PDA

View Full Version : R'n'B records



Ferari678
11-03-2007, 21:24
ai pls daite link ili pyk kajete sq 6to rnb records sa raspadna za kvo 6amara ve4e ne pravi klipove sas 100 kila konsa dreben g i vs dr ...

ateto
11-03-2007, 21:42
Щото са боклуци въобще не трябваше да се появат... И Р&Б не е "Клатете се в ритъм на тъп текст" А Ритъм енд Блус което Е КОРЕНО резлично от " ИСКАМ ДА Е*А ВСИЧКИ ФЕНКИ, ФЕНКИ"

bruteca
11-03-2007, 22:10
Умряла работа са тея хора...

sh3_1s_7h3_0n3
11-04-2007, 08:03
Пък Мишо Шамара е по-нисък дори от меееен :-P
(оня ден го установих :-D )мислех си, че е поне мааалко по-висок, пък той съвсем тапа... what3ver..аз само да споделя разочарованието си ^^ :::

а иначе що може да се разпаднат, 'щото няма кой да ги финансира... то т'ва да не става без пари... Ванко1 не си ли топли **задните части** някъде в нещо с решетки?

Пък и освен това вече кой ги слуша... мина времето на Гумени глави и разните им 'индивидуални певчески кариери'... :-s :-$

blahblahblah
11-04-2007, 09:37
И все пак има льолчовци, които им се кефят. 8-)

salamka
11-04-2007, 10:12
И все пак има льолчовци, които им се кефят. 8-)
MNOU SUJALQVAM AMA NE JELAQ DA ME NARI4A6 LIGLA?!?
AZ PUK SI GI SLU6AM I SI ME KEFAT!SE PAK ZNAM 4E NE SUM EDINSTFENATA KOQTO GI SLU6AAA
bg PAR RULLLEZ :-P

т.6 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Jamalska
11-04-2007, 10:33
И все пак има льолчовци, които им се кефят. 8-)
MNOU SUJALQVAM AMA NE JELAQ DA ME NARI4A6 LIGLA?!?
AZ PUK SI GI SLU6AM I SI ME KEFAT!SE PAK ZNAM 4E NE SUM EDINSTFENATA KOQTO GI SLU6AAA
bg PAR RULLLEZ :-P

т.6 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3
Ало бг рап и Михо Шамура са 2 коооренно различни неща

salamka
11-04-2007, 10:44
И все пак има льолчовци, които им се кефят. 8-)
MNOU SUJALQVAM AMA NE JELAQ DA ME NARI4A6 LIGLA?!?
AZ PUK SI GI SLU6AM I SI ME KEFAT!SE PAK ZNAM 4E NE SUM EDINSTFENATA KOQTO GI SLU6AAA
bg RAP RULLLEZ :-P

т.6 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3
Ало бг рап и Михо Шамура са 2 коооренно различни неща
Of Dobre t i6 mi kae6 kfo0o da slu6am :P :-P :-P

salamka
11-04-2007, 10:48
puk i ne slu6am samo 6amara slu6am Dreben G ,King Size,Sng,Bate_pe60,x-team,igrata,GGp,Ball face,Grizly,Lady B,X-plisit,Uпсурд iii dr...!

oTPoBHa
11-04-2007, 12:12
Ииииии смяташ че от гореизброените изпълнители се изгражда цялата хипхоп култура, така ли? :smt046

salamka
11-04-2007, 12:49
izvinqvai ama az kazah 4e ima i DRRRRR koito slu6am ne sa samo tiq no v momenta za tezi se se6tam :-P :-P :-P :-P :-P :razz: :razz: :razz: :-({|=

salamka
11-04-2007, 12:52
Tfa ne zna4i 4e vie kato ne haresvate RAP 4e i az ne go haresvam :razz: :razz: :razz: AZ NE SUM NQKFA METULKA I 6TE NAPRAVQ TAKA 4E METULA DA SI OTIDE :-P :-P :-P

Mainata ti
11-04-2007, 13:22
Tfa ne zna4i 4e vie kato ne haresvate RAP 4e i az ne go haresvam :razz: :razz: :razz: AZ NE SUM NQKFA METULKA I 6TE NAPRAVQ TAKA 4E METULA DA SI OTIDE :-P :-P :-P
Ама ти си много тъпа. Продължавай да се кефиш на ГГП и си мисли че слушаш рап.

