PDA

View Full Version : Дилема...



rossoner
11-04-2007, 14:58
Проблемът ми е много голям. Ходя с едно момиче вече година и 2 месеца близо.. до преди 1-2 месеца я обичах адски много, но напоследък нещо ми става и не знам какво изпитвам. Нямам друга и за момента не харесвам друго момиче. Просто може би искам да се разделим. Но:

1. Ходя с нея от цяла вечност ии не знам дали би било умно решение това, може би още има някаква привързаност ии може би нямам сили да й кажа, че не искам да сме заедно. Не съм правил секс с нея все още и ме е страх, че като я зарежа кой знае кога ще имам възможност да правя .. . И другото е, че имаме доста хубави момичета в даскалото си ( даже една от тях я харесвам ), но зарежа ли я 100 % ще ги настрои срещу мен и може би цялото даскало ще е срещу мен.

2. Искам си свободата.. искам да не давам обяснения за това и онова.. сегашното ми гадже ми е първата любов ии много ме е страх, че нещата стават все по - дълбоки, а аз искам да се запознавам и излизам с нови момичета - да опозная колкото се може повече характери.

Адски ми е объркано и си мисля, че с ваша помощ ще измисля най - доброто за мен. Приемам всякакви мнения, критики и всичко. Просто не знам :/

FunkyFresh
11-04-2007, 15:06
от тфа дет си написал разбирам че не я обичаш а просто те е страх :( за да настой сички срещу тебе тря да е някфа супер пропаднала според мене тря да говориш с нея и да и кажеш всичко в очите а ако се опитва да настрой някой срещу тебе мисля че ше и се върже само някой слабохарактерен здухльо се пак всеки си има собствено мнение :wink:

Radeto_
11-04-2007, 15:30
до преди 1-2 месеца я обичах адски много, но напоследък нещо ми става и не знам какво изпитвам.
Нима чувствата ти се изпариха изведнъж?Сам го каза не си наясно какво изпитваш - първо това трябва да разбереш.И ако ще си само заради секса с нея по-добре я зарежи - има достатъчно момичета които да се навият да легнат с теб за една вечер.Първо се изясни какво чувстваш, а после бъди искрен към нея.

Blestq6ta
11-04-2007, 15:43
Проблемът ми е много голям. Ходя с едно момиче вече година и 2 месеца близо.. до преди 1-2 месеца я обичах адски много, но напоследък нещо ми става и не знам какво изпитвам. Нямам друга и за момента не харесвам друго момиче. Просто може би искам да се разделим. Но:

1. Ходя с нея от цяла вечност ии не знам дали би било умно решение това, може би още има някаква привързаност ии може би нямам сили да й кажа, че не искам да сме заедно. Не съм правил секс с нея все още и ме е страх, че като я зарежа кой знае кога ще имам възможност да правя .. . И другото е, че имаме доста хубави момичета в даскалото си ( даже една от тях я харесвам), но зарежа ли я 100 % ще ги настрои срещу мен и може би цялото даскало ще е срещу мен.

2. Искам си свободата.. искам да не давам обяснения за това и онова.. сегашното ми гадже ми е първата любов ии много ме е страх, че нещата стават все по - дълбоки, а аз искам да се запознавам и излизам с нови момичета - да опозная колкото се може повече характери.

Адски ми е объркано и си мисля, че с ваша помощ ще измисля най - доброто за мен. Приемам всякакви мнения, критики и всичко. Просто не знам :/

Последно - харесваш друга или не?! :?
И да му се не види, кво по дяволите - момичето си е прецакало година от живота, щото ти искаш свобода? :o Баси, вас момчетата не може да ви разбере човек! :-s
Ходил с нея от цала вечност. Ми кой те е карал, мамка му?! :smt021
Имало хубави момичета? Ама ти изобщо изпитвал ли си нещо към гаджето си?
Кога щял да има възможност за секс? Ми хубаво бе, изчукай я, и още докато си вътре в нея вземи и сервирай, че я зарязваш "щото си искаш свободата"!!! Тъкмо тогава ще се чувстваш доста "несвободен", щото ще ти е бая тясно около оная работа! :!:
Айде със здраве! :-$

rossoner
11-04-2007, 15:56
Това за секса е тъпо изказване - признавам си. И последно - НЕ ХАРЕСВАМ ДРУГО МОМИЧЕ !! Не съм се зиразил правилно - не ми е силен изказа. Да, изпитвах чувства - обичах я, бях готов да умра за нея, но от месец - два охладняха ни отношенията сам осе караме ии се чувствам задушен във връзката си и може би затова си искам свободата. Но просто съм супер объркан.

koalka
11-04-2007, 16:55
От това, което си написал е ясно едно - не искаш да си с това момиче, омръзнала ти е и т.н.Престани да мислиш толкова за секса, колкото как ще е най-добре и за двамата.Нали ти е първата любов?Значи бъди честен с нея.Гадно ще й е, определено, но пък е по-гадно, като я лъжеш.Щом си харесваш някое друго момиче - разделяте се и се занимаваш с другата.

sasha_90
11-04-2007, 17:42
Проблемът ми е много голям. Ходя с едно момиче вече година и 2 месеца близо.. до преди 1-2 месеца я обичах адски много, но напоследък нещо ми става и не знам какво изпитвам. Нямам друга и за момента не харесвам друго момиче. Просто може би искам да се разделим. Но:

1. Ходя с нея от цяла вечност ии не знам дали би било умно решение това, може би още има някаква привързаност ии може би нямам сили да й кажа, че не искам да сме заедно. Не съм правил секс с нея все още и ме е страх, че като я зарежа кой знае кога ще имам възможност да правя .. . И другото е, че имаме доста хубави момичета в даскалото си ( даже една от тях я харесвам), но зарежа ли я 100 % ще ги настрои срещу мен и може би цялото даскало ще е срещу мен.

