PDA

View Full Version : сгъстяване на косата



cveti01
11-04-2007, 11:02
ми искам да ви питам за някякъв продукт който сгъстява косата.четох за тревитаминол-мисля да го изпробвам.дайте предложения и за други неща :P

hungry_vampire_f
11-04-2007, 11:11
Преди малко написах това в една подобна тема:
Едно добро решение за проблема ти е тривитаминолът. Той сгъстява косата и спомага бързия й растеж. Можеш да си го купиш от ветеринарните аптеки. Струва около 5 лева. Точно определена рецепта за маската няма. Можеш да го добавяш като съставка към всички маски. Ефектът ще е същият. Аз лично го нанасям с четка за зъби и след 2 часа измивам маската.
Хининовата вода не сгъстява косата, а само засилва растежа. Струва 80-90 стотинки и се купува от аптеките. Нанася се след къпане на суха коса в корените с памуче. Можеш да я използваш колкото искаш пъти, няма странични ефекти.
Дано да съм ти помогнала Smile

FunkyFresh
11-04-2007, 12:45
На мене мн ми се сгъсти косата от един шампоан на La Roche-Posay-kerium мн е добро :grin:

{sweet4e}
11-04-2007, 19:59
Еми и на мен косата ми беше много рядка преди 2-3 години...после ми се сгасти ама и аз не знам как.Просто спираш да я третираш с преси,ютии и т.н.Слагай й домашни маски - имаше една с хума и оцет...ам и зехтин мисля и един жълтък.Преди известно време си я направих и косата ми се съживи още повече.Не съм ползвала триватаминол,но както във форума така и от приятелки чувам добри мнения.Иначе има един серум от AVON.Той е за обем и плътност де(лилав е),но след като си го сложа косата ми изглежда адски гъста.
Дано да съм ти помогнала :)