PDA

View Full Version : Как мога...



7oup
11-04-2007, 13:23
...да постигна такива къдрици за възможно най-дълго време?
http://u.univision.com/contentroot/uol/art/images/tv/nov/2006/07/060720_hda_jackiea_7.jpg

lIgLaAa
11-04-2007, 13:25
sus ma6a estestfeno i lak za kosa :wink: oba4e ne si misli 4e ako kosata ti e po 4upliva 6e stane kato tazi :wink:

7oup
11-04-2007, 13:29
Ами не е много чуплива.Ще пробвам пък каквото стане. :(

shialabeouf_sexy
11-04-2007, 13:35
...да постигна такива къдрици за възможно най-дълго време?
http://u.univision.com/contentroot/uol/art/images/tv/nov/2006/07/060720_hda_jackiea_7.jpg



Странно......моята коса е почти такава като на снимката. И МНОГО искам права коса :oops: :oops: :cry:

7oup
11-04-2007, 13:43
Странно......моята коса е почти такава като на снимката. И МНОГО искам права коса :oops: :oops: :cry:
На букли ти е по рождение така ли? :shock:

Glezanka
11-04-2007, 13:47
Кой каквото няма това иска ... не сте ли го разбрали :)
В момента в който косата ми е много чуплива и ми се прииска да имам права коса-я изправям.
Когато пък ми се стори че не съм хубава с права коса-взимам пяната и правя обем ... ехх горката ми косичка :)

hungry_vampire_f
11-04-2007, 14:16
С маша и лак би трябвало да стане. Ама сега времето е много влажно и не виждам как ще ти се задържи дълго :(

{sweet4e}
11-04-2007, 20:01
С маша и лак би трябвало да стане. Ама сега времето е много влажно и не виждам как ще ти се задържи дълго :(
Дам точно освен ако не сложиш много много лак :?

tItEufFf
11-04-2007, 20:05
Странно......моята коса е почти такава като на снимката. И МНОГО искам права коса :oops: :oops: :cry:
На букли ти е по рождение така ли? :shock:

И мойта е на букли...е, не по рождение...като бях малка ми беше много права и аз така си мечтаех да имам буклите на мама....Така и стана.

Deskata_90
11-04-2007, 21:57
Мацка пробвай на Студено къдрене остава докато ти израсне косата :wink: Иди в някой фризьорски салон и виж те там имат различни мостри каква ще ти бъде косата ти си избираш :wink:

П.С. И мойта коса е права сувсем леко чуплива като се изкъпя и за няколко часа става естествено пръчковидна.Бедна ти е фантазията какво преживява, за да бъде почти ежедневно къдрена, но мисля до кря на тоя месец да се мина на студено къдрене :P

.PonY.
11-05-2007, 06:19
ох ох ох.... болна тема.. мойта пък нито е къдрава нито е чуплива :? .. ужасна е... за това или я прафя с пресата или с едни голееми ролки.. и мис тава кату на тая... :D използвам само пяна за коса.. че след тоя лак мис тава като дърво косата :lol:

7oup
11-05-2007, 15:26
Мацка пробвай на Студено къдрене остава докато ти израсне косата :wink: Иди в някой фризьорски салон и виж те там имат различни мостри каква ще ти бъде косата ти си избираш :wink:

П.С. И мойта коса е права сувсем леко чуплива като се изкъпя и за няколко часа става естествено пръчковидна.Бедна ти е фантазията какво преживява, за да бъде почти ежедневно къдрена, но мисля до кря на тоя месец да се мина на студено къдрене :P
Чувала съм го това със студеното къдрене,но фризьорката каза,че не ми го препоръчва.Какво точно представлява? :-o

peteto89
11-05-2007, 15:34
nai-dalgo vreme 6te se zadarji ako parvo se navie6 s rolki da prespi6 1 ve4er s tqh a na sutrinta kato gi razvie6 trqbva da se polu4i tozi efekt no predi tova kato gi naviva6 si sloji pqna za kosa a na sutrinta malko lak ako ve4erta se e razvalila malko korekcii s ma6ata i si gotova az taka si q pravq tazi pri4eska =D>

Deskata_90
11-07-2007, 17:35
Чувала съм го това със студеното къдрене,но фризьорката каза,че не ми го препоръчва.Какво точно представлява? :-o

Ми не ти го пропоръчва, защото се слага къдрин преди да те сложи на типа ролки който искаш и ако случайно те забрави или преседиш повечко от колкото трябва косата може да ти игори
:( А иначе се слага на косата къдрина за който ти казвам слагат се някакви ролки и те мушкат под една нагряваща каска и седиш така извесно време (зависи колко силно искаш да се получи къдравото)
и после в повечето случай седи докато ти поизрасне косата :)

peteto89
11-10-2007, 09:01
otidi na frizior da ti gi napravqt i vij vse pak po to4no kak stava az taka napravih \:D/

7oup
11-10-2007, 18:08
Чувала съм го това със студеното къдрене,но фризьорката каза,че не ми го препоръчва.Какво точно представлява? :-o

Ми не ти го пропоръчва, защото се слага къдрин преди да те сложи на типа ролки който искаш и ако случайно те забрави или преседиш повечко от колкото трябва косата може да ти игори
:( А иначе се слага на косата къдрина за който ти казвам слагат се някакви ролки и те мушкат под една нагряваща каска и седиш така извесно време (зависи колко силно искаш да се получи къдравото)
и после в повечето случай седи докато ти поизрасне косата :)
Мерси,че ми го разясни. :)

Reed
11-10-2007, 18:36
Странно......моята коса е почти такава като на снимката. И МНОГО искам права коса :oops: :oops: :cry:
На букли ти е по рождение така ли? :shock:
оф дееба моите долу са такива като нейните долу/смисъл долу на косата/ :lol: епа нз как да го обясня...иии не ме кефи...

Get Nasty
11-10-2007, 20:44
хващаш един кичур и го мажеш с пяна,после го навиваш на машата и го пръскаш с лак.Естествената ми коса е супер права и не може да се накъдри по никакъв др. начин,казвам го от личен опит. Пробвай,сигурна съм,че ще стане :)

Pliushi
11-11-2007, 14:58
I az te syveyvam s rolki cqla nosht na sutrinta lak i tova e studenoto kydrene e nai traino no pyk za smetka na tova moje naistina da ti uvredi kosata