PDA

View Full Version : Перфектното за вас момиче/момче? (и към двата пола)



jotitu
11-04-2007, 13:16
Опишете перфектното ЗА ВАС момиче/момче. Това значи да опишете какво харесвате в едно момиче/момче, за какъв човек мечтаете, а не да пишете , че перфектни хора не съществъват. Наистина ги няма, за това темата е "Перфектното ЗА ВАС" демек за самия теб какво предпочиташ. Не съм проверявала дали има такава тема. Надолу имаше някаква неясна анкета и ми дойде на ум да направя тази тема, а и дори и да е имало сигурна съм, че с времето фантазията ви се е изменила според модата, затова чакам отговори :) Надяваям се да съм написала темата достатъчно ясно и да няма излишни коментари :)

tuka6na
11-04-2007, 13:45
Какво харесвате...
Това е като темите 'какъв нос харесвате','какви очи харесвате ' и тн.
Важното е всичко да пасва ...някак.
Цялостна визия му се вика.
Какво като харесвам светли очи-той може да е с такива ама кривоглед,за Бога :neutral: Или пък ми допада да е с малко носле,което да има, но изобщо да не съответства на лицето му. [-(
Общо взето трябва да има симетрично личице с красиви черти и всичко да е в хармония,да си съответства :D Дано някой да е разбрал.Ако не е-здраве да е ,аз нали се разбирам.

GregoryHouse
11-04-2007, 13:48
Харесвам търсачката където има доста подобни теми...

А по темата аз харесвам хората цялостно не мога да харесам някой заради очите...или носа или усмивката...трябва да ми допадне и като характер...

jotitu
11-04-2007, 14:43
Пример :
Харесвам високи мургави момчета със светли очи, хубава усмивка и стегната фигура. Представям си оше, че това момче е много внимателно и чувтвително, има хубаво чувство за хумор и не е ревнив.

Ясно е, че както и да го измисляте във вашата фантазия всичките черти и части на тялото си пасват перфектно.. повтарям фантазия

FunkyFresh
11-04-2007, 15:14
Висок,перфектен тен,големи тъмни очи,тъмна коса по възможност къдрева и някфа средна дължина нито къса нито дълга не държа да е красив а да има чар,и най-важното характера му да е толкова перфектен колкото и визията <--- тфа е фантазията ми за идеалното момче :smt001 а иначе в действителност за мене най-важното е характера и да има големи очи :oops: :-|

katttia
11-04-2007, 16:41
KillSwitchEngage :D Без теб нищо нямаше да е същото... :D :D :D

По темата: Перфектния мъж за мен е... висок с хубаво тяло, приятелско излъчване, възможно най-естествен (не обичам изрусени и по-епилирани :) от мен мъже... нищо против тях нямам, въпрос на вкус...) Искам да има добро чуство за хумор, да е много приказлив и да е готов да се променя заради мен :oops:

koalka
11-04-2007, 16:43
Всеки ден се пускат такива теми, има много.Използвай търсачката!