PDA

View Full Version : Бихте ли платили на лекар?



mgxpower
11-03-2007, 16:56
м?

Seducti0n
11-03-2007, 17:06
Зависи от множество фактори.Да бих платила,НО в замяна на това искам наистина да получа добро обслужване.Няма нищо по-ценно от здравето и в това отношение не бих пестила средства. :wink:


Колко до копурцията-Тя е навсякъде,дори и в здравеопазването.Жалко,но факт. :wink:

una_loca
11-04-2007, 09:04
Зависи от множество фактори.Да бих платила,НО в замяна на това искам наистина да получа добро обслужване.Няма нищо по-ценно от здравето и в това отношение не бих пестила средства. :wink:


Колко до копурцията-Тя е навсякъде,дори и в здравеопазването.Жалко,но факт. :wink:

+1

foreverr
11-04-2007, 09:09
Зависи от множество фактори.Да бих платила,НО в замяна на това искам наистина да получа добро обслужване.Няма нищо по-ценно от здравето и в това отношение не бих пестила средства. :wink:


Колко до копурцията-Тя е навсякъде,дори и в здравеопазването.Жалко,но факт. :wink: +1

alkobalko
11-04-2007, 11:17
Бих платила в частна клиника, също така бих направила дарение на болницата.

kasiopea
11-05-2007, 13:48
Зависи от множество фактори.Да бих платила,НО в замяна на това искам наистина да получа добро обслужване.Няма нищо по-ценно от здравето и в това отношение не бих пестила средства. :wink:


Колко до копурцията-Тя е навсякъде,дори и в здравеопазването.Жалко,но факт. :wink:
+1 :roll:

tItEufFf
11-09-2007, 20:39
Да, бих платила... Като гледам майка ми (тя е лекар) пациентите не си плащат дори потребителските такси...Защо го правят? Това не е ли все едно да си вземеш нещо от магазина без да си платиш ... Просто е унизително за лекаря да не си плащаш

Seducti0n
11-12-2007, 12:49
Да, бих платила... Като гледам майка ми (тя е лекар) пациентите не си плащат дори потребителските такси...Защо го правят? Това не е ли все едно да си вземеш нещо от магазина без да си платиш ... Просто е унизително за лекаря да не си плащаш

Според мен,Ники пита дали си склонна да си платиш примерно за един гинекологичен преглед или предпочиташ да си вземеш направление,при положение,че си здравно усигурена.Дали винаги заплащането на ръка е сигурен начин за да се отнесат към теб подобаващо съответните здравни работници.

Това с потребителските такси е просто недопустимо.Каквото не се поема от здравната каса,се плаща от джоба на пациента,друг начин няма. :wink:

foreverr
11-12-2007, 14:33
зависи от много неща! :P

kalpazanka
11-17-2007, 16:21
Плащам единствено в частни клиники, а при специалист с талон-евентуално потребителската такса.

DisciplineAndOrder
11-17-2007, 22:07
Бих,стига да знам,че ще получа качествено обслужване.
И отново ще повторя думите на Цвети,че за жалост корупция навсякъде в този живот има.

MiSs_DioR_CheRiE
11-19-2007, 14:20
Da bih platila za6toto samo taka moje6 da polu4i6 naistina dobro obslujvane i vnimanie ot strana na doktora 8) e ne navsqkude e taka no principno po durjavnite kliniki nikoi ne ti obru6ta vnimanie ako ne mu dade6 pari