ко да правя....ходя с М. кажи речи 4 месеца...аз съм на 19,той е на 23....от г одини му се кефих,но никога не съм си мислила,че ще има нещо между нас за мене беше най-добрият приятел на най-добарата ми приятелка и те по принцип бяха неразделни и неведнъж бях сядала на маса с него...явно му направих голямо впечаление и тръгнахме..ходехме около месец и просто си прекарвах перефктно,беше излязал сякаш от мечтите ми.но никога не показваше чуства към мен просто ми казваше,че ми се кефи и му е готино с мен,когато го питах защо тръгна с мен...не че аз покзвах чуства....а забравих да уточня,той е мн голям плайбой...с доста е бил и мн момичета са луди по него...не е курвар,но мн женски сърца е разбил и се ходи с някакви барбита без мозък...от друга страна в малкият град в който живеем слуховете за мен също не бяха малко...уж ме водят за мн трудна и гадна кучка дет не се занимава с кой да е ... и след мене мн тичат,но уви за слабости като любов не показвам...не сам тва дет всички говорят за мен просто имах несподелена любов преди мн години и от тогава никой не допусках до сърцето си освен приятелките си и преследвах мечтите си...е с тоя пич се разделихме като му казах че се местя да живея у варна...отначало нищо не каза но след 2-3 дни ми каза че няма смисал да сме заедно че ще се влюби и не искал да старда за никой...мн ме заболя но само му казах "добре" и повече не го потърсих...заминах за 2 седмици на почивка в гърция,мн ме болеше за него но не исках да си признавам нищо само си мислех за тва че съм студенка в един от най-елитните университети и ще си правя купона у варна на мах...като се прибрах в България псотоянно му разглеждах профила у сладура...и той почна да ме пита за ко му гледам снимките,зачатихме се и се събраме...не точно събиране тръгнахме без никой да знае...излзиахем в една компания,забавлявахем се..а като бяхме двамата се целувахме и гушкахме...стана ни навикн а 2-3 дни да ходя у тях да спя ...рядко се стигаше до секс простос е гушкахме и ми споделяше...от както си живея у варна само заради него си ида макар,че виждаме за няколко часа и тва ми стига...днеска з а пореден път ми сподели,че е мн безчуствен...е била съм с мъж само заради секса...но нещата с пирятеля ми вобще не са само секс...постоянно ме гушкаи целува и понякога си мсиля,че изпитва нещо към мен но не си признава...страмното е че нито аз нито той се търсим...цяла седмица аз съм през деня на лекции през ноща по купони,а той на работа и после излиза с компанията си и приятелките си(има мн приятелки жени,както и аз мн приятели мъже и не ревнувам)търсим се само да ме попита кога си ида и до там или аз да му звънна и да му кажя че съм си вкъщи и да го питам кога е свободен...всички ми казват,че не е за мен...просто като го видя и не знам....не ми стиска да покажч чуства,щот знам че ще ме отблъсне...а може и да не го направи..мн съм объркана...може и да съм влюбена у него но просто понякога се държи мн гадно като като го попитам "поне малко липсвам ли ти" и получавам отг "заио на мене нищо и никой не ми липсва"..та какво мислите..дали има чуства и ги крие,постоянно ме пита дали има друг у варна отг е винаги не,аз ако исках друг нямаше да се заниамвам с него ама той не осъзнава тва и като почна да говоря за някой друг се драпва обръща ми гръб и ми казва"Аиде ще спим" ...ако тва не е ревност пък на...най-добарата му приятелка ми казва,че всичко ще се обърне и аз май ще съм му майстора...но уви на мене ми писна да пахтя по 500 км път сяка събота и неделя само заради него...е виждам се с приятелките си и компанията си и с родители те си но се пак...но как да е...ако някой го прочете мн благодаря

DoomShadow
11-03-2007, 05:50
mislq 4e e xlytnal po teb, no za liubov neznam. ti si preceni dali ima smisyl da mu razkriva6 4uvstvata ti. preceni kolko moje da prodylji vryzkata vi i v ediniq, i v drugiq variant, sled koeto preceni. moeto mnenie e da mu maje6 no bez da ima6 golemi o4akvaniq, za6toto moje i da te otreje, a tova 6e ti se otrazi zle. aide uspex i priqtno izkarvane v universiteta :wink:

KypBap
11-03-2007, 06:06
Всеки сам избира пътя по които да върви просто трябва да помислиш твоя кои е и да тръгнеш по него не да се оставяш да те правят на К..а (с извинение за думата) защото маи тои за това те има пък това което си писала че не е курвар е сори мила но живееш в някаква измислица щом неиска да покаже истински чувства към теб по добре :-$ до сега щом не е оценил това което има няма да го оцени докато не го изгуби ;-) моя съвет е да си стоиш във Варна и да не се прибираш колкото и гадно да ти е (само от време на време да видиш родителите си) излизаи си във Варна с някои приятел(к)и не казвам да тръгваш да се еб?ш безразборно прото излизане да може да забравиш за него макар че няма да има голям смисъл но е много по добре от това да те имат за играчка и да не ти отвръщат на чувствата.

