PDA

View Full Version : Дали ме обича?



Ju§† Шm@tKa
11-04-2007, 06:06
Значи вчера баща ми заминаваше за Португакия и му беше последна вечер с мен :( Ние бяхме на ресторант...и ме заболя глвата адски много...не им казаш защото ще почнат аа бла бла мина 1 час някъде и аз им казах и тогава :cry: тате започна да ми говори с един сърказъм оо благодаря ти за последната ми вечер с теб :cry: когато се прибрах у нас с е правех на заспала и чух татко да вика на мама "Ако си мислиш че на тва дете номерата му ще му липсват жестоко се лъже изобщо няма да ми липсва и за да я боли още повече главата да се приготва догодина по това време да дойде с мен не ме интересува знам че тук в България няма да стане нищо от нея" :cry: :-k Според вас дали ме обича?... :cry: :-k :cry: :cry:

Ju§† Шm@tKa
11-04-2007, 06:18
дам слушам ги,биологичен баща ми е..никога не съм имала 2 :cry: :-k

?love_haTe!
11-04-2007, 06:55
Апф..естествено,че те обича..кви са тия глупости,
баща ти е все пак.Тва,че го е казал,не значи,че
не те обича...явно вечерта е била важна аз него
ии според него твоето главоболие я е провалило :wink:

sexa_na_kompleksa
11-04-2007, 06:57
Естествено,че те обича,та нали ти е баща ! Кой родител не обича детето си !? Просто снощи сигурно е бил разстроен и за това така е говорел.И на него не му е лесно да се отдели от всичко,което има тук - семейство,приятели ...

Seducti0n
11-04-2007, 07:43
Всеки родител,обича детето си :!: ,включително и твоя баща.Опитай се да го разбереш и да не се засягаш толкова.Има сто причини,на които може да се дължи поведението му в конкретната вечер-да е бил изнервен да се опитва да прикрия тъгата си от това,че му предстоии да се раздели с вас да си има човек странични проблеми и т.н и т.н. Знам,че ти е трудно,но прояви разбиране. :wink:

koalka
11-04-2007, 08:25
Може просто да му е тъжно, че заминава и затова да си го изкарва на теб...

die_die_my_darling_
11-06-2007, 21:11
Всеки родител,обича детето си :!:
Не!Не е така... :?

ThankYouVeryMuch
11-06-2007, 22:11
Всеки родител обича децата си по своемо. Баща ти всъщност е просто един простак. Не го приемай като обида, но фактите са си факти. Не ситга, че не разбира колко е важна родителската подкрепа, но на пук на всичко заминава някъде като черноработник в чужбина на хиляди километри от теб, а има и наглостта да дава съвети на майка ти как да те гледа. А на всичкото отгоре си изкарва тъпото настроение върху теб, защото мисли, че на този етап точно ти си спънката за всичко. Това не трябва да те притеснява, любовта му към теб ще си е винаги същата, просто той не умее да я показва.

Jeuelle
11-06-2007, 22:12
Естествено,че те обича,та нали ти е баща ! Кой родител не обича детето си !? Просто снощи сигурно е бил разстроен и за това така е говорел.И на него не му е лесно да се отдели от всичко,което има тук - семейство,приятели ...

sladku_bebzi
11-07-2007, 12:02
Може би просто е бил ядосан за нещо или пък му е било много гадно, че заминава.Нещо е станало и той просто си го е изкрал на теб.Все пак той е твой баща и винаги ще те обича, независимо дали ти го казва или показва :)

KimBerLy1912
11-07-2007, 19:46
Всеки родител обича децата си по своемо. Баща ти всъщност е просто един простак. Не го приемай като обида, но фактите са си факти. Не ситга, че не разбира колко е важна родителската подкрепа, но на пук на всичко заминава някъде като черноработник в чужбина на хиляди километри от теб, а има и наглостта да дава съвети на майка ти как да те гледа. А на всичкото отгоре си изкарва тъпото настроение върху теб, защото мисли, че на този етап точно ти си спънката за всичко. Това не трябва да те притеснява, любовта му към теб ще си е винаги същата, просто той не умее да я показва.
И аз така мисля... Моя пък никога не ми е казвал че ме обича или нещо подобно...грубоватичък си е ама пък си го доказва..аз съм на тати момичето :smt061

izmislenata
11-07-2007, 20:46
Нещо мн-мн не разбрах какво е казал,ама карай. Каквото и да е казал,едва ли е било с лош замисъл. Понякога бащите са по-строги,но ако мозъка им е в ред,обичат децата си. Не се притеснявай,а и не винаги трябва да съдиш за това колко те обича по приказките :-P

bqsna_teenagerka
11-08-2007, 19:43
Според мен баща ти го е грижа за теб. Просто иска да си нещо повече от да речем "сервитьрка" не знам с какво си придизвикала думите му които е изрекаъл,но те не означават че не те обича!

ХрС
11-09-2007, 11:29
Има хора , които показват и признават чувствата си. Има и такива, които не го правят. Той ти е баща и малко или много те обича, независимо дали го казва, доказва или намеква, а дори и да не го прави бъди сигулна, че те обича !И моя е така, но аз не го обичам , така че няма от какво да се стряскаш. Просто му покажи, че го обичаш и ти и това е !=)