PDA

View Full Version : Има ли желаещи да си споделим?



danakis
11-03-2007, 14:53
4uvstvam se ujasno samotno i sduhano imam nujda da pogovorq s nqkogo:( Ako nqkoi iska da si pogovori s men da spodeli ne6to da mi pi6e?

malkata_f
11-03-2007, 14:56
mi kvo da ti spodelq i az gore-dolu se 4uvstvam taka....tolko sam vlubena..... :cry:

lukrecia
11-03-2007, 15:02
Мале бях забравила трепетите на пубертета :grin: :grin: :grin:

Няма ли да започвате училище вече или има още стачки? :---) :---)

JoeBanana
11-03-2007, 15:03
тва почва да става дразнещо
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

FunkyFresh
11-03-2007, 15:48
mi kvo da ti spodelq i az gore-dolu se 4uvstvam taka....tolko sam vlubena..... :cry:
и на мене до скоро ми беше някфо такова ама една сутрин станах с мисълта че не си стува за едно момче :grin:

Josefinne
11-03-2007, 15:52
И аз се чувствам гадно и кофти. Нищо не ми се прави. Умряло ми е желанието за всичко. И не е свързано с момче, въобще не знам на какво се дължи.

yuyuto
11-03-2007, 15:59
4uvstvam se ujasno samotno i sduhano imam nujda da pogovorq s nqkogo:( Ako nqkoi iska da si pogovori s men da spodeli ne6to da mi pi6e?
Ами (май ще съм първата такава в тая тема) се чувствам супер в момента... Бях на едно страхотно концертче в четвъртък вечер и съм супер направо :P ... А danakis, ако искаш може да си поговорим малко, ако мога с нещо да ти помогна - пиши на лично...

kael
11-03-2007, 16:10
ква е тая постоянна мода всички да са ебахти нещастните .... секи нещастен и вече почваме с демонстрациите "вижте ме колко съм нещастен и онеправдан .... " научете се да се радвате на стойностните неща и мамка му стига с тея капризи и глезотии.... айде по весело ...

EternalSilence
11-03-2007, 17:29
ква е тая постоянна мода всички да са ебахти нещастните .... секи нещастен и вече почваме с демонстрациите "вижте ме колко съм нещастен и онеправдан .... " научете се да се радвате на стойностните неща и мамка му стига с тея капризи и глезотии.... айде по весело ...

+1 :D
абе хора, и аз не съм на върха на щаститето обаче не се оплаквам във всеки форум... айде няма да коментирам, че ще си разваля имиджа :D само ще кажа, че съм съгласен с kael ;)

AFT
11-03-2007, 17:35
И аз се чувствам гадно и кофти. Нищо не ми се прави. Умряло ми е желанието за всичко. И не е свързано с момче, въобще не знам на какво се дължи.


Познато. :(

ivan4oooo
11-03-2007, 17:42
em iska da spodeli s nqkoi . kvo tolkova lo6o ima. moje bi ne iska da spodeli s priqteli

purr
11-03-2007, 18:01
Аз пък не съм влюбена :cry: Ама ми е супер весело :grin:

gothic_angel
11-03-2007, 18:36
mi kvo da ti spodelq i az gore-dolu se 4uvstvam taka....tolko sam vlubena..... :cry:

Forest_girl
11-03-2007, 19:09
ква е тая постоянна мода всички да са ебахти нещастните .... секи нещастен и вече почваме с демонстрациите "вижте ме колко съм нещастен и онеправдан .... " научете се да се радвате на стойностните неща и мамка му стига с тея капризи и глезотии.... айде по весело ...

+1 :D
абе хора, и аз не съм на върха на щаститето обаче не се оплаквам във всеки форум... айде няма да коментирам, че ще си разваля имиджа :D само ще кажа, че съм съгласен с kael ;)
Аз пък съм на върха на щастиетоОоО! :grin: :grin: :grin:

kael
11-03-2007, 19:20
добре де за ко ти се говори ..... хей авторката

GregoryHouse
11-03-2007, 20:49
Охх малееее и аз съм като теб пъъълен здух...протри ми се четката за зъби и няма кинъде като моята... :( ще умра...

suantito
11-03-2007, 20:58
4uvstvam se ujasno samotno i sduhano imam nujda da pogovorq s nqkogo:( Ako nqkoi iska da si pogovori s men da spodeli ne6to da mi pi6e?
Ако си момиче драсни нещо на скайпа.

