PDA

View Full Version : лапета-любов



KoK0ScHe{F}
11-03-2007, 21:00
Ох,престанете вече момиченца на по 13-14-15-16 години да пишете простотиите си в раздела "любов"нямам нищо против но на ден има по 10 едни и същи теми като:"Не немога повече , мисля да си режа вените ще умра без него много си го лофкам" :lol: :razz: Отсрани знаете ли колко сте смешни?Разбирам да бяхте по-зрели хора които имат сериозни връзки но не и вашите лапешки изпълнения :lol: Просто си нямате на идея в очите на повечето от форума колко сте смешни!!!

ЕPu
11-03-2007, 21:03
аз затова и не се занимавам да го чета тоя раздел..

rys0_byrsy4e
11-03-2007, 21:10
аз не се занимавам ни да 4ета ни да пиша такиз теми :-D макар сам на 14 :-D

Cool_Bitch
11-03-2007, 21:18
Ami tezi temi sa mn tapi4ki 6toto vav lubovta ako ti sam ne si pomogne6 nqma koi da ti pomogne,nai ve4e pak nqkvi nepoznati,koito ponqkoga se i ebavat vav otg si. 8)

DisciplineAndOrder
11-03-2007, 21:21
Аз раздела любов го чета като искам да се посмея :) [/quote]

Seducti0n
11-03-2007, 21:26
Да си призная честно може би въпросния раздел е най-рядко посещаван от моя милост...Там наистина е един буен водопад от теми,любони мъки,терзания,въобще един голям сапунен сериал.Повечето пъти,едва ли може да се помогне реално,но за автора на темата,е по-важно може би това,че е излял душата си пред някого...
Е срещат се и теми,с по-сериозни проблеми,но кагато човек изпадне в безизходица,не може да мисли така трезво и привидно от най-малокото нещо,прави огромен проблем...А за това сме ние,за да му помогнем и да го насърчим да намери светлината в края на тунела. :wink:

Decu
11-03-2007, 21:51
аз затова и не се занимавам да го чета тоя раздел..

И аааз :)

thefreak
11-03-2007, 21:56
Ох,престанете вече момиченца на по 13-14-15-16 години да пишете простотиите си в раздела "любов"нямам нищо против но на ден има по 10 едни и същи теми като:"Не немога повече , мисля да си режа вените ще умра без него много си го лофкам" :lol: :razz: Отсрани знаете ли колко сте смешни?Разбирам да бяхте по-зрели хора които имат сериозни връзки но не и вашите лапешки изпълнения :lol: Просто си нямате на идея в очите на повечето от форума колко сте смешни!!!
Да, знаем... но....

kat4enceto
11-03-2007, 21:58
аз затова и не се занимавам да го чета тоя раздел..+1

Spork
11-03-2007, 22:43
рядко влизам,колкото да поразхиля фейса.. :?

KiLLeR_InSTiNkT
11-04-2007, 01:57
Ми още не са разбрали значението на тази дума и си я използват като "Здравей", "Здрасти" и тем подобни... Кофти, но някой ден ще разберат...

Liz
11-04-2007, 03:34
Колко само са драматични младите момичета..

ArTanDra
11-04-2007, 06:35
Оставете ги децата на мира , обаче най - зле е в раздел Секс ето там децата са във вихъра си !!! :grin:

sh3_1s_7h3_0n3
11-04-2007, 07:30
Ох,престанете вече момиченца на по 13-14-15-16 години да пишете простотиите си в раздела "любов"нямам нищо против но на ден има по 10 едни и същи теми като:"Не немога повече , мисля да си режа вените ще умра без него много си го лофкам" :lol: :razz: Отсрани знаете ли колко сте смешни?Разбирам да бяхте по-зрели хора които имат сериозни връзки но не и вашите лапешки изпълнения :lol: Просто си нямате на идея в очите на повечето от форума колко сте смешни!!!



Нали за да стигнат до сериозните връзки, трябва първо да преминат през тия любовни 'лапешки' изпълнения. Да си 'попрепатят' и да се научат.
Много е лесно като гледаш през твоите очи и да се забавляваш, но това, че 'възлюбеният' от съседния клас е подминал някое хлътнало по него момиченце, знаеш ли колко безсънни нощи й е докарал примерно.
А и нали се сещаш, че ако сами можеха да си разрешат 'проблема' нямаше да ги пускат тия теми. Пък и разделът е точно за това.

"момиченца на по 13-14-15-16 години" - ти на колко си? 17-18-19? пхах... "Голямата кака" поучава "малките момиченца"...

Бас държа, че и ти преди 2-3-4-5год... си изпитвала тия 'любовни трепети', но никой не те е иронизирал и не ти се е смял, нали? Изглежда ти глупаво, защото не си на техния акъл.
Дори на по-големите/възрастните им е трудно да се справят с някой такъв проблем, да не говорим и че дори те също постъпват като деца... какво остава за някое наистина дете...
Смешно било. Ами смешно ще е... 'щот си го преминала този период.
За някой който разбира от програмиране също би било смешно примерно да питаш някой елементарен за него въпрос, ама ти като не разбираш и не можеш да се справиш... никак няма да ти е забавно.

Иначе е лесно е да се присмиваш на другите...

`Death`Whore``
11-04-2007, 07:34
Пууу, аз имах връзка за пръв път на 18, а на 19 имах сериозна...а е трябвало да "лофкам" на 2-рия ден на 12, за да се науча. 'Баси...ще кажа на мъжо, че много сме сгрешили и не можем да имаме връзка.

Rock & Roll Queen
11-04-2007, 07:41
Съгласна съм с she's the one .
Всеки е имал такива трепети, сега не се правете...
Просто някой ги споделят, а други ги таят в себе си.
То, че не е интересно за другите, не е... :-P

`Death`Whore``
11-04-2007, 07:51
Съгласна съм с she's the one .
Всеки е имал такива трепети, сега не се правете...
Просто някой ги споделят, а други ги таят в себе си.
То, че не е интересно за другите, не е... :-P
Разликата е, че аз не съм казвала, че обичам на 12, макар че около 3 години харесвах свой съученик. Даже не съм твърдяла да съм влюбена в трепетите си. Да не говорим за любов за 2 дни.

Rock & Roll Queen
11-04-2007, 07:55
Може би си имала повече акъл от тези на твоята възраст? :-|

malka_sladuranka
11-04-2007, 13:02
Мислех да се включа в темата, но sh3_1s_7h3_0n3 е дала доста изчершателен отговор.
С 2 ръце подкрепям казаното. Това, че на нас проблемите им ни се виждат нищожни не е повод да им се подиграваме.
11-12 годишната ми братовчедка като ми обяснява за момчето от съседния клас и какво и казал, и какво направил... На мем ми изглежда по един начин, но тя тези неща ги вижда по съвсем различен. За нея това е важно.
Пък като се сетя и аз съм била в подобни ситуации. :-D
За децата това е любов..

WhiteT
11-04-2007, 17:36
аз затова и не се занимавам да го чета тоя раздел..

+1

teenkopele
11-04-2007, 18:47
Ми още не са разбрали значението на тази дума...

Има и по-дърти, които пак не знаят иситинското й значение. Тъпото е, че колкото по-често се използва за щяло и нещяло, толкова повече се губи иснтинският й смисъл.

OtherDimension
11-04-2007, 18:50
колкото да поразхиля фейса.. :?
какви са тия изрази :shock: ](*,)

koalka
11-04-2007, 19:13
Тъпо е да поставяш всички под общ знаменател, не се ли усещаш?А ти на колко си?