2. Искам си свободата.. искам да не давам обяснения за това и онова.. сегашното ми гадже ми е първата любов ии много ме е страх, че нещата стават все по - дълбоки, а аз искам да се запознавам и излизам с нови момичета - да опозная колкото се може повече характери.

Адски ми е объркано и си мисля, че с ваша помощ ще измисля най - доброто за мен. Приемам всякакви мнения, критики и всичко. Просто не знам :/

Последно - харесваш друга или не?! :?

Това щях да попитам и аз. :-D Авторе,сам си противоречиш,а очакваш ние от форума да ти помогнем.Как очакваш да ти помогнем?

Blestq6ta
11-04-2007, 17:47
Това за секса е тъпо изказване - признавам си. И последно - НЕ ХАРЕСВАМ ДРУГО МОМИЧЕ !! Не съм се зиразил правилно - не ми е силен изказа. Да, изпитвах чувства - обичах я, бях готов да умра за нея, но от месец - два охладняха ни отношенията сам осе караме ии се чувствам задушен във връзката си и може би затова си искам свободата. Но просто съм супер объркан.

Ама човече, коментарът ти е страшно различен от темата... :-o Не уточни, че се карате и т.н., аз останах с впечатлението, че момичето си те обича, а на теб просто ти е писнало и изкаш да зарежеш всичко...
По-добре поговори с нея, попитай я тя какво мисли, но не я питай директно дали иска да се разделите, по-скоро подходи по-мило... Попитай я какво мисли затова, че се карате, каква е причината, дали си омръзвате... Аз и приятелят ми ходим също от година и месец и много се караме, но го обсъждаме... Няма нищо лошо просто да си дадете малко почивка, не да късате, просто например ако се виждате всеки ден, за известно време се виждайте през ден, за да видите дали ще липсвате... Разбираш какво имам в предвид... :)
Извинявай за първия ми коментар, явно погрешно съм те разбрала, ама и темата ти беше неясно написана, определено... :?
Айде, и да пишеш какво е станало... :)

maybelline
11-04-2007, 19:13
Не правете секс. Тя ще се привърже прекалено много и това ще създаде само проблеми.
Скъсай с нея, ако според теб това е най-доброто решение. Да, тя може да настрои момичетата срещу теб, може и да не го направи. А ти спри да се страхуваш от такива глупости. И какво као настрои момичетата от едно училище (по-точно само приятелките си)? Ако си добър и свестен човек, никакво настройване от нейна страна не може да промени мнението на останалите (освен ако не са пуйки, а аз много се надявам че не си падаш по пуйки).

rossoner
11-04-2007, 20:06
Може би ще я помоля за малко време да мога да помисля върху всичко между нас. Благодаря ви за мненията - ще пиша какво съм измислил.

Абе уж не си падам по пуйки, ама човек никога не знае :) А аватар на Блестяща е уникален - една от най - красивите жени в света.

Josefinne
11-04-2007, 20:18
Мисля, че просто връзката ви се е изчерпала и е време да я прекратите. Затова са ви и краниците. Може би тя също се чувства зле от това. Разделете се човешки, без караници по-добре и докато още не сте си станали омразни. Успех!

assd
11-04-2007, 20:20
ъ, година и 2 месеца и не си я ебал... баси направо си се преЕБАЛ 8-)

GregoryHouse
11-04-2007, 20:24
Проблемът ми е много голям. Ходя с едно момиче вече година и 2 месеца близо.. до преди 1-2 месеца я обичах адски много, но напоследък нещо ми става и не знам какво изпитвам. Нямам друга и за момента не харесвам друго момиче. Просто може би искам да се разделим. Но:

1. Ходя с нея от цяла вечност ии не знам дали би било умно решение това, може би още има някаква привързаност ии може би нямам сили да й кажа, че не искам да сме заедно. Не съм правил секс с нея все още и ме е страх, че като я зарежа кой знае кога ще имам възможност да правя .. . И другото е, че имаме доста хубави момичета в даскалото си ( даже една от тях я харесвам ), но зарежа ли я 100 % ще ги настрои срещу мен и може би цялото даскало ще е срещу мен.

2. Искам си свободата.. искам да не давам обяснения за това и онова.. сегашното ми гадже ми е първата любов ии много ме е страх, че нещата стават все по - дълбоки, а аз искам да се запознавам и излизам с нови момичета - да опозная колкото се може повече характери.

Адски ми е объркано и си мисля, че с ваша помощ ще измисля най - доброто за мен. Приемам всякакви мнения, критики и всичко. Просто не знам :/


Това ми е непонятно обаче...и другото което е не би било най умното да я зарежеш 100% ти пак може да се запознаваш с тях ама недей да се увличаш...въпреки че зависи кое е по силно в теб това че си типчен мъжки екземпляр искащ да пръска семето си или любовта ти към нея...