MayKyTy
11-03-2007, 21:01
Аз пък съм супер ... простооо :grin: :P :D

B3B0K
11-03-2007, 21:42
ква е тая постоянна мода всички да са ебахти нещастните .... секи нещастен и вече почваме с демонстрациите "вижте ме колко съм нещастен и онеправдан .... " научете се да се радвате на стойностните неща и мамка му стига с тея капризи и глезотии.... айде по весело ...
mi tq moje po cql den ot meseci da s epravi pred vs 4e i e minalo i tuk da e dinstvenoto mqsto v koeto da se oplkva ....
na vs ni e trudno mackaama 6e ni mine

darsy3377
11-03-2007, 21:58
abee hora ne razbrahte li ,4e vinagi nqkoi (po4ti vsi4ki) sa ne6tastni .. eM ok i na men ne mi e koi znae kolko qk0 v momenta ama ne praq tema po forumite .. prosto mili4ka iz4akai malk0 .. s vremet0 si4k0 6te se opravi i ti 6te se vlubi6 i si4k0 6te e rozovo :smt007 :)

Lady_AMG
11-04-2007, 18:01
Ako mykata ti e liubovna,samo 6te ti kaja 4e 6te ti mine 100% :-({|= Vinagi taka stava i to 6te stane to4no kogato si misli6 4e nikoga nqma da ti mine.6te sre6tne6 nqkoi drug...Tova e jivota...

yuyuto
11-04-2007, 19:19
добре де за ко ти се говори ..... хей авторката
Поправка: автора
Оказа се момче... :-|

kael
11-04-2007, 19:54
what eve

assd
11-04-2007, 20:27
кажи ма спрънджо :lol: 8-)

Boynce
11-04-2007, 20:42
Абе по принцип се водя Happy,ама така съм зарогяла,че искам моя да ме изчука супер мощно,с всичка сила,нереално страстно че чак да му се моля да спре ...........
Сори че не спазих раздела и че бях толкова пряма и се изразих така просташки,ама стига с тая романтика.....важното е че споделих :)




Nice :)

GregoryHouse
11-04-2007, 20:50
Абе по принцип се водя Happy,ама така съм зарогяла,че искам моя да ме изчука супер мощно,с всичка сила,нереално страстно че чак да му се моля да спре ...........
Сори че не спазих раздела и че бях толкова пряма и се изразих така просташки,ама стига с тая романтика.....важното е че споделих :)

Nice :)

Е не РЕСПЕКТ :D Е т'ва е приказка...хубавото е че няям проблем с това 8-) Пък ако толкова си загоряла и аз предлагам такива услуги и то безпланто :D

Josefinne
11-04-2007, 20:52
Пък на мен не ми мина :P А? какво ще кажете - още си обичам едно старо гадже и не ми мина. Не е вярно, че минава винаги!
И какво от това?
Що пък да не направя тема за това. Мисля си, че от толкова изкуствено сдухани дечица, дето си имат всичко и се чудят ли чудят за какво да им е сдухано, вече тия, на които наистина име тежко и гадно не могат да се изкажат като хората.
Ей това е тъпо!

Boynce
11-04-2007, 20:56
Абе по принцип се водя Happy,ама така съм зарогяла,че искам моя да ме изчука супер мощно,с всичка сила,нереално страстно че чак да му се моля да спре ...........
Сори че не спазих раздела и че бях толкова пряма и се изразих така просташки,ама стига с тая романтика.....важното е че споделих :)

Nice :)

Е не РЕСПЕКТ :D Е т'ва е приказка...хубавото е че няям проблем с това 8-) Пък ако толкова си загоряла и аз предлагам такива услуги и то безпланто :D

Способен ли си на такова зверско изпълнени?АСЛ ПЛС :)
ХАХАХАХА

naMy4Ho_KoTe
11-04-2007, 20:56
Пък на мен не ми мина :P А? какво ще кажете - още си обичам едно старо гадже и не ми мина. Не е вярно, че минава винаги!
И какво от това?
Що пък да не направя тема за това. Мисля си, че от толкова изкуствено сдухани дечица, дето си имат всичко и се чудят ли чудят за какво да им е сдухано, вече тия, на които наистина име тежко и гадно не могат да се изкажат като хората.
Ей това е тъпо!

Хайде да ми дадеш дефиниция на "тия, на които наистина име тежко и гадно"? Ти ли решаваш на кои им е наистина гадно и кои просто хленчат? Откога има граница между двете? Всеки си има проблеми, това е ясно. Някои споделят и така по-лесно ги преживяват. Други предпочитат да се усамотят. Хора всякакви. Какво ще рече това "изкуствено сдухани дечица"? И аз понякога се дразня, когато някой хленчи за глупости. Но разбрах, че неща, които аз приемам за малки глупости, за друг може да е нещо ужасно, което да го натъжава. Има разлика между емоционален и хленчещ.

