PDA

View Full Version : Проблем с цикъла



stasii
11-03-2007, 21:25
6te mi doide sled okolo sedmica, a to4no togava ne e udobno. Znam 4e ima mnogo takiva temi, no ne mojah da namerq ni6to. Kakvo da napravq 4e da mi doide po rano nqkakvi hap4eta da piq ili ne6to takova? Molq vi mnogo e spe6no.

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

KoK0ScHe{F}
11-03-2007, 21:34
Абе хора не си разваляйте режима на цикъла...

punk_princezz
11-03-2007, 21:42
Витамин C ,но попринцип мисля че и с разгряващи хапчета трябва да стане.. като Аналгин

tequila_girl
11-03-2007, 21:46
pii vitamin C :)

Cool_Bitch
11-03-2007, 21:47
Spored men ne pii ni6to.Udobno-neudobno tva e......

stasii
11-03-2007, 22:00
Prosto znam 4e ima6e predi takiva temi a ne moga da namerq. Nqkoi koito znae i e pil ako moje da kaje. To mai sa ne6to ot roda na protivoza4atu4ni.

Sweet__baby
11-04-2007, 04:22
Защо трябва да си нарушаваш редовноста на цикъла ти.....Слагай тампон и това е.... :neutral:

fiama
11-04-2007, 05:54
Като не ти е удобно тогава, иди на лекар, той да прецени кое е най-доброто за теб. Нали не разчиташ потребители на форум да ти предпишат подходящо хормонално хапче за твоя случай. И все пак- не нарушавай нормалното протичане на процесите в още развиващия ти се организъм :!:

foreverr
11-04-2007, 09:19
Ами иаз исках да пия такива хапчета, защото нещо не ми идва от 40 дни ама като се замислих после колко ще си разваля цикъла и се отказах-и си викам, а не няма да ги пия :? и наистина ако искаш такива хапчета иди на лекартой ще ти ги предпише-така без предписание може и да ти стане освен нещо на цикъла ами и друго нещо може да ти стана!!!!!!!! :cry:

alkobalko
11-04-2007, 11:33
Отиди на лекар да ти предпише най-подходящите хапчета. И все пак си помисли дали си заслужава да ги пиеш.

divi4ka
11-05-2007, 07:17
Ами иаз исках да пия такива хапчета, защото нещо не ми идва от 40 дни ама като се замислих после колко ще си разваля цикъла и се отказах-и си викам, а не няма да ги пия :? и наистина ако искаш такива хапчета иди на лекартой ще ти ги предпише-така без предписание може и да ти стане освен нещо на цикъла ами и друго нещо може да ти стана!!!!!!!! :cry:
В която и тема да вляза свързана с цикъла виждам,че си писала как не ти е идвало от 1месец и 10дни !Достатъчно е да го напишеш в 1 тема!Отиди на гинеколог,защото ние не сме гинеколози и няма как да ти помогнем!Вместо да ревеш и да пишеш във всяка тема за това посети гинеколога :wink:

mon4eto
11-05-2007, 08:06
Kato ti doide se nagaltai s edna dve opakovki vitamni C i 6e ti trae ne pove4e ot 3 dni :wink:

foreverr
11-05-2007, 08:47
Ами иаз исках да пия такива хапчета, защото нещо не ми идва от 40 дни ама като се замислих после колко ще си разваля цикъла и се отказах-и си викам, а не няма да ги пия :? и наистина ако искаш такива хапчета иди на лекартой ще ти ги предпише-така без предписание може и да ти стане освен нещо на цикъла ами и друго нещо може да ти стана!!!!!!!! :cry:
В която и тема да вляза свързана с цикъла виждам,че си писала как не ти е идвало от 1месец и 10дни !Достатъчно е да го напишеш в 1 тема!Отиди на гинеколог,защото ние не сме гинеколози и няма как да ти помогнем!Вместо да ревеш и да пишеш във всяка тема за това посети гинеколога :wink:Оф-писах и тема дето личната не ми дава направление-говорих с мама-тя кажа, че е нормално-за тва не хода на лекар, защото не мога! :cry:

foreverr
11-05-2007, 08:49
Kato ti doide se nagaltai s edna dve opakovki vitamni C i 6e ti trae ne pove4e ot 3 dni :wink:Да бе да-нагълтай се с една две опаковки и после може да не ти дойде няколко месеца! ::: :-s По добре не си играй с хапчетата-сложи си тампон и готово-и тампоните не са много за препоръчване, но пък са по добре от хапчетата!