PDA

View Full Version : Проблем, отново свързани с Любовта



BOTEVPLOVDIV
11-03-2007, 19:42
Здравейте на всички! :mrgreen:
Аз нямам любовен проблем,така че въпросите,които ще задам ще са просто, защото искам да помогна на приятелка,която в момента страда задари Любовта :smt007

Преди Тя никога не се беше влюбвала.Може би понеже не беше срещнала подходящия или може би понеже все падаше на не правилните хора,а може би и заради двете. Но ето,че и на нея се случи. И тя се влюби. В началото Тя си мислише,че това е поредното краткотрайно прежевяване,което няма да остави отпечатък в съзнанието и. Но всъщност сгреши. Понеже Той се отнасяше към Нея винаги с уважение и я обгръщаше с внимание и любов,Тя се прибърза по-бързо от очакването към Него. И лека по-лека се влюби.
И всичко беше идеално... :smt007
НО ... както винаги все нещо се случва и разрушава щастието.
Напоследък, Той се промени относно Нея. Обаждаше се и се все по-рядко,а имаше и моменти когато с дни забравяше да го прави. Засичаха се в *skype* но Той не и отговаряше.
А когато Тя се опитваше да поговори с Него,Той нервно отвръщаше,че няма променя в неговото отношение към Нея и Тя си внушава.
Може би това наистина е така.Може би всичко е просто самовнушение. Но може би - не. Напоследък Той ходише често по купони и може би е срещнал друг човек. Ако е така - Той няма вина. Но защо поне не изясни чувствата си към Нея?!?


Иска ми се да ми кажете според вас каква може да е причината? Понеже Тя много страда. Все пак за 1ви път позволи на някои да докосне сърцето и му повярва,че той е различен....

Благодаря предварително :mrgreen:

ZaHaRcHe
11-03-2007, 19:49
Само тя може да каже дали той се е променил или не.Тя знае ка се е държал преди и как сега.За това трябва да седне с него и да разговарят..А ако той е срештнал друга сам трябва да си каже а може и да има някакви пролеми и за това да се е отдръпнал леко.Трябва проето да поговори с него без да се строскат един към друг.. и да се изяснят..каквото и да е станало трябва да намерят изход от тази ситуация :neutral:

koalka
11-03-2007, 20:02
Нека да поговори с него, поне да е наясно какво става, ако той й каже въобще...Иначе, ако това е краят - не й остава нищо друго освен да се опита да го забрави, с времето...

sLaDkA_GrEsHkA
11-03-2007, 20:03
i az do skoro bqh v sushtata situaciq i misleh che izhoda e samo edin , no se okaza che gresha... spored men prosto iska malko raznoobrazie

tuzaro
11-03-2007, 20:06
да си предложа мойте ослуги ? :smt001

MayKyTy
11-03-2007, 20:07
"той няма вина" ти луда ли си мъри девойко ... как няма вина ... да не съм ходила аз по купони че аз да съм виновна! Виновен си, но дано поне да има чест и да и каже в очите какво в действителност става :wink:

GregoryHouse
11-03-2007, 20:40
Тя да си внушава такива простотий да му приказва такива шитни пък да чака да не си фане някой друг...успех...

maximalniq
11-04-2007, 00:40
Трябва да се действа по бързо харесваш взимаш не харесваш мълчиш :wink:

iiirish
11-04-2007, 04:55
в такива моменти не ни остава нищо друго освен да се опитаме да "приклещим" човека до себе си, да го опрем в стената както се казва и да разберем максимално добре състоянието му. може би не е друга, може би неговото отношение се е променило, защото тя му е омръзнала. любовта си отива. колкото е по-силна толкова повече време владее съзнанието ни, колкото е по-слаба толкова по-бързо ни изоставя... не е задължително да срещнеш друг човек за да прекратиш една връзка. за това има много повече причини от една друга жена, или един друг мъж!
ПОГОВОРЕТЕ!

sexy_momi4e
11-04-2007, 12:04
ами щях да кажа да поговорят,ама вижвам,че явно той не иска...може вече да не изпитва същите чувства като преди...

yuyuto
11-04-2007, 20:53
ами щях да кажа да поговорят,ама вижвам,че явно той не иска...може вече да не изпитва същите чувства като преди...
Май-май натам вървят нещата... :-|