Josefinne
11-04-2007, 21:03
Абе, тука бях отговорила на горния пост, ама като размислих - по-добре да си мълча, смисъл няма така или иначе случилото се е случило и времето няма да ми върне това, което ми взе.

naMy4Ho_KoTe
11-04-2007, 21:06
Искаш ли да ти дам дефиниция на скапано:
11 - 12 клас - лятото: Късаш с Голямата си любов и си изплакваш очите за него.
1 месец по-късно: Баща ти умира.
2 месеца по-късно : Майка ти умира.
Нооо ти трябва да си силен и да кандидатстваш.
И понеже си силен и кандидатстваш гаджето ти трябва да ти къса нервите точно насред изпитите да скъсате.
Ноооо ти не хленчиш по формите, а си сядаш на скапания задник и влизаш ПРАВО В СУ, въпреки че животът на тоя свят ти се вижда АДСКИ КРИВ.

Така че сори, ама ми се вижда супер тъпо някой да хленчи понеже бретона му е накриво.

Е, браво, радвам се за теб, че си намерила сили в толкова критичен период от живота си. Но това, че ти си някакъв изключителен пример на човешката воля и желание за живот, не означава, че всички трябва да са такива (въпреки,че щеше да е хубаво, ако бяха). Не се присмивай на по-слабите от теб.

Josefinne
11-04-2007, 21:16
Не се присмивам, дразня се на тия, които се имат за супер нещастни, въпреки че няма от какво реално. Хленчат за глупости и се самоубиват ( по форумите само ). На останалите ни изглежда смешно и тъпо. Но когато на някой наистина му е тегаво, все ще се появи някой, който да каже " Аве що хленчиш за глупости" , защото просто досега е чел на ония другите постовете. И така всъщност онзи, който наистина има нужда от подкрепа бива отритнат, защото някой друг е преувеличил.

gothic_angel
11-05-2007, 08:59
mi kvo da ti spodelq i az gore-dolu se 4uvstvam taka....tolko sam vlubena..... :cry:

Ice_Queen_
11-05-2007, 09:08
Искаш ли да ти дам дефиниция на скапано:
11 - 12 клас - лятото: Късаш с Голямата си любов и си изплакваш очите за него.
1 месец по-късно: Баща ти умира.
2 месеца по-късно : Майка ти умира.
Нооо ти трябва да си силен и да кандидатстваш.
И понеже си силен и кандидатстваш гаджето ти трябва да ти къса нервите точно насред изпитите да скъсате.
Ноооо ти не хленчиш по формите, а си сядаш на скапания задник и влизаш ПРАВО В СУ, въпреки че животът на тоя свят ти се вижда АДСКИ КРИВ.

Така че сори, ама ми се вижда супер тъпо някой да хленчи понеже бретона му е накриво.

Е, браво, радвам се за теб, че си намерила сили в толкова критичен период от живота си. Но това, че ти си някакъв изключителен пример на човешката воля и желание за живот, не означава, че всички трябва да са такива (въпреки,че щеше да е хубаво, ако бяха). Не се присмивай на по-слабите от теб.


:cry: :cry: :cry:

MiMcHeToOo
11-05-2007, 09:13
ква е тая постоянна мода всички да са ебахти нещастните .... секи нещастен и вече почваме с демонстрациите "вижте ме колко съм нещастен и онеправдан .... " научете се да се радвате на стойностните неща и мамка му стига с тея капризи и глезотии.... айде по весело ...

+1 :D
абе хора, и аз не съм на върха на щаститето обаче не се оплаквам във всеки форум... айде няма да коментирам, че ще си разваля имиджа :D само ще кажа, че съм съгласен с kael ;)

+1 и с двамата

pepelq6kaaa
11-05-2007, 10:32
i na men ponqkoga mi stva tajno zaradi edno mom4e i o6te pove4e kato gledam seki su pisal v skaipa -milo obi4am te i razni takiva lubovni raboti pak az sam samotna

Samotno_Angel4e
11-05-2007, 11:37
i na men ponqkoga mi stva tajno zaradi edno mom4e i o6te pove4e kato gledam seki su pisal v skaipa -milo obi4am te i razni takiva lubovni raboti pak az sam samotna

I az sam tai... :cry: :cry: :cry: Baxti...Ama sq kat tragna utre na daskalo kak 6a mi se oprai nastroenieto,prosto si nqmate na predstava... :smt007 :smt007 :smt007 Kat vidq moita lubov u to4no sled 2 sek. 6a siqq kato Slanceto... :grin: :grin: :grin: