PDA

View Full Version : имам леко щтръкнали уши



black_mermaid
11-03-2007, 18:09
Ушите ми са леко стърчат, а напоследък ми се налага често да си връзвам косата. В началото си слагах лента за коса върху ушите,ама много взе да ми се пързаля (как го казах само). :razz: Та, някакви идеи?

KoK0ScHe{F}
11-03-2007, 18:12
Това не е повод за притеснение просто си купи нова лента да не се парзяля! :neutral:

puppy
11-03-2007, 18:15
i moite malko :) ama ni6to ne gi pravq, da si styr4at, ina4e tva s lentata moje6 da go pravi6 cqla zima:) za da ne se pyrzalq trqbva da e po-stegnata sigurno, moje6 na 2-3 mesta da bodne6 po edna obiknovena 4erna fibi4ka i si 6 :)

sladur4e_yo
11-03-2007, 18:16
бе според мен трябва да ги оставиш на мира тия твойте уши.Операция не можеш да си направиш.Гледай,когато можеш да си пускаш косата.По-смислен съвет не мога да ти дам.А и не мисля,че са чак като на трол. :D

black_mermaid
11-03-2007, 18:28
Ами да ви кажа ежедневно ми се налага да си връзвам косата. Косата ми е права, и стои много хубаво вързана. Та това ми беше мисълта. [-X

Jamalska
11-03-2007, 20:12
И мойте стърчат :/...ама като се наложи да съм в вързана коса...ако не се виждам в огледало забравям и се преживява..Иначе гледам като се връзвам да си слагам и коса над ушите която да е в опашката.

hungry_vampire_f
11-03-2007, 21:02
И мойте, ама никой нищо не смее да ми каже :D

christina_aguilera
11-03-2007, 21:23
И моите уши са ми щръкнали :( и затова не мога да си направя някоя хубава опашка или прическа вдигната горе, мн ме е яд :x ама все гледам да съм със спусната коса или ако се връзвам, опшката ми е долу и се опитвам да си сложа коса върху ушите и да я вмъкна в опашката.

Liz
11-04-2007, 01:36
О Боже, какво като имаш щтръкнали уши? Защо трябва да се притесняваш от това? А и предполагам не са и чак толкова щтръкнали, просто както и други хора се вманячаваш в малки неща..И дори и да бяха какво значение има, аз бих си ги оставила така без да ме интересува и без да се опитвам да ги прикрия. Не е проблема в ошите ти а в комплекса ти.

oTPoBHa
11-04-2007, 10:45
Хахехухаухухеххх... :D :D 8-)
на мойте им стърчат само връхчетата.. иначе имат супер яка форма и аз супер много си ги харесвам.. :D :D Аааах мойте ушета ойойойойййййй :D :D :razz: :D 8-)

DisciplineAndOrder
11-04-2007, 11:33
Няма да я връзваш :P
А ако я връзваш-кво ти пука за мнението на хората?

punkrock
11-04-2007, 12:02
Спокойно бе! Голяма работа! Слагай по-стегната лента, или просто си връзвай косата по надолу на опашка, така че да ти пристяга ушетата.
Ако наистина са ти много щтръкнали можеш да навиеш вашите за операцийка. Една приятелка скоро я оперираха и изобщо не било кой знае колко страшно. После било гадно да носиш лентата 3 седмици, ама сега се кефи на хубави прибрани ушета :smt001

black_mermaid
11-04-2007, 12:04
Благодаря ви, ама преди време едно малко момченце ми каза ''имаш големи и щръкнали уши'', а дори не се познавахмее. Сега като се загледам е вярно, а другите явно е искам да ми го кажат. :-k :lol:

Може ли да покажете някакви прически за права коса/да пада коса на ушите по някакъв начин/

punkrock
11-04-2007, 13:39
Еми можеш да си я накъдриш леко или пък да си вдигнеш бритона с фибичка.. :)

fiama
11-04-2007, 18:27
Надали ушите ти са толкова щръкнали, колкото ти смяташ. Няма нужда да ги прекриваш с каквото и да било. Просто се погледни в огледалото, лепни една чаровна усмивка на личицето, и да не ти пука :)

cveti01
11-05-2007, 13:41
И моите уши са ми щръкнали Sad и затова не мога да си направя някоя хубава опашка или прическа вдигната горе, мн ме е яд Mad ама все гледам да съм със спусната коса или ако се връзвам, опшката ми е долу и се опитвам да си сложа коса върху ушите и да я вмъкна в опашката.
+1

JuS7^YourS
11-07-2007, 08:41
и моите стърчат, затова не си връзвам косата, имам някакъв много шибан комплекс от тия гадни уши, а толкова ми отива с вързана коса :( , много искам да си направя операция, но знам, че е от 400 лв нагоре, зависи от града в който се прави... така че за момента нищо не правя с косата си, но идеята за лента отгоре ми хареса :)

Lov3rKa
11-07-2007, 11:39
и аз имам същия проблем и съм се комплексирала направо..слагам си ленти,или диадеми(но по меки)варху ушите... :-k инче за кок или други прически-дума да не става..една позната имаше и тя такива уши,но си направи операция и каза,че струвала 1500лв..незнам дали наистина е толкова...

Pliushi
11-11-2007, 15:16
Ami ... do bolka poznato... inache kato q vryzvash edna lentichka i si gotova a kato ti e pusnata kosata q pravi po buhnala i nqma da se vijdat ;]]] ne se pritesnqvai v kraina smetka koito te haresva shte te haresva i vijdaiki ushetata ti ;]]]

Anarion
11-11-2007, 15:51
Ако е неизбежно връзването на косата, наистина лентата е най - добрият вариант :)