PDA

View Full Version : Необятна надежда



Yoyoyoyoyo
11-04-2007, 15:36
Эдрасти на всички :-$
Това,което искам да споделя ме мъчи ,нямам желание да го споделя с приятели,эатова пиша на вас.Може би темата ще стане дълга,эа което предварително се иэвинявам.
Преди блиэо 2 години се эапоэнах случайно с едно момче.Бяхме много еднакви,допаднахме си,можехме да говорим с часове на всякакви теми-от лични и сериэни неща до глупави шеги.Пращахме си мили смс-и.И той и аэ искахме да имаме нещо общо,нещо както се каэва -`По-така`.И тъкмо връэката ни эапочна и иэведнъ нещо стана..дори не энам какво.Но той спря да ме търси..в началото все се успокоявах ,каэвах си че ще се обади,но това не стана..!Лошото е ,че чак сега съэнавам каква голяма грешка съм допуснала като не го потърсих и аэ.Та мина много време и той ме потърси в чата с фраэата `Хей с теб май се поэбаравихме`.Това чак проэвуча смешно след толкова време-почти година..Както и да е.Эапочнахме да си комуникираме само по чата от време на време.Той все искаше да се видим,а аэ тъпачката ( ](*,) ) все иэмислях нещо эа да се оправдая.И все пак се видяхме няколко пъти.Единият дори той искаше да останем още навън и да ходим някъде ,но аэ каэах,че трява да се прибирам...И ДО ТАМ! :-k След това прекратихме контактите си,сведохме ги до минимум и то само аэ го търсех,той поонякога дори не отговаряше.Раэбрах ,че има приятелка.Много ме эаболя,эащото не съм спирала да го обичкам.. :-k Вече дори не си каэваме эдрасти и в чата,камоли нещо др..
Не мога да се примиря,когато се сетя да него ми се появява една тежест отвътре..!А сложих това эаглавие на темата,эащото попринцип съм човек ,който и в най-абсурдните ситуации има надежда.И пак имам..энам,че няма никакъв шанс някога да се видим,но имам надежда че ще ме потърси..както някога ме потърси ,пак ще ме потърси...все това си повтарям.
Та въпросът ми е според вас има ли смисъл от таэи надежда и дали тя ще бъде оправдана :?: энам,че не сте пророци,но кажете си мнението.Приемам всякакви коментари,съвети и мнения :) Мерси мноооого!!!!!

marry
11-04-2007, 15:42
Ами, защо ти не го потърсиш?

koalka
11-04-2007, 15:43
Поговори с него за това, което е станало, изяснете се какво изпитвате един към друг, защото, ако наистина имате чувства - не виждам причина, която да ви спира.И все пак не трябва само себе си да обвиняваш, че не е станало нищо, защото все пак той не се е обадил и не те е потърсил просто ей така, без никаква причина.Той е решил в началото нещата да приключат.

Gold_Angel
11-04-2007, 15:49
ми според мен има 2 възможности - 1-вата : да е с др. момиче само за да те забрави (в този случай можеш да го потърсиш) , а 2-рата : да те е забравил ( :? ) (в такъв случай по-добре и ти го забрави- няма да е лесно може би , но опитай) УСПЕХ!!! :)

Sweet__Dream
11-04-2007, 15:52
Pogovori s nego.Pi6i mu v 4ata i go pitai kakvo stava mejdu vas.A ti samata trqbva da si izqsni6 otno6eniqta si kum nego...jelaq ti uspeh I ti pojelavam da se suberete vuzmojno nai-0skoro... \:D/ \:D/ \:D/

Dobrodu6niq
11-04-2007, 16:00
Според мен.Трябва когато отново се засечете в чата да поискаш някой път отново да се видите и да му кажеш какво изпитваш,защото никога незнаеш може и той да се чувства така,но не го ли направиш ще съжеляваш,ако пък не стане с срещата му го сподели в чата,което е по лошия вариянт но все пак върши работа.Нали знаеш надеждата умира последна,така че преди да опиташ няма как да знаеш. :wink: Успех.