П.С. Това е лично мое мнение (съвет към теб) ти си решаваш вече както по горе в поста написах всеки сам избира пътя по които да тръгне аз просто ти давам посока ти сама си знаеш какво да правиш ;)

nestle
11-03-2007, 06:08
emi toi sam ti e kazal 4e ni6ty i nikoi ne my lipsva, moje da ima sqka a ti si porednata ot mnogoto....moje bi ima nqkakvi 4yvstva no neiska da si priznae za da moje ti kato si zaminesh toi da e s dryga....toi prosto neiska seriozno obvarzvane a iska da si smenq momi4etata...spored mene e taka. a ti ako ti e kef si badi s nego no se pak si gybish avtoriteta shtoto sigyrno si hybavo momi4e i da se zanimavash s nego....to e o4evidno che samo se vazpolzvate edin ot dryg a tova e tapo.

Самодивата
11-03-2007, 06:30
nestle прав си,аз лично мн пъти сма го обмисляла,но нализ анеш малкиоте градове всичко се знае,а той всичко си казва на най-добрата си приятелка(която същои на мен е най-добра)и за ся няма никоя...освен някоя приятелка за кафе,които и на мен са познати и приятелки....наистина го е страх от сериозна връзка...наситиан ми емн яко с него...а дали съм му поредната..едва ли доста време му трябваше да ме спечели и сам си ме пзонава,че ако ми даде причина не само няма ме види повече а даржа доста силни козове....мам гадният навик ако някой ме зареже или изневери да казвамн якой истини за него и яко подбивам репотацията...
Курвар благодаря за мнението и ти си мн прав...може и да има чуства може и да няма или да ми се прави на мъж....не бих му признала чуствата си за сега,щот и азн е съм сигорна какви са...оставям всичко на времето,а във Варна не се и сещам за него при толкова купони...дали съм курва...едва ли мн ги марзя тоя тип жени и доста пъти съм мислела тва не са ли курвенски номера дет правя с приятеля си....но ние не го правим и това малко ме ядосва...2 седмции без секс...вече за 2ри път ми отказва щщот се връща от н ощтна смяна и янам сили за нищо,а аз да си призная си го искам...бил е с мн момичета винаги ми показва някакви мацки които наисина са готини ама кухи...доста тъпи ми е казвал акво не харесва във външнопста ми щот доста пъти съм му казвала да е честен с мен и че искам да променя някои неща у мен ...просто обичам промените у външноста ,...хареактер трудно е да ми го променят....пък и обичам да се променям у външност често и то май се към по добре :)

lukrecia
11-03-2007, 12:20
Сори,ама кой визираш като един от най-елитните университети в България???Аз във Варна не знам да има елитен :razz: :razz: :razz:

yuyuto
11-03-2007, 12:56
А, не, не, сори, ама е мноу дълго... :D
Мързелива съм си и тва е... :neutral:

sexy_momi4e
11-03-2007, 14:06
Сори,ама кой визираш като един от най-елитните университети в България???Аз във Варна не знам да има елитен :razz: :razz: :razz: :D

AFT
11-03-2007, 14:16
Сори,ама кой визираш като един от най-елитните университети в България???Аз във Варна не знам да има елитен :razz: :razz: :razz:

Просто и' виж правописа. :-D

koalka
11-03-2007, 17:33
Може и да изпитва нещо към теб, но много умело да го прикрива.Колкото и да не му пука, все пак има някаква ревност, но това нищо не означава.Според мен трябва да се откажеш и да имаш наистина една хубава връзка, а не като тази, в която не е ясно дали сте заедно или не, дали изневерява той или ти и т.н.Какъв е смисъла от цялата тази работа?
Прави се на непукист, на неуязвим и според мен не трябва да се опитваш да го променяш, да надникваш в съзнанието му и прочие, след като той не иска да го направи, да се разкрие пред теб.Както ти казах-смисъл няма.Оставяш го и толкова.

White^magic
11-03-2007, 19:32
Видимо и той има някакви чувства към теб,но явно е бил нараняван преди това и може би затова не ги показва!Със сигурност те харесва,но не е сигурен още в чувствата си или пък не е сигурен за това какво ще направиш ти...хубаво му е да прекарва времето си с теб,но връзка от разстояние не става и явно го разбира,затова сте се разделили и първият път.Държи на теб,но се опитва да скрие чувствата си...Аз си мисля,че няма смисъл да се бориш,колкото и да държиш на него освен ако не искаш да си зарежеш следването.Докато ти си във Варна,а той там където е,не мисля,че би събрал смелост да ти покаже каквито и да било чувства,защото няма да има смисъл от тях-нали пак ще си тръгнеш.Ти сама избери по кой път да поемеш... :wink: