PDA

View Full Version : От какво може да е ?



PiNk_GiRl
11-04-2007, 18:18
stomaha mi e mnogo tvyrd..4uvstvam tejest v nego i e malko podut..ot kakvo moje da e ? :? :roll: :?:

christina_aguilera
11-04-2007, 19:09
Да не ти идва? Ако не е от това нали рекламирват Активия за подут стомах. И аз преди имах нещо такова и май от Активията ми мина :)

PiNk_GiRl
11-09-2007, 20:14
mne :( ne mi minava ot tova 8-[ :-# stomaha si mi e podut :( 8-[

MoN4E_LiMoN4E
11-09-2007, 20:49
защо не отидеш на лекар може да ти изпише някакви хапченца :)

foreverr
11-10-2007, 15:19
mne :( ne mi minava ot tova 8-[ :-# stomaha si mi e podut :( 8-[На мен стомаха ми се подува когато не ям редовно-ама обикновено ми се случва като ям сутринта и вечерта ме заболява шото не съм яла редовно-а може и да ти идваактивия помага ама след 14 дни-няма да стане за 2 ден! :wink: Абе най-доббре яж активия 14 дни и ако нищо не стане иди на лекар, а ако си сигурна, че не ти е подут корема от нередовно ядене иди на лекар и сподели с майка си :wink:

PiNk_GiRl
11-10-2007, 20:05
защо не отидеш на лекар може да ти изпише някакви хапченца :)

ми проблема е 4е ме е страх да отида..по принцип сам притеснителна и се притеснявам да не би да ми има нещо по сериозно ли и аз незнам :( :-k :(

pepitaaa
11-11-2007, 13:51
Ами, ако е нещо сериозно ( в което се съмнявам ) е по-добре да бъде открито по-рано, отколкото по-късно :) По-добре върви на лекар, както те посъветваха ;) Успех :-)

LadyDead
11-13-2007, 13:18
От 2-3 дни моят стомах е само поддут. Нищо не съм хапвала и дори корема ми къркори, но в същото време изглежда все едно съм изяла куп храна :roll: Каква може да е причината?

princesa_viki
11-25-2007, 17:09
преди време и моят стомах беше подут и ме болеше,ама беше от нередовно хранене.Купих си няколко пъти Активия-Помага пробвай и кажи после помогна ли ти :)

batkodoki
11-25-2007, 18:44
Може да е следствие от приемането на храна,която твоя организъм "не харесва"....Вземи 1 хапче от Церукал таблетки
(Метоклопрамид притежава мощен антиеметичен ефект, ускорява евакуацията на стомашното съдържимо и пасажа през тънките черва. За симптоматично лечение на нарушение мотилитета на горния стомашно-чревен тракт (гадене, повръщане), диабетна гастропареза, улеснение на пасажа при рентгенови изследвания.)

:)))))) хаах....
....ама Приятелю нали сме се разбрали - в "ефир" НЕ се изписва нищо ако не е еднозначно наложително! :)

и защо церукал? :D

детето очевидно има нужда от ензими или от жлъчегонни според това с какъв тип храна се тъпче, а не от церукал :?

Hayashi
11-26-2007, 16:25
stomaha mi e mnogo tvyrd..4uvstvam tejest v nego i e malko podut..ot kakvo moje da e ? :? :roll: :?:

Ако още не ти е дошло от това.Ако ти е пак е от това! ;-)