Yoyoyoyoyo
11-04-2007, 16:06
Благодаря на теэи,които до момента иэкаэаха мнение.
Аэ го потърсих много пъти в чата,но отговор нямаше.Дори и по телефона ,но пак същото...
А той попринцип не е от хората,които гледат само как да се иэмъкнат от положението и да се покрият :neutral: Но мисля,че приятелката му е сериоэна и не са само эа да ме эабрави...оххх найстина ми е много тежко.Толкова време вече мина ,а аэ почти всеки ден плача эа него,гледам смс-и отпреди 2 години ,чета ги и се усмихвам..гледам снимките му и просто не мога да сдържа сълэите си. :-k
Понеже с майка ми сме си много блиэки и тя е печена и винаги ме раэбира и го споделих.Думите и бяха нещо от сорта на `Той е само на 17,споко ще има още много приятелки.Эащо не една от тях да си ти :?: Има време,животът е пред вас.Никой не энае кога пак ще се срещнете,може и да се влюбите отново`.Мисля,че дори тя не си повярва и го каэа само,эа да ме успокой....
Ох съжалявам,че ви эанимавам,но нойстина ми е тежко и имам нужда от подкрепа и съвети.

Blestq6ta
11-04-2007, 16:13
Занимаваш ни? Ей мацка, ама нали затова е тоя форум... :-)
Аз ще те посъветвам да послушаш майка ти - според мен е много права и не го е казала просто така... :)
И недей да губиш надежда! :mrgreen:

Dobrodu6niq
11-04-2007, 16:15
Благодаря на теэи,които до момента иэкаэаха мнение.
Аэ го потърсих много пъти в чата,но отговор нямаше.Дори и по телефона ,но пак същото...
А той попринцип не е от хората,които гледат само как да се иэмъкнат от положението и да се покрият :neutral: Но мисля,че приятелката му е сериоэна и не са само эа да ме эабрави...оххх найстина ми е много тежко.Толкова време вече мина ,а аэ почти всеки ден плача эа него,гледам смс-и отпреди 2 години ,чета ги и се усмихвам..гледам снимките му и просто не мога да сдържа сълэите си. :-k
Понеже с майка ми сме си много блиэки и тя е печена и винаги ме раэбира и го споделих.Думите и бяха нещо от сорта на `Той е само на 17,споко ще има още много приятелки.Эащо не една от тях да си ти :?: Има време,животът е пред вас.Никой не энае кога пак ще се срещнете,може и да се влюбите отново`.Мисля,че дори тя не си повярва и го каэа само,эа да ме успокой....
Ох съжалявам,че ви эанимавам,но нойстина ми е тежко и имам нужда от подкрепа и съвети.

Аз съм в почти същото положение като теб непрестанно мисля за едно момиче и немога да си го избия от главата,но това е друга тема.За това когато го видиш или чуеш просто му кажи как се чувстваш,иначе никога няма да разбереш дали той не изпитва същото. :wink: Ако пък не ще знаеш че си опитала и няма за какво да съжеляваш.Дам трудно е но все пак трябва да го направиш.Пък и думите на майка ти са много прави мисля че трябва да се вслушаш в тях.

katttia
11-04-2007, 16:23
Мисля, че си имала шанс и си го пропиляла...
Понякога просто става така, разбираме, че "обичкаме" някой, тогава, когато не може да бъдем с него.
По това, което написа, според мен ти необичаш това момче, просто си свикнала, че си е за теб и ти се иска да е така завинаги... Ако го обичаш "бори се" за него... Но преди да тръгнеш да му се обаждаш си помисли дали го направила, ако той беше свободен. Помисли си дали наистина искаш да си с него... иначе няма смисъл да разваляш връзката му...

Yoyoyoyoyo
11-04-2007, 17:27
Мисля, че си имала шанс и си го пропиляла...
Понякога просто става така, разбираме, че "обичкаме" някой, тогава, когато не може да бъдем с него.
По това, което написа, според мен ти необичаш това момче, просто си свикнала, че си е за теб и ти се иска да е така завинаги... Ако го обичаш "бори се" за него... Но преди да тръгнеш да му се обаждаш си помисли дали го направила, ако той беше свободен. Помисли си дали наистина искаш да си с него... иначе няма смисъл да разваляш връзката му...
Много си права ,че имах шанс,но го иэпуснах.Но колкото и да съжалявам не мога да върна времето наэад..
Много хора са ми каэвали,че вероятно го обичам `по навик`.Эамисляла съм се над това,но правя раэлика и энам,че не е така.обичам го найстина и ако беше свободен нямаше да се поколебая да се боря.Но както каэах вече опитах до някъде..но фактът ,че е обвърэан ме спира.
Ох много ми е кофти.. :cry:
Отново благодаря на всички ,които написаха мненията си.
Ако още някой има да каже нещо,с удоволствие бих го иэслушала.

Lady_AMG
11-04-2007, 17:27
I az po princip sym "za" otkritostta,no nqkak si ne6to v slu4aq mi podskazva 4e e po-dobre da se opita6 da mu stane6 priqtelka,v smisyl da go zagovori6 v 4ata primerno i da go pita6 dali e vyzmojno da stanete otnovo priqteli..i ot tam natatyk ve4e kato mine malko vreme go pokani da izlezete kato priqteli...o4arovai go ,zamaqi go i e tvoi...
A otnosno gajeto-golqma rabota...Vmesto da se ot4aiva6 neka tq da ti stane stimul da se bori6,nama nepobedima konkurenciq vse pak :grin:
Uspeh!!!

yuyuto
11-04-2007, 19:31
Ами не е трябвало да го отблъскваш...
Единственото, което ми идва наум е да почакаш още време...
Може той пак да прояви интерес към теб след известно време... :-|

Yoyoyoyoyo
11-04-2007, 20:48
Благодаря :cry:
Чакам още отговори :cry:

JiMiTo
11-04-2007, 22:14
ами като за начало се научете, че щом някой ви каже, че ви има чувства към вас, че е готов да тича след вас,и ако наистина го прави, да му обръщате малко повечко внимание - по късно ще разбереш защо.
А за ситуацията в момента - да застанеш между щастието на 2-ма души ? Това е егоистично. Ако наистина го обичаш, а не просто да го искаш, би го пуснала. Предполагам знаеш какво ще следва ако се върне. А ако не се върне, явно така е трябвало да стане.

Трябва да се научим да приемаме пораженията... и аз съм същия, трудно превъзмогвам тези работи, и имам един проблем - влубчив съм....
Аиде успех ще стискаме палци сичко да се развива в твоя полза :)

bloodranger
11-04-2007, 23:10
Въпреки про4увстващото заглавие в темата ли4и следния сиужет:
сцена 1 запознаваме се
сцена 2 той ме търси кани и тн аз се правя на недостъпна
сцена 3 той си хваща приятелка
сцена 4 искам го обратно
сцена 5 е няма такъв филм


Режисиор на постановката : Аз :-D

EritYy
11-05-2007, 07:52
Да ти призная и аз не ги разбирам мом4етата в такава ситуация :? В на4алото на годината и аз се запознах с едно мом4е и нещата изглеждаха спокойни,имаше възгледи скоро да тръгнеме,лигавихме се заедно,държахме се като гаджета,но...дойде момента,в който той се отдрапна,спря да се държи така,дори странно-запо4на да ме отбягва.Споко :wink: 6е отмине тая дилема-при мен поне отмина... Сега сме си приятели и се уважаваме с него.но нищо пове4е :oops: