PDA

View Full Version : Рд на приятеля ми



missito_
11-04-2007, 19:07
здравейте,мн рядко пиша теми но сега имам нужда от вашата помощ..значи аз съм с приятеля ми от доста време (7-8 месеца) и се познаваме мн добре но в това време не се е случвало да има някакъв празник и да му избирам подарък,а след 10-тина дни той има рожден ден и съм в супер голямо затруднение...затова искам помощ от вас които може би имате опит с тези неща.искам да му взема нещо оригинално което ще му напомня з амен и ще го впeчатли защото аз наистина мн го обичам и той е доста важен в моя живот и искам да го изненадам с нещо хубаво а не съм мн добра в избирането на подаръци.Надявам се да ми помогнете , ще ви бъда изключително благодарна :))

Boot
11-04-2007, 19:20
Ако имах гадже от 8 месеца и не знаех какво да му подаря щях да се гръмна.

Лесно е - мислиш какво обича приятелят ти (освен теб, примерно) и какво е важно в неговия живот. Сещаш се, че той е лудо влюбен в AC Milan(пак примерно) и измисляш нещо в черно и червено с тоя надпис. Разбираш ли... подаръкът не трябва да е оригинален, просто човекът трябва да разбере, че си мислила точно за него, докато си го купувала и че забелязваш ей такива дребни неща, които го вълнуват.

А накрая като му купиш нещо такова и доволно да потриваш ръчички е супер приятно :)

pepitaaa
11-04-2007, 19:30
Хех и моя има след 10 дни, ама ходим от 3 месеца оф и аз съм мн зле в купуването на подаръци и се чудя какво да му взема :-o

kriskaaa
11-04-2007, 19:43
моето момче имаше рд преди една седмица.мн се чудих какво да му купя и накрая му взех сребърна гривна :) сега винаги си я носи и страшно много му хаерса ;) ама щом си го обичаш и ходите от толкова време разходи се по магазините и няма как да не му харесаш нещо :smt006