PDA

View Full Version : "Кофата"



KoK0ScHe{F}
11-03-2007, 16:57
Кажете коментара си за раздела "кофата" аз в него намирам и хубавата и лошата страна.Хубавата е че ако те е срам да попиташ нещо там можеш да си гост а лошата е че има много глупави теми и спам!Всъщност и аз съм била гост 2 пъти :oops: ама само съм си измисляла глупости :) :?
Вие искате ли да го има този раздел?Ако не защо? :neutral:

Seducti0n
11-03-2007, 18:40
С цел да се намали разпростирането на простотии из целия форум съм за,но същевременно,пак си ги има само,че концентрирани в един раздел.И все пак,това лично за мен не е пътя към разрешавеното на проблема,а по-скоро начин да се въведе някакъв ред. :wink:

DisciplineAndOrder
11-05-2007, 14:43
С цел да се намали разпростирането на простотии из целия форум съм за,но същевременно,пак си ги има само,че концентрирани в един раздел.И все пак,това лично за мен не е пътя към разрешавеното на проблема,а по-скоро начин да се въведе някакъв ред. :wink:

Точно така!

BeBoNcHeTo
12-17-2007, 19:46
С цел да се намали разпростирането на простотии из целия форум съм за,но същевременно,пак си ги има само,че концентрирани в един раздел.И все пак,това лично за мен не е пътя към разрешавеното на проблема,а по-скоро начин да се въведе някакъв ред. :wink:

Точно така!съгласна съм

rubi
12-20-2007, 21:34
С цел да се намали разпростирането на простотии из целия форум съм за,но същевременно,пак си ги има само,че концентрирани в един раздел.И все пак,това лично за мен не е пътя към разрешавеното на проблема,а по-скоро начин да се въведе някакъв ред. :wink:

Точно така!съгласна съм
и аз май съм съгласна :-D

mgxpower
12-22-2007, 22:21
Раздела като цяло не ми пречи!
И щом в сериозните раздели където
трябва да се дискутира нещо сериозно
няма толкова флууд съм съгласен със всичко!
Жалко ,че много късно се осъществи това!

Presley
01-07-2008, 08:42
Общо вэето повечето от темите там са проява на плосък хумор :D
Но пък наистина малоумните теми иэ останалите раэдели понамаляха.не че на мен ми пречеха :D

Den4oski
01-19-2008, 11:43
ЦвЕтИт0 написа:
С цел да се намали разпростирането на простотии из целия форум съм за,но същевременно,пак си ги има само,че концентрирани в един раздел.И все пак,това лично за мен не е пътя към разрешавеното на проблема,а по-скоро начин да се въведе някакъв ред.


Точно така!
съгласна съм

и аз май съм съгласна
хм.. и аз съм съгласна 8-)

chipi_kaoo
02-01-2008, 15:37
И аз мисля, че има хора които правят кофата неприятен раздел. Знам, някой ще каже "Ми като не те харесва не влизай", да ма и аз искам да влизам, но когато влезна и прочета поредната простутия, и излизам. Тва, че админа е дал възможност да се полигавим, не значи, че трябва да прекалим :oops:

teenkopele
02-01-2008, 15:57
Там се трещи на килограм...радва раздела...не требе да се маха. :)

FunkyFresh
02-03-2008, 14:43
Ми като вляза все на олигофрении се начитам, ама не ми пречи :D

machoka
02-03-2008, 15:32
Има тема по въпроса в раздела за Предложения и критики към форума.

Лека вечер желая.