PDA

View Full Version : Нямам гърди и съм на 14?



divi4ka
11-04-2007, 17:10
Здравейте!Знам,че има такива теми,но момичетата,които ги пишат или са много слаби,нямат цикъл или са само на 12!Аз съм на 14 без 1 месец имам цикъл от 2 месеца...а аз не съм с некви леки очертания а само с едни изпъкнали зърна и нищо друго абе плска съм не са малки а са никакви...искам да попитам ще се развия ли и нормално ли е това?трябва ли да отида на гинеколог,а иначе имам косми подмишниците и по интимните чати,имам цикълясно е,че съм в пубертета,но това ме притеснява!давайте съвети

GameMaster
11-04-2007, 17:18
MmMm........govori s1s maika si i otidete na lekar :P Vse pak tova ne mi se struva normalno da ti kaja ;-)

sexa_na_kompleksa
11-04-2007, 17:43
Според мен пък това е нормално и няма от какво да се притесняваш.Но ако толкова много те треовжи това,поговри с майка ти - тя ще те успокои.От лекар не мисля,че има нужда. ;)

foreverr
11-04-2007, 17:51
Според мен пък това е нормално и няма от какво да се притесняваш.Но ако толкова много те треовжи това,поговри с майка ти - тя ще те успокои.От лекар не мисля,че има нужда. ;)Дам-и аз така мисля \:D/ И според мен няма нужда да ходиш на лекар-просто се развиваш по бавно-споко-ще пораснат :P има време за всичко-е разбира се няма да ти пораснат за 2 месеца-изчакай още 1-2 години и ще видиш, че нещата ще се променят :wink:

divi4ka
11-04-2007, 17:58
Според мен пък това е нормално и няма от какво да се притесняваш.Но ако толкова много те треовжи това,поговри с майка ти - тя ще те успокои.От лекар не мисля,че има нужда. ;)Дам-и аз така мисля \:D/ И според мен няма нужда да ходиш на лекар-просто се развиваш по бавно-споко-ще пораснат :P има време за всичко-е разбира се няма да ти пораснат за 2 месеца-изчакай още 1-2 години и ще видиш, че нещата ще се променят :wink:
Mерси за подкрепата ви и ааз мисля да изчакам 1 година,но ако нищо не стане ще отида на лекар :!:

foreverr
11-04-2007, 18:18
Според мен пък това е нормално и няма от какво да се притесняваш.Но ако толкова много те треовжи това,поговри с майка ти - тя ще те успокои.От лекар не мисля,че има нужда. ;)Дам-и аз така мисля \:D/ И според мен няма нужда да ходиш на лекар-просто се развиваш по бавно-споко-ще пораснат :P има време за всичко-е разбира се няма да ти пораснат за 2 месеца-изчакай още 1-2 години и ще видиш, че нещата ще се променят :wink:
Mерси за подкрепата ви и ааз мисля да изчакам 1 година,но ако нищо не стане ще отида на лекар :!:Моля-пак заповядай :wink: Спокойно-щом е започнало да има набъбнали зърна значи ще пораснат-моите като почнаха да растат бяха само набъбнали зърна :wink: Наистина се успокой-няма за какво да се притесняваш :wink:

sladku_bebzi
11-04-2007, 18:33
Всичко с времето си :wink: