PDA

View Full Version : какво да направя?!



neusan88
11-03-2007, 20:32
гаджето ми уж ужасно много ме обича,умира за мен и т.н обаче примерно днес изобщо не съм го виждала...не ми е добре,,,обадих му се а той само си знае "ела до нас,нишо ти няма."и такива разни.
най лошото е че ми обешава да дойде а не идва или идва след няколко часа закъснение!
кажете ми според вас този човек заслужава ли да му прощавам или не?!

GregoryHouse
11-03-2007, 20:34
Е заради такива тъпотий се разделят днешните деца...

MayKyTy
11-03-2007, 20:35
Е заради такива тъпотий се разделят днешните деца...
ахам

tuzaro
11-03-2007, 20:35
ми може да няма реактивен самолет и да идва за 1 минута... пък щом толкова искаш да го видиш ше идеш ти! толкова е просто.... :smt001

neusan88
11-03-2007, 20:48
въпросът е защо винаги аз трябва да ходя до тях(живеем близко един до друг) и да правя компромиси а той никога!където иска там ше ходим,каквото иска това ще правим а и с тяхните мн мн неискам да се виждам!

GregoryHouse
11-03-2007, 20:55
Оооох стига сте си плели сами интриги гледате много сълзливи филми днешните момичета...просто се виждайте трудно ли е има ли значение кой при кого ходи...? Кът не ти изнася зарежи го...няя да си първата която ще го направи нито пък последната...днес тъй модерно разделяме се за глупости и после ревем вкъщи...стига си се терзала за глупости...ся няма да си броите кой колко пъти ходил до другия...

_BoSSy_
11-03-2007, 20:56
Ами ти ако обичаш един човек,ще искаш да си с него..няма да закъсняваш за срещи,нали....аиде 10-15 мин на всеки може да му се случи да закъснее,ама с часове..
Тъпите момчешки номера "ела до нас,нищо ти няма".. :(
И не е нужно да ти казва "обичам те",а да ти го доказва.А тва "ела до нас.." е голяямо доказателство да знаеш!! :( :(

GregoryHouse
11-03-2007, 20:59
Ох божке...все повече се отчайвам от по малките момичета...май ще си търся гадже около 30те...не я обичал много разбираш и ти бе деа...аман от такива с 100% категорично мнение...дето все знаят че еди кой си не обичал еди кой си щото не ходел до тях...

Cool_Bitch
11-03-2007, 21:00
Popitai go 6to taka postapva.Izqsnete se i ti sama preceni dali e za teb ili ne.Nie nemojem da ti kaje6 zareji go ili pak ostani s nego.Nqma da sme nie s toq 4ovek.Re6enieto si e tvoe. :-)

suantito
11-03-2007, 21:01
Нещо огладнях ще варя да ям! :o

GregoryHouse
11-03-2007, 21:03
Popitai go 6to taka postapva.Izqsnete se i ti sama preceni dali e za teb ili ne.Nie nemojem da ti kaje6 zareji go ili pak ostani s nego.Nqma da sme nie s toq 4ovek.Re6enieto si e tvoe. :-)

Имам един въпрос...ако никога не отида до гаджето си това значи че не го обичам и тряя да се разделим? баси да ви имам логиката...както и да е айде и аз с овцете делете се ебете си и кфото щете правете ей зарад такива простотий ревете в къщи после...и намен някоя постоянно да ми нарува такива шитнио ще я изхвърля със шутове...

neusan88
11-04-2007, 06:55
първо съм на 19год...и мн добре знам че не е глупост тва че се дразня щото не е дошъл....GregoryHouse ти ако обичаше едно момиче би ли и обещал да отидеш до тях да я вземеш и да и обещаваш че ще си с нея а после да я караш д ате чака цял ден и като ти се обади накрая да и съобщиш"ами аз съм си легнал и гледам ТВ...немога да дойда щото ме мързи"!
мислиш ли че тва е справедливо!

jessika87
11-04-2007, 07:43
moje bi se 4uvstva po spokoen kogato si e v tiah,a ako 6te pravite tova onova e obiasnimo :D

nestle
11-04-2007, 07:51
Az imah edin takaf priqtel az bqh na 13 toi na 19 i se me karashe da hodq v tqh i kfoto kajeshe toi tfa praehme kat my kajeh 4e nemoga da ida do tqh primerno 6toto imam da y4a ili imam rabyta ili pak iskam da izlqza s nqkoi toi se mi vikashe " oo tei li em hyby are vari pri tqh i ne me tarsi pove4e " ili ne6to ot sorta i sled tfa razbrah 4e samo se e vazpolzval ot mene i ni6to pove4e.....

koalka
11-04-2007, 08:08
Абе, кажи му да престане да прави така или се разделяте.Вместо да е загрижен, че може да ти е зле, той умаловажава факта, че не се чувстваш добре, но може би той не е такъв и не се сеща за това.

galina_3
11-04-2007, 09:22
ponqkoga traa malko svoboda(ne skysvane-svoboda) ne postoqno kade si ela da ma vzeme6 i t.n.

GameMaster
11-04-2007, 09:49
Az 6tqh da go zareja :P Nqma da se u4udq ako mi kajesh 4e te ostavq i sama da si pla6tash smetkata v1v zavedeniqta .............bahti mu ideota .....

_BoSSy_
11-04-2007, 10:05
Ох божке...все повече се отчайвам от по малките момичета...май ще си търся гадже около 30те...не я обичал много разбираш и ти бе деа...аман от такива с 100% категорично мнение...дето все знаят че еди кой си не обичал еди кой си щото не ходел до тях...

Пичаго,ще извиняваш,ама знам за какво става въпрос,защото съм го преживяла по абсолютно същия начин.Не става въпрос само за кои къде ходи и кои колко закъснява(ма ходи обясняваи са).

Постовете са ти мн добри ,но понякога прекаляваш с "интелигентността" ти..не се опитаваи да подръжаваш на някои които дори не съществува!!

neusan88
11-04-2007, 18:07
боже абе хора не съм била просто настинала а цял ден съм повръщала и адски много ме болеше глава!да бях настинала но преди няколко дни и той също беше болен но аз не се поколебах да го гледам и да му давам лекарствата и да му меря температурата!а след като знаеше колко ми е зле на мен реши че няма нужда да идва за да може да си играе на PlayStation3 а аз да се разкарвам в студа нали!?и колкото до другото плаща всичко в заведенията и дори до преди няколко месеца ми плащаше сметката на тела но че ми иска пари иска ми но все пак и тряа му помагам де!но въпроса е дали изобщо тряа се занимавам с него след като не му дреме дали съм здрава или не!и предпочита приятелите си пред мен!хубаво нека да си бъде с тях но аз неискам да съм с тях също а искам просто да сме с него сами!а той иска да е с приятелите си докато сме заедно и обратното!което е нешо май като оправдание да не се разделя с тях!както и да е!а и както днес примерно - ако нямаше да ходи на кафе с един негов фр едва ли щеше да дойде на време и то само за да ме вземе да ходя с тях на кафе...сами преценете!

kriskaaa
11-04-2007, 19:03
ми що не се редувате :D :D ние с моя така правим и не се караме :D :D :D :---) :---) :---)