PDA

View Full Version : Неща с който можеш да Разсмееш момиче ?!?!



layer
11-03-2007, 08:22
Тук ако може всеки да даде пример с какво можеш да разсмееш едно момиче за да съберем много и стойностни смешки за нежният пол :) така ще може всеки да черпи информация :P ?!?

FnTZ&EXTk
11-03-2007, 08:33
Според мен можеш да разсмееш едно момиче когато се правиш на идиот,а не си такъв наистина :-P на мен често ми се случва.но много зависи и от характера на момичето и от отношението и към съответното момче.Също така да си забавен и да подхващаш важни теми,от които да правиш смешни изводи и такива неща :smt003

Такива момчета често се забърква т в неприятности,но нали така е по-забавно :grin:

AFT
11-03-2007, 13:03
^ Идиотите могат да спечелят само вечното ми презрение. Ще ме зарадват само ако се самоубият. [-(

Едит: Забравих да кажа нещо на автора. :D Ако си мислиш, че с една шега ще разсмееш всяко живо момиче, дълбоко се заблуждаваш. Все едно не знаеш, че всеки си е различен и т.н.


П.С. Има два вида момичета - такива, които харесват идиотите, и такива, които не ги харесват. :-D

yuyuto
11-03-2007, 13:20
Ами само ще те посъветвам, ако се шегуваш, нека да не е на чужд гръб... С черен хумор няма да я впечтлиш, само ще й направиш впечатление, че си идиот, който говори зад гърба на хората или че си много заядлив... Ако ще се шегуваш, шегувай се с неща, които няма да засегнат никого от околните... Например можеш да се пошегуваш с нещо свързано с теб... :)

BaiboCo
11-03-2007, 13:40
Ами само ще те посъветвам, ако се шегуваш, нека да не е на чужд гръб... С черен хумор няма да я впечтлиш, само ще й направиш впечатление, че си идиот, който говори зад гърба на хората или че си много заядлив... Ако ще се шегуваш, шегувай се с неща, които няма да засегнат никого от околните... Например можеш да се пошегуваш с нещо свързано с теб... :)
Тъп си бате, от без черен хумор си за никъде. Най-добре ще е да я гавриш нея, и тъкмо като си помисли, че си някф гадняр да и кажеш просто, че си се ебавал и да направиш мн хубав комплиент. Така тя ще се чуди кво ти е истинското намерение и ще си с 1 крачка напред :evil:

Charlotte_
11-03-2007, 16:15
подскачай на главата си,мен специално би ме запушил голям смях,или си размажи торта в лицето :D

JoeBanana
11-03-2007, 16:19
кажи й, че ти е голям

FunkyFresh
11-03-2007, 16:22
Да ви кажа честно мене мн одавана е ме е расмивало момче че да ми стане кеф :? нещо сички почват да ми се повтарят мн секи краде лафовете на някои др и се получава леко затъпяване [-( иначе по темата мене може да ме расмее момче което не се преструва и толкова добре да владее хумора че да не разбираш кога е сериозен и кого се бъзика обаче на края да разбираш че си4ко е една голяма шега ей за такива хора RESPECT :grin:

AFT
11-03-2007, 16:31
Ами само ще те посъветвам, ако се шегуваш, нека да не е на чужд гръб... С черен хумор няма да я впечтлиш, само ще й направиш впечатление, че си идиот, който говори зад гърба на хората или че си много заядлив... Ако ще се шегуваш, шегувай се с неща, които няма да засегнат никого от околните... Например можеш да се пошегуваш с нещо свързано с теб... :)
Тъп си бате, от без черен хумор си за никъде. Най-добре ще е да я гавриш нея, и тъкмо като си помисли, че си някф гадняр да и кажеш просто, че си се ебавал и да направиш мн хубав комплиент. Така тя ще се чуди кво ти е истинското намерение и ще си с 1 крачка напред :evil:

Тихо, че вземе някой идиот да ти се хване. :-D

AliceSw
11-03-2007, 16:35
научи наизуст всички мнения на Seizure of Power и ги използвай в подходящи моменти, той кара повечето съфорумки да се смеят, дори да се превиват от смях, trust me :D

kael
11-03-2007, 16:43
Тук ако може всеки да даде пример с какво можеш да разсмееш едно момиче за да съберем много и стойностни смешки за нежният пол :) така ще може всеки да черпи информация :P ?!?
why the fuck we need this ?!? мисля че всеки има досатъчно сиво вещество че сам да си измисли нещо

JoeBanana
11-03-2007, 16:46
научи наизуст всички мнения на Seizure of Power и ги използвай в подходящи моменти, той кара повечето съфорумки да се смеят, дори да се превиват от смях, trust me :D
you`re too kind :mrgreen:

RoyTheReaper
11-03-2007, 16:58
Ебаси, няма нищо по-елементарно от това да разсмееш момиче. Повечето се смеят и на най-посредствените простотии, които измислиш.

Има една закономерност - колкото повече те харесва, толкова повече ще се смее на шегите ти.

slun4ice_90
11-10-2007, 14:51
Men trudno moje nqkoe mom4e da me razsmee.Prosto po4ti vs mom4eta,se pravqt na klouni a tva ne mi haresva #-o