PDA

View Full Version : Колко глупава съм била...



KoK0ScHe{F}
11-03-2007, 18:46
За 10 години не съм могла да разбера че приятелката ми е пълен боклук(не говоря за интимна приятелка защото съм момиче :lol: а за обикновенно приятелство)Всеки ден като по-малки излизахме след училище даже и без да сме си написали домашните :-D но в пети клас тя почна много да се променя по характер.Стана курва #-o .Никой от класа неможеше да я трае :neutral: а и се събираше с най магистралните феи които мжете да си представите!Яд ме е колко глупава съм била че не съм разбрала колко струва по-рано а съм си пропиляла 10 години с нея :cry:
сега не съжалявам че отношенията ни заминаха на кино :wink: напротив така ми е много добре :-| сега имам ИСТИНСКИ приятели на които мога да им имам доверие за всичко!Ценя ги и то много и знам че никога няма да ме оставят!Въпроса ми е дали в мен е била грешката че не съм разбрала какво представлява тоя нещастен боклук който е сега? :-| ;-)

JoeBanana
11-03-2007, 18:52
ми няма да е в мен грешката, я
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

mon4eto
11-03-2007, 18:54
Horata se promenqt...taka 4e ne smqtam 4e si si izgubila vremeto tezi 10 godini...I az imah edna takava priqtelka koqto mnogo uvajavah no s vremeto se promeni i si prekratihme otno6eniqta no tezi godini prez koito bqhame drujki bqha edni ot nai hubavite mi taka 4e mila gledai napred i se radvai 4e v momenta ima6 istinski priqtelki :grin: Tova e nai vajnoto :wink:

nestle
11-03-2007, 18:54
ti nqmash vina mila....v taq vazrast horata se promenqt i dokato ste nai dobri priqtelki i si gradite badeshteto idva moment v koito poemate po razli4ni patishta i nqma kak da prodaljite zaedno....prosto silnoto vi priqtelstvo te e krepqlo da vqrvash 4e e dobra i t.n. i zatova e minalo tolkova vreme no nqma za kakvo da se obvinqvash!

thefreak
11-03-2007, 18:58
Само споделяш?

KoK0ScHe{F}
11-03-2007, 19:02
Само споделяш?
:) Имам въпросче но който иска да отговаря все ми е тая :cry: исках да излея мъката си!

sasha_90
11-03-2007, 19:36
Сама е избрала пътя,по който е тръгнала - ти не си виновна.

comics
11-03-2007, 19:38
За 10 години не съм могла да разбера че приятелката ми е пълен боклук(не говоря за интимна приятелка защото съм момиче :lol: а за обикновенно приятелство)Всеки ден като по-малки излизахме след училище даже и без да сме си написали домашните :-D но в пети клас тя почна много да се променя по характер.Стана к***а #-o .Никой от класа неможеше да я трае :neutral: а и се събираше с най магистралните феи които мжете да си представите!Яд ме е колко глупава съм била че не съм разбрала колко струва по-рано а съм си пропиляла 10 години с нея :cry:
сега не съжалявам че отношенията ни заминаха на кино :wink: напротив така ми е много добре :-| сега имам ИСТИНСКИ приятели на които мога да им имам доверие за всичко!Ценя ги и то много и знам че никога няма да ме оставят!Въпроса ми е дали в мен е била грешката че не съм разбрала какво представлява тоя нещастен боклук който е сега? :-| ;-)
значи си 5ти клас ? :D

KoK0ScHe{F}
11-03-2007, 19:41
За 10 години не съм могла да разбера че приятелката ми е пълен боклук(не говоря за интимна приятелка защото съм момиче :lol: а за обикновенно приятелство)Всеки ден като по-малки излизахме след училище даже и без да сме си написали домашните :-D но в пети клас тя почна много да се променя по характер.Стана к***а #-o .Никой от класа неможеше да я трае :neutral: а и се събираше с най магистралните феи които мжете да си представите!Яд ме е колко глупава съм била че не съм разбрала колко струва по-рано а съм си пропиляла 10 години с нея :cry:
сега не съжалявам че отношенията ни заминаха на кино :wink: напротив така ми е много добре :-| сега имам ИСТИНСКИ приятели на които мога да им имам доверие за всичко!Ценя ги и то много и знам че никога няма да ме оставят!Въпроса ми е дали в мен е била грешката че не съм разбрала какво представлява тоя нещастен боклук който е сега? :-| ;-)
значи си 5ти клас ? :D
#-o

comics
11-03-2007, 20:02
добре де, все тая ;}

Seducti0n
11-03-2007, 20:57
Виж,вие сте били приятелки с въпросното момиче доста време преди тя да стане курва и да започне да движи с неподходящи хора,нали.Тогава всичко е било добре,споделяли сте си,излизали сте заедно,имали сте си доверие и сте се подкрепяли....
Окей,но идва един прекрасен момент,в който приятелката ти се променя и то към лошо,което оказва и влияние върху взаимоотношенията ви.Ти си търсиш нова среда,намираш я,тя си намира своя,харесва и това,което върши...тогава,от какъв зор ти се връщаш назад във времето,търсейки отговори,които по никакъв начин не биха промени настоящето.Минало,заминало и толкоз.Концентрирай се върху сегашните си приятели и бъди внимателна,с кой дружиш... :wink:

daRito0
11-04-2007, 10:47
Horata se promenqt...taka 4e ne smqtam 4e si si izgubila vremeto tezi 10 godini...I az imah edna takava priqtelka koqto mnogo uvajavah no s vremeto se promeni i si prekratihme otno6eniqta no tezi godini prez koito bqhame drujki bqha edni ot nai hubavite mi taka 4e mila gledai napred i se radvai 4e v momenta ima6 istinski priqtelki :grin: Tova e nai vajnoto :wink:

sy6tata rabota i az .. ama moita nai dobra priqtelka o6te mi e periqtelka oba4e se sybirame v dr kompanii i si govorim po rqdk0 ;p s edna duma sega tq se sybira s moqta stara kompaniq ..xahxyu qk0 ;p a az sq se sybiram s horata s koito izlizah min lqto (pove4et0 )
nz vajnoto e da ima6 priqtel do sebe si vinagi ..

MaRiNkA_16
11-04-2007, 12:41
За 10 години не съм могла да разбера че приятелката ми е пълен боклук(не говоря за интимна приятелка защото съм момиче :lol: а за обикновенно приятелство)Всеки ден като по-малки излизахме след училище даже и без да сме си написали домашните :-D но в пети клас тя почна много да се променя по характер.Стана к***а #-o .Никой от класа неможеше да я трае :neutral: а и се събираше с най магистралните феи които мжете да си представите!Яд ме е колко глупава съм била че не съм разбрала колко струва по-рано а съм си пропиляла 10 години с нея :cry:
сега не съжалявам че отношенията ни заминаха на кино :wink: напротив така ми е много добре :-| сега имам ИСТИНСКИ приятели на които мога да им имам доверие за всичко!Ценя ги и то много и знам че никога няма да ме оставят!Въпроса ми е дали в мен е била грешката че не съм разбрала какво представлява тоя нещастен боклук който е сега? :-| ;-)
i moita istoriq e takava zapoznahme se kato bqhme na 6 i vsi4ko priklu4i na 15 kvo da kaja i az se radvam 4e taka stana sega razbiram istinskata strana na ne6tata i na horata :smt001

chocoleptic
11-04-2007, 14:09
Еми какво да ти кажа няма за какво да съжеляваш продължавай напред! :wink: