PDA

View Full Version : Как да се сдобрим и да си излизаме заедно?



BuBs
11-03-2007, 17:59
Значиии...Искам да ми дадете съвет.Имах си 5 най добри приятелки .С едната бяхме пр от 9 години и то бяхме абсолутно неразделни,по близки и от сестри с другите от към 3 години...наскоро незнам и аз кво стана ама сме скарани(само с 2-те ) ама и 4-те излизат без мене и ас си седя в кащи.Извиних им се макар 4е нз кво сам направила,опитах се да оправя нещтата ама те неискат да говорим.Писах им оняден по скаипа да са видим тая вечер ама те не дойдоха.И сега май неискат да променят нещата.Апак аз мноо си ги обичам и искам сичко да си бъде както преди...Ама даже и да се сдобрим пак май нищо няма да си е както преди...Моля ви даите ми съвет как да се сдобрим и да си излизаме заендо..
Мерси предваритело 8-[ :-k

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

KoK0ScHe{F}
11-03-2007, 18:04
Когато видиш че не те викат да излизате заедно ти просто не се натискай да излизаш с тях :neutral: Другите ти приятелки нали са верни?Излизай с тях :) сега онези двете са в пубертета и се мислят че са нещо повече от теб ама после сами ще те търсят(и когато стане това въобще не ги отразявай!) :-$

comics
11-03-2007, 18:04
к0фти работа. Нз и ас как да ти помогна... пий Coca~Cola :shock: :? [-o<

Blab
11-03-2007, 18:10
Не съществува такова понятие, като "както преди".Миналото си е минало, живей в настоящето.
В тази възраст децата се променят, порастват и се формират(т'ва от "Волтрон" 8) ) като самостоятелни хора.Тъй че множество от "харесваните" неща в този момент са преходни.Ако приятелството ви е достатъчно силно ще премине през този период, ако ли не - тези не са били хората за теб.

trittico
11-03-2007, 18:11
най-малкото , дължат ти обяснение за държанието им :neutral: иначе и аз бих казала да не се "натискаш" много много, ще се вразумят #-o ако не поне се опитай да говориш с най-добрата ти приятелка от тези, знам ли

BuBs
11-03-2007, 19:01
Когато видиш че не те викат да излизате заедно ти просто не се натискай да излизаш с тях :neutral: Другите ти приятелки нали са верни?Излизай с тях :) сега онези двете са в пубертета и се мислят че са нещо повече от теб ама после сами ще те търсят(и когато стане това въобще не ги отразявай!) :-$

Да де амапроблема е там 4е и другите излизат с другите 2 скоитоп съм скарана и аз съм си сама.И не ми пука толкова 4е съм сама ами 4е не съм с тях...разбирате ли :-k

chocoleptic
11-04-2007, 14:13
Ама вие защо се скарахте ти ли направи нещо или..?

sasha_90
11-04-2007, 18:07
Струва ми се,че те не искат да си им приятелка ... или бъркам?!По-добре спри да се излагаш като им се молиш.Ти си се опитала да се сдобриш с тях,но те явно не искат.Забрави за тях и продължи живота си.

FunkyFresh
11-04-2007, 19:38
Струва ми се,че те не искат да си им приятелка ... или бъркам?!По-добре спри да се излагаш като им се молиш.Ти си се опитала да се сдобриш с тях,но те явно не искат.Забрави за тях и продължи живота си.
\:D/

BuBs
11-05-2007, 06:53
Ама вие защо се скарахте ти ли направи нещо или..?

Незнам и аз кво стана нямам представа.Бяхме малко скарани с едната и като се опитах да се сдобрим и то още повече се обърка и....изобщо да ви кажа незнам кво става .... :-k

BuBs
11-05-2007, 06:55
Струва ми се,че те не искат да си им приятелка ... или бъркам?!По-добре спри да се излагаш като им се молиш.Ти си се опитала да се сдобриш с тях,но те явно не искат.Забрави за тях и продължи живота си.

Аз пък мисля че това си е инат.сигурна съм че ще се сдобрим ама маи няма да е дкоро иотношенията ни вече няма да са същите.Аз вече не прая опити оставям си го така нз кво ще стане ама исках поне да им кажа как се чувствам .... :oops:

FoReVeR_YoUnG
11-05-2007, 14:34
Spokoino i az sum v su6toto polojenie v momenta. S nai-dobrite mi priqtelki prosto nqkak si se ot4ujdihme i ne izlizame zaedno. Az ne im se butam, a i ne sikam za6toto gi vijdam 4e sa promeneni...Sigurna sum 4e 6e osuznaqt nqkoi den 4e sa napravili gre6ka i 6e iskat da se vurnat pri men, no az nqma da gi dopusna...
Sega izlizam s drugi hora, no prez pove4eto vreme sum sama, no strannoto e 4e mi haresva!

miminia
11-05-2007, 15:25
модата ги е привлекла и са станаалли ФеШъН КуРви :lol: :lol: :lol:

Сега сериозно: Не мога да кажа нищо по сериозно 8-)

Anf3tamin4o
11-05-2007, 15:34
Е кофти може да ти е само заради тази с която си била заедно 9 години все пак малко или много 9 години са си много.Моя съвет е ако си се скарала с нея само с нея да се сдобриш и мисля че тя би го направила ако ти е приятелка.Или ако те уважава.

BuBs
11-06-2007, 07:58
Е кофти може да ти е само заради тази с която си била заедно 9 години все пак малко или много 9 години са си много.Моя съвет е ако си се скарала с нея само с нея да се сдобриш и мисля че тя би го направила ако ти е приятелка.Или ако те уважава.

Еми да,ама ако се сдобря с нея предполагам че всичко ще си тръгне проблема е обаче че нестава...Амм.. мислех да отида някои ден у тях и да говорим така поне няма къде да избяга :) и може и да стане ама така едва ли не ще я задължа да се сдобрим апък аз неискам
[-o<

chocoleptic
11-06-2007, 11:23
Струва ми се,че те не искат да си им приятелка ... или бъркам?!По-добре спри да се излагаш като им се молиш.Ти си се опитала да се сдобриш с тях,но те явно не искат.Забрави за тях и продължи живота си.

Аз пък мисля че това си е инат.сигурна съм че ще се сдобрим ама маи няма да е дкоро иотношенията ни вече няма да са същите.Аз вече не прая опити оставям си го така нз кво ще стане ама исках поне да им кажа как се чувствам .... :oops:
Според мен трябва да се сприятериш с други хора с тези като гледам не се получава и да се сдобрите нещата няма да са както преди и ще се карате за много по-незначими неща .. Личен опит .. =;

BuBs
11-07-2007, 06:16
Струва ми се,че те не искат да си им приятелка ... или бъркам?!По-добре спри да се излагаш като им се молиш.Ти си се опитала да се сдобриш с тях,но те явно не искат.Забрави за тях и продължи живота си.

Аз пък мисля че това си е инат.сигурна съм че ще се сдобрим ама маи няма да е дкоро иотношенията ни вече няма да са същите.Аз вече не прая опити оставям си го така нз кво ще стане ама исках поне да им кажа как се чувствам .... :oops:
Според мен трябва да се сприятериш с други хора с тези като гледам не се получава и да се сдобрите нещата няма да са както преди и ще се карате за много по-незначими неща .. Личен опит .. =;

Нови приятелства нови навици...Много мразя да почвам нещо отначало щото всичко е различно.Неискам нови приятели искам си тях.Аз мога да си намеря с кои да излизам ама просто неискам... [-X

BuBs
01-07-2008, 06:50
Как да си изтрия темата :-| :D :-|