PDA

View Full Version : Окосмяване по гърдите ?! ( за момичета/жени)



ralica89
11-03-2007, 22:35
Здравейте .
:) Може да ви се стори странен въпросът ми , но нормално ли е момиче на 17-18 години да има окосмяване около зърната на гърдите :-k ? И как бих могла да се справя с този проблем .
Благодаря предварително на всички отзовали се !

ateto
11-03-2007, 22:49
Хващаш една пинсета и почваш...

LuCiFersAngeL
11-03-2007, 22:50
Майка ми, че е почти на 40 и има пък камоли на 18 :-| Доколкото знам това си е хормонално и ако вземаш някакви противозачатъчно може да е от тях. Консултирай се с гинеколога си да ти предпише някакви, които да помогнат за разрешаването на проблема ти. Кажи, че имаш излишно оккосмение по тялото и той/тя ще ти каже какъв препарат да вземеш :wink:
Ако обаче не искаш да вземаш такива хапчета... ми решението е да ги отскубнеш или изсветлиш.

monityY
11-04-2007, 08:36
Хм... Еми виж ся аз имам абе съвсем малки косъмчета по гърдите и то не навсякъде,просто трябва да се втренчиш мн яко за да ги видиш... Малко ме притесняват но пък... Като знам че са съвсем малки голямо чудо.. Така имам косъмчета и по корема и малко нагоре така :roll: Тях понякога ги махам с епилатор(ама рядко)щото мн мн мн боли..Незнам твойте колко са големи,но ако са съвсем дребнички няма за какво да се притесняваш :) То предполагам всеки има някфи косъмчета там.. Аз имам насвякъде де(на някой места по-големи,др по-малки :D )хаха различно :) Та просто кажи колко са ти големи за да ти дадем по добър съвет?! :-P

hungry_vampire_f
11-04-2007, 09:17
Ако не се виждат толкова не ги махай, защото после могат да станат още повече. Друго решение е солариумът. Като ти е по-тъмна кожата не се виждат толкова косъмчетата :)

peteto89
11-04-2007, 09:19
mahai gi s kola maska ili pinsetka i ne se pritesnqvai vaob6te

fiama
11-04-2007, 10:15
Нормално е, аз самата имам, както и много ммичета. Като казвам, че е нормално, става дума за няколко косъма, които могат да бъдат отстранени лесно с пинсетка. Ако е прекалено голямо окосмяването, това е сигнал за хормонално нарушение.

DisciplineAndOrder
11-04-2007, 11:35
Съвсем нормално е в пубертета да имаш малки косъмчета около зърната.

sexa_na_kompleksa
11-04-2007, 18:45
Около зърната с кола маска или епилатор ?!? :shock:

Glezanka
11-04-2007, 19:15
Нееее бе хора ... взимате пинсетката и ги махате ... недейте с тея епилатори и кола маски ... все пак тва е нежна кожа там ...

.PonY.
11-05-2007, 09:14
Нееее бе хора ... взимате пинсетката и ги махате ... недейте с тея епилатори и кола маски ... все пак тва е нежна кожа там ... :-| с кола маска епилатор... [-X