PDA

View Full Version : my space player



vlubchivo
11-03-2007, 23:36
хах нз дали темата е за тук нооо.... ще ме извинявате хах
та.. значи.. реших и аз да си направя такова нещо наречено my space...
имаm го от... достатъчно вр.. и от скоро реших да се позанимавам с кодове и простотии относно тва да си направя профила ми с еди какви си букви и подобни глупости...
за сега ползвам някаква там страница ама както и да е...
тепърва започвам... и се чувствам като теле в железница..
обаче имам припирни с едно момиче с което вече не сме приятелки (ии ся не ми е във листа с приятели ама пак ми вижда профила) защото не търпя да ме копират за всяко второ нещо... в смисъл направя си нещо / пробвам се да нарисувам нещо и оп ... както и да е.. най-култовото е че щом си сложа дадена песен в профила и тя веднага след мен.. и тва просто ме дразни... тя дори не слуша такава музика... и ако не види как се казва и тн трудно ще намери песента...
та въпроса ми е следния -> как да си скрия плеъра с песента? В смисъл да не се вижда от др хора, да не могат да спрат музичката и тн..
може да ви се стори малко тъпо ама... мерси предварително (:

EternalSilence
11-05-2007, 09:05
ами... не мисля, че можеш, всеки може просто да отвори кода на страницата ти и да види каквото иска да види... единствения начин струва ми се е да се сложи програма, компилирана програма, а не скрипт(java applet примерно), която да плейва песента... ако съм разбрал правилно просто не искаш да се вижда коя е песента, или греша?