FunkyFresh
11-04-2007, 13:25
Пфф немога да повярвам че още се намират хора да слушат тея отрепки :lol:

salamka
11-04-2007, 13:53
Po Dobre e Ot MeTULa deto vuob6te nqma smisul v nego sam onekfi si tam det si bluskat glavite v stenite! :smt002 :razz: :razz: :razz:

FunkyFresh
11-04-2007, 14:51
Аз не слушам метъл ама имам мн фр дето слушат и има мн добри пенички аз пък да ти кажа :P

Jamalska
11-04-2007, 18:21
И аз не слушам метал...целия си съзнателен музикален живот съм слушала само рап...е да преди 6-7 години може и да съм уважила гумени глави... обаче тфа дет ти го слушаш....абе булшит дет са вика.
Обаче това не ми пречи да уважавам метала нали...Тия общества дет не ги разбирам добре...масите ги хейтвам щот са ми сички еднакви..ама мисля,че най-голямо право имам да хуля по псевдорапърчетата кат ей тфа чаве тука

oTPoBHa
11-05-2007, 09:44
И аз не слушам метал...целия си съзнателен музикален живот съм слушала само рап...е да преди 6-7 години може и да съм уважила гумени глави... обаче тфа дет ти го слушаш....абе булшит дет са вика.
Обаче това не ми пречи да уважавам метала нали...Тия общества дет не ги разбирам добре...масите ги хейтвам щот са ми сички еднакви..ама мисля,че най-голямо право имам да хуля по псевдорапърчетата кат ей тфа чаве тука



повярвай, гаврата ще е по-голяма ако не и казваш нищо :-({|= :-({|= 8-)

Jamalska
11-05-2007, 12:04
И аз не слушам метал...целия си съзнателен музикален живот съм слушала само рап...е да преди 6-7 години може и да съм уважила гумени глави... обаче тфа дет ти го слушаш....абе булшит дет са вика.
Обаче това не ми пречи да уважавам метала нали...Тия общества дет не ги разбирам добре...масите ги хейтвам щот са ми сички еднакви..ама мисля,че най-голямо право имам да хуля по псевдорапърчетата кат ей тфа чаве тука



повярвай, гаврата ще е по-голяма ако не и казваш нищо :-({|= :-({|= 8-)
Aма аз не се гавря...аз сипвам за ядене.
Иначе да...в света на заблудените...

CaSsIe
11-05-2007, 18:19
Абе кфо като излезне некой с различно мнение и веднага го храните!е сорка ама секи си има мнение R'n'B рекърдс руууууулзззз!!!!!!! :grin: изобщо не ме ебе кои кфо мисли па камо ли да обсъждате Шамара колко бил висок ПХАХАХАХхахаХахаахаАХА ДОБРЕ ВЕЕЕЕ :D по добре да слушаш бг рап отколкото некфа бясна чалгия(преди да ме нападнете и да ми кажете как не сте слушали чалга,не говоря за определени хора а попринцип!пък и некои уж не слушат ама по дискотеките яко кючеци аре аре) и кфо и да слуша бг рап мацката не е казала че само тфа слуша нали?!просто я кефи бе кфо я нападате??? :smt001

Mainata ti
11-05-2007, 18:27
Хаха ама тя веднага нападна металите нали? Аз си го казах и в предния пост...нищо за р'н'б рекърдс не съм казала, казах за ГГП. Ще я нападам колко си искам. Аз съм хейтърка и ми е кеф!

CaSsIe
11-05-2007, 18:36
ЪъЪъЪ да хубаво нападнала ги е ама баси не е нуйно да се храните сеш се?шот е тъпо секи си има различно мнение и как ти се нервиш че е нападнала метълите така и аз се нервя че нападате R'n'B неам нищо против метълите срещу чалгарите имам,ма пак не бих влезнала в некфи спорове за стила на музика :wink:

Mainata ti
11-05-2007, 18:51
Абеее уважавам на всеки мнението, ама тая малката много си го налага. Слушайте квото си искате, мене не ме е*е просто реших да хейтвам малко, ОК?

CaSsIe
11-05-2007, 19:04
OK :wink:

oTPoBHa
11-06-2007, 03:46
по тая логика треа да почна да храна Джамалска.. ама момичето си разбира а не е лейм като ония двете дет ти разпраяха за бг хипхопа да ми говорат тука.. 8-)

леевия ташак сърби, шааляляляляя.. 8-)

enternaL
11-06-2007, 09:56
Аз пък си обичам Спенс ..
Ааа ся да не ме нападнете и мене :shock:

salamka
11-06-2007, 13:47
qvno ne sum edinstvenata koqto slu6am R&B !i iskam da priklu4im toq spor edin put za vivinagi :grin:

InitialD
11-06-2007, 14:23
Po Dobre e Ot MeTULa deto vuob6te nqma smisul v nego sam onekfi si tam det si bluskat glavite v stenite! :smt002 :razz: :razz: :razz:

Еми аз слушам предимно електронна музика...но това пък да кажеш че метъла няма смисъл..трябва да си наистина много тъпо същество!!!
Защо?!Еми защото шамарковеца ще си мечтае да събира толкова хора на концерт колкото метъл групите събират!
Метъла си е много готина музика!!!

P.S.шамара най го е яд сега че чалгата го измести тотално..повечето бивши r'n'b та сега са чалгарчета!!! :lol: :lol: :lol: #-o

Jamalska
11-06-2007, 18:02
Сички се навеждат за да излижат задника на Шамара(който е на нивото на коленете ми).Уатева.Ако Р'н'Б рекърдс си нямаха фенове Шами щеше да носи куфар на летището.Макар че то натам е тръгнало

CaSsIe
11-08-2007, 18:32
абе дееба казвам R'n'B и не ме ебе вече кой кфо ше пише и кой ше хейтва и т.н.Ама ми е супер интересно кфо общо има височината че Шамара с тфа което пее бе?!нещо не схванах .мое е ако щете под 1 метър ама по едно време всички го слушаха! напрао няям думи #-o

oTPoBHa
11-09-2007, 16:10
работата е там, че повечето дори не са слушали нещо повече като български хипхоп и затова си мислят, че шамара е ЕДИНСТВЕНИЯ който прави такава музика.. (не ме разбирайте буквално) .. и са принудени да я слушат. хората просто искат да слушат рап, ама просто не знаят какво да слушат. неориентирани са и са заслепени от бляскавите изяви на господин мишо шамара, че как, "нали той е единствения който пее рап на български".. е не! отмина тва време. ама те не са го разбрали хората, бе прости кво да ги праиш. и слушат ли, слушат мишо шамара.. ъъ..ъъ.. арендби рекърдс.. ъъъъъъъъъ.. и колкото повече слушат, толкова повече се филмират и започва онова чудене като някой им каже нещо повече за хипхоп културата тва онова.. първо си казват баааааааси невероятното тоя тука ми говори за някфи сдухльовци дет и не могат да стъпят на малкия пръст на шамара. и се мислят за рапери.. ъъ. Уж. Тези хора просто не знаят за какво говорим. сички им пишат за култура, хранят шамара и аренбитата, а онея същевременно се питат е баси майката къв е тоа хипхоп за който тия ни говорат е!? .. чуйте истински хипхоп, хипхоп, в който се пее за нещата от живота, за приятелите и за хубавите моменти. чуйте истините и верните фрази, които се пеят. а не вижте колко путки съм изчукал майна,майна. после направете сравнението и тогава кажете наистина кое повече ви харесва. Ако и тогава продължавате да говорите че шамара рулз, начи верно тряя да сте някакви ЗАБЛУДЕНИ без сякъв вкус !
За ориентир уош, йоко, фарс, нокаут, дрс+, сенсей, дрс без плюс, ндое, насти, марио, зафиров (и подписа ми даже) и кой ли още не.. интересно ми е дали ще ви хареса ако чуете тези изпълнители и ще може ли вобще да има база за сравнение между това което вие слушате и това, което наистина е хипхопа!?

CaSsIe
11-09-2007, 16:42
как па реши че знам само Шамара...и за кфа се взе да ми разправяш че са заблудени тия дет слушат R'n'B ...ако някой от тука е заблуден тфа си ти щото ти не уважаваш чуждото мнение...ти мислиш ли че мене ме боли ти кфо слушаш бе!мое си говориш кфото искаш тфа не ме изобщо ма кфо да не мислиш че само твойта база за сравнение между рапа и хип хопа е правилна бе...пффф дееба писна ми от такива дет си мислят че само тяхното мнение трябва да се чува...е неее заблуден народ #-o

oTPoBHa
11-09-2007, 16:58
ми как да съм решила.. ей така :| щото ако знаеше за кво става въпрос няяше да мислиш по тоя начин, сеш се :P пък аз си изказвам мнението, хич не ме интересува дали някой ще вземе да се стресне и да се промени, съвсем не.. грешно си разбрала.. ще вземе да се осъзнае човек който има мозък.. този който няма ще му е малко трудно :) трудно е да избираш хубавото и првилното, наистина.. сега се убеждавам !

CaSsIe
11-09-2007, 18:58
:razz: :razz: :razz: ок...понеже съм безмозъчна ще приключа шибания спор...и без тва няма кфо повече да ти кажа.Явно всички с различно мнение от твоито(камо ли отнасящо се за стила музика) са пълни идиоти...пффф :razz:

CaSsIe
11-09-2007, 18:59
:razz: :razz: :razz: ок...понеже съм безмозъчна ще приключа шибания спор...и без тва няма кфо повече да ти кажа.Явно всички с различно мнение от твоито(камо ли отнасящо се за стила музика)за тебе са пълни идиоти...пффф :razz:

Jamalska
11-09-2007, 19:37
Ъъ а по-лошо е че има мн шамарени фенчета дето знаят и за други изпълнители ама ня...не слушат

oTPoBHa
11-09-2007, 20:06
Ъъ а по-лошо е че има мн шамарени фенчета дето знаят и за други изпълнители ама ня...не слушат

ей това е най-голямата трагедия, Джамалска .. имаше преди едно момченце.. точно тъй ми вика ми аз слушам шамара щото много ми се слуша български рап а няма други изпълнители. викам няма лиииииииии... и то детето се осъзна , като чу думите събират, думите разделят.. вика тия вярни текстове с тоя хубав инструментал е как няма да ми хареса пред него мишо шамара ряпа да яде хахах и правилно си го каза детето.. някво лапе на 9 годинки :wink: който си избира хубавото си го избира, всеки има право да се залива с помия.. щом му доставя удоволствие да слуша просташки кривоскроени рими.. бе няям думи да се оправят ;-) нека да си мислят че мишо шамара е хипхоп, нека си мислят, че чалгата е музика, нека се изрусяват и ходят като попфолк певици.. избора си е техен :P аз пък мога само да им се смея :-P :-P няняняняняння крллллл :-P

rararara34
12-04-2007, 20:35
....

oTPoBHa
12-05-2007, 09:41
Абе какви са тия глупости - Ъпсурд, Играта и т.н. - това не са хип-хоп! Алоо! :shock: :shock: За мен изпълнител, който прави дуети с чалги.. - за мен това не е хип-хоп, съжалявам. :-o Иначе за 6A - да, за Consa - да, но някои от другите.. не знам #-o

И по тихо за 6A - не така! [-(

аз пък си помислих, че слушаш чалга :lol:

slarutan
12-05-2007, 19:17
salamka,напълно те подкрепям :)

mims_duncan
12-24-2007, 18:32
По темата: Защо RnB Records са се разпаднали и не са продуктивни :)

Просто вече текстописците им се изчерпаха да пишат простотии :-D :D ( не включвам всички в това число, разбира се, само старото поколение :twisted: )

... :)

salamka
12-26-2007, 13:31
a ti pa oTPoBHa ot de pa razbra 4e slu6am samo 6amara! slu6am i drugi ama pa teq tfoite izpulniteli det gi napisa YOKO,SenSei Wosh i drugite sa napulno izmreli!dosega ne sum 4ula nqkoi da gi haresva i WOSH sus negofite si tupi pesni kat VNIMAVAI deto e super sduhana i debilska!takaaa 4eee qvno ne sum sam oaz koqto slu6a R`n`B vijda6 4e ima i drugio takifa i mnou se drazna kogato kazvat za 6amara 4e bil 1 metur mi q da vi ivda pa vas we!?! nqamm ni6ty protiv metulite ama prosto me draznqt i gi mraza do dunoto na du6ata si !pomii

salamka
12-26-2007, 13:35
oTPoBHa mi ni6ty 4udno da slu6a6 4alga toi USTATA KUF e :D ima nqkoi qki pesni ama te sa 1-2! O:)
i prosto ma razbi s teq Yoko i Sensei!ako pitam nekoi ot ulicata za teh nikoi nema i da gi znae!apuk ako pita6 za 6amara,spens,dreben G si4ki gi znaqt!

salamka
12-26-2007, 13:37
mm i drugo az puk obojavam KING SIZE , DenYo ,Dreben G i Gamena taka 4e ne slu6am samo 6amara i blagodarq na tezi koito me podkrepqt! :-)

CaSsIe
12-26-2007, 14:26
mm i drugo az puk obojavam KING SIZE , DenYo ,Dreben G i Gamena taka 4e ne slu6am samo 6amara i blagodarq na tezi koito me podkrepqt! :-)
ЕВАЛАТА МАЦКАААА!!! :grin: :-)

oTPoBHa
12-26-2007, 20:11
mm i drugo az puk obojavam KING SIZE , DenYo ,Dreben G i Gamena taka 4e ne slu6am samo 6amara i blagodarq na tezi koito me podkrepqt! :-)

не не няям намерение да споря с теб съжалявам..

ти слушаш тъп и грозен комерсиален рап (комерсиален = с цел продажба).. музика, създадена за да се продава и да се печелят пари не е музика за мен ! една песен идва от сърцето.. дори да не я пускат по "всяка тъпа медия" това не означава, че песента не струва! "глупост, оградена в рамки..".. пък и много ясно, че за теб песните на йоко и сенсей ще са тъпи.. щот не ги разбираш.. и слава богу.. иначе щеше да посрамиш цялата хипхоп култура .. не че не я срамиш де.. ама продължавам да те храня да видим кога ще се усетиш.. не мислих че има по големи злета от наште квартални скейтъри.. но ето че имало.. ех, мъка мъка

ама нищо.. нали и ти без тва си търсиш начин да си увеличиш броя на мненията =D>

CaSsIe
12-30-2007, 18:28
mm i drugo az puk obojavam KING SIZE , DenYo ,Dreben G i Gamena taka 4e ne slu6am samo 6amara i blagodarq na tezi koito me podkrepqt! :-)

не не няям намерение да споря с теб съжалявам..

ти слушаш тъп и грозен комерсиален рап (комерсиален = с цел продажба).. музика, създадена за да се продава и да се печелят пари не е музика за мен ! една песен идва от сърцето.. дори да не я пускат по "всяка тъпа медия" това не означава, че песента не струва! "глупост, оградена в рамки..".. пък и много ясно, че за теб песните на йоко и сенсей ще са тъпи.. щот не ги разбираш.. и слава богу.. иначе щеше да посрамиш цялата хипхоп култура .. не че не я срамиш де.. ама продължавам да те храня да видим кога ще се усетиш.. не мислих че има по големи злета от наште квартални скейтъри.. но ето че имало.. ех, мъка мъка

ама нищо.. нали и ти без тва си търсиш начин да си увеличиш броя на мненията =D>


:razz: :razz: :razz: :razz: хахаха мда е а тебе кфо те ебе дали тя гледа само да с увеличи мненията... и аре престанете да си натяквате шибаното мнение... не те радва ОК, мислиш ли че ми пука и че с еднаквите си мнения ше успееш да постигнеш нещо слушай си ги бе кво ни занимаваш и нас разбрахме тия които ги кефат R'n'B records са тъпи само ти си най- големия "гении" ..хахах мдае арееее който не го кефи да пали и да си слуша умрелите песни там и толкова... :-({|=

amadeuskb
12-30-2007, 18:57
Слушайте KiNgSiZe & Respect много добри БГ Групи \:D/

Devour
12-30-2007, 23:30
Та,мнението ми по темата е,че Мишо Шамара е пълен луузър.
Бг рап сцената не може да бъде сравнявана с тоя бездарен позьор,чиито текстове нямат никакъв смисъл.Само подтекста,който носят и чалга песните - "искам да ебъ".

[-X

rabbit
01-01-2008, 22:28
za6toto p1rvo drehite im ili modelite sa p1lna skr1b,
vtoro mnogo malko obiknovenni tiineidj1ri koito iskat da b1dat rap1r4eta ne stavat za6toto nqqt pari a drehite sa sk1pi i
treto mnogo malko hora znaqt kade se namirat za6toto teq magazini vinagi za zat1nteni v nai malkata yli4ka

CaSsIe
01-02-2008, 17:24
za6toto p1rvo drehite im ili modelite sa p1lna skr1b,
vtoro mnogo malko obiknovenni tiineidj1ri koito iskat da b1dat rap1r4eta ne stavat za6toto nqqt pari a drehite sa sk1pi i
treto mnogo malko hora znaqt kade se namirat za6toto teq magazini vinagi za zat1nteni v nai malkata yli4ka
za pyrvoto....mdaaa dobre...to sq fe6anite i emo-tata sa na moda nali :D nekfi pedal4eta are are...
2. kak pa reshi che drehite sa skupi :shock: :razz: drehi kfito i kolkoto iskash i na sekfi ceni
3.tfa pa e nai goliamata glupost..po pirotska(ako govorim za sf) ima sumati magazini...po vitoshka sushto...mda vitoshka i pirotska sa edni ot nai nai nai zatuntenite ulici na Sf.... mnogo si prava 8-)