PDA

View Full Version : Червило...



SwEeT_PriNceSsS
11-03-2007, 17:32
Такам...... значи искам да си купя някакво ХУБАВО червило нещо такова примерно http://prikachi.com/files/48143g.jpg може да не е чак толкова розово но да има цвят в смисъл такав да не е применро някфо розово и като си сложиш да не личи, че е розово.. дано да сте ме разбрали..
Казвайте марка и цена и доволни ли сте .. БЛАГОДАРЯ 8)

SwEeT_PriNceSsS
11-03-2007, 17:34
хах ся като прочетох какво съм писала останах с впечатлението, че все едно искам розово червило.. не е задължително да е розово може и друг цвят.. просто намерих таакава снимка и за това .. :twisted: :twisted:

MaCeTo_
11-03-2007, 17:46
Доколкото разбрах, искаш червило, чийто цвят върху снимката от каталога/рекламата да е 100% същият като цвета, който ще се получи върху устните ти?
Ако съм разбрала правилно: Различните червила стоят различно на различните хора...за мен най-добре е да си избереш червило с тестване върху твоите собствени устни...а като марка не мога да те насоча, моето мнение е сама да си избереш чрез тестване...

ЕPu
11-03-2007, 17:52
амиии...голдън роуз доколкото помня имаха преди време някакво такова ярко -розово (гадно) червило..
не е скъпо - 2-3 лв. някъде
а отгоре може да сложиш безцветен гланц...

FunkyFresh
11-03-2007, 17:53
Glazewear Lipstick на "avon" цената му е 7.70

comics
11-03-2007, 17:57
абе не знам, ама тази русичката е сладуранка :D :grin:

zvezdichkaaa
11-03-2007, 19:12
Ами аз пък от много време си търся 1 червило на Констанс Карол Козметикс и никъде го няма поръчвах го те викат,че нямат червило с номер 74,абе мързи ги да търсат и се изпреедосвах...

SwEeT_PriNceSsS
11-03-2007, 20:30
Доколкото разбрах, искаш червило, чийто цвят върху снимката от каталога/рекламата да е 100% същият като цвета, който ще се получи върху устните ти?
Ако съм разбрала правилно: Различните червила стоят различно на различните хора...за мен най-добре е да си избереш червило с тестване върху твоите собствени устни...а като марка не мога да те насоча, моето мнение е сама да си избереш чрез тестване...първо да кажа, че не се заяждам просто казвам..
хаха кой ще ми даде да си сложа червило да го пробвам :D :D :D :D :D нали трябяа само цвета да видиш и НАЙ-МНОГО да го пробваш на ръката.. за устата няма как просто да тествам :razz: :razz: иначе не си разбрала много правилно.. но както и да е
аз исках да ме насичите към марка не да ми казвате, че " различните червила стоят различно на различни хора .. " и без да го казваш колкото и да ти е чудно го знам.. но както и да е..

LuCiFersAngeL
11-03-2007, 20:46
Ами за марка не мога да те насоча. Предлагам ти да си избереш цвят и за да стои така както на снимката мацаш безцветен гланц отгоре. Аз така си правя 3Д ефект на устните :wink: Преди си бях взела на Боржуа червилото за 3Д ефект но не останах особено очарована. Сама се справям по-добре 8)

christina_aguilera
11-03-2007, 21:59
1) Има парфюмерии, където можеш да го пробваш и на устните :wink:
2) Защо питаш нас за червило, след като ти сама можеш да отидеш в някой магазин или да разгледаш каталог и сама да решиш :neutral:

kat4enceto
11-04-2007, 08:32
Glazewear Lipstick на "avon" цената му е 7.70ako si ot sf i ako si nqma6 predstavitel na avon az moga da ti uredq samo pi6i na LS

peteto89
11-04-2007, 09:54
markata estee e nai dobra za grimove