PDA

View Full Version : Бар на края на вселената



Arista
11-04-2007, 21:14
хейй ви хора....... :-D
Искам да ви питам кфо мислите за тфа кафе бар ресторант и тн :)
Аз и моите фр супер мн му се кефим и сме редовни там искам и да питам кои ходи там ????
а бтв там има един супррр як барман :oops:
Дайте да го обсъдим :-)

malka_sladuranka
11-04-2007, 21:18
До колкото знам имало 2. Аз съм ходила само в този на Алабин.
Ами.. Какво да кажа. Приятно заведение. 8) Хубави коктейлчета правят и това е.

B3B0K
11-04-2007, 21:21
oo jenata tva mi e lubimoto kafe a za ivo kvo da ti kaja..... :smt007 :smt055 dr kato nego nqma mn e qk :---)

miloto_girl_4e
11-04-2007, 21:52
Аз пък хич не го харесвам... има къде, къде по-приятни места...

AtMosFera
11-05-2007, 09:54
Комерсиално,музиката е скапана и вътре мири6е мн на манджа. :-&

RAWRRR
11-05-2007, 09:57
Какъв ресторант???
Това е бар и дискотека през нощта :shock: .
Аз съм ходила в този,който е близо до ЦУМ и изобщо не мирише на манджа,а е едно от най-хубавите заведения,в които съм била .

AtMosFera
11-05-2007, 12:05
Какъв ресторант???
Това е бар и дискотека през нощта :shock: .
Аз съм ходила в този,който е близо до ЦУМ и изобщо не мирише на манджа,а е едно от най-хубавите заведения,в които съм била .

Ооо извиняваи!цял живот живея в Сф и мн,ама мн добре знам вси4ки места и заведения.А на тая "на края на вселената" и се вика в ц-ра и ...дискотека :shock: извиняваи,ама има6 ебати представата за дискотека...а вони на манджа 6от кухнята е постоянно отворена...о6те инфо да ти дам??? :smt067

InitialD
11-06-2007, 14:39
Бар е!
Имат много хубави коктейли...обаче кофтито е че понякога влизат ебати отрепките особено в това на Алабин! :?

RAWRRR
11-06-2007, 15:00
Какъв ресторант???
Това е бар и дискотека през нощта :shock: .
Аз съм ходила в този,който е близо до ЦУМ и изобщо не мирише на манджа,а е едно от най-хубавите заведения,в които съм била .

Ооо извиняваи!цял живот живея в Сф и мн,ама мн добре знам вси4ки места и заведения.А на тая "на края на вселената" и се вика в ц-ра и ...дискотека :shock: извиняваи,ама има6 ебати представата за дискотека...а вони на манджа 6от кухнята е постоянно отворена...о6те инфо да ти дам??? :smt067
Е на това му се казва да имаш болно самосъзнание на богодокоснат софиянец.
Аз пък не съм софиянка и пак знам всички заведения !Което е по-интересният вариант .. 8-)

B3B0K
11-06-2007, 19:05
Е на това му се казва да имаш болно самосъзнание на богодокоснат софиянец.
Аз пък не съм софиянка и пак знам всички заведения !Което е по-интересният вариант ..
6to da e po int varqnt ????

RAWRRR
11-06-2007, 19:21
Защото е много лесно да помолиш вашите да ти дадат парички и да отидеш в кварталната дискотека.

На мен обаче ми харесва да отивам с непознати хора на далечни места.
Харесва ми да пътувам на стоп.Да нямам доверие на хората,с които излизам,защото се познаваме само от интернет преди това.Да няма къде да спя след като обиколим заведенията и баровете (а аз най-често ходя на концерти в София)и някой да виси с мен до сутрина,докато мога да си хвана следващия автобус за Пловдив..
Всичко е заради хормоните.Те извиняват всичко.

Loshotia
11-06-2007, 19:25
Бар на края на вселената ако може да се доверим на името е бар. Ходила съм и в двата, тоя в студентски е по- добър, тоя на алабин прилича на закусвалня.

hahavteen
11-07-2007, 04:58
Hodila sum 2-3 puti v tozi v Stydentski grad i mi haresa 8)

AtMosFera
11-07-2007, 13:41
Защото е много лесно да помолиш вашите да ти дадат парички и да отидеш в кварталната дискотека.

На мен обаче ми харесва да отивам с непознати хора на далечни места.
Харесва ми да пътувам на стоп.Да нямам доверие на хората,с които излизам,защото се познаваме само от интернет преди това.Да няма къде да спя след като обиколим заведенията и баровете (а аз най-често ходя на концерти в София)и някой да виси с мен до сутрина,докато мога да си хвана следващия автобус за Пловдив..
Всичко е заради хормоните.Те извиняват всичко.


Интересно звучи...наистина,но не става въпрос за това.Както и за тва кои ти дава парите.И така да е-к'во?Убедена съм 4е никога няма да прекараш и 1 ве4ер,както аз си прекарвам...мн мнооого ве4ери.Но и т'ва е др въпрос.
Ок,знаи си заведенията,но повярваи ми аз ги знам по-добре,защото 1 вид ми влизат в работата...ааа богодокоснат софиянец :shock: ???-еми не,не се смятам.Просто с право се дразня на такива многознаещи като теб.Се едно няма да ми се направиш ако аз по4на да обяснявам и коментирам за Пловдив,така ли???Осъзнаи се-не можеш винаги всичко да знаеш и можеш!

RAWRRR
11-07-2007, 14:25
Ау,ау и как си прекарваш ти една вечер,каквато никога няма да имам удоволствието да имам?Много държа да ми обясниш,ама много.


И има значение кой ти дава парите за излизане.
Не може цял живот да живееш на гърба на вашите,особено ако ще харчиш парите,за които са се бъхтили за алкохол и наркотици!

AtMosFera
11-07-2007, 21:11
Ау,ау и как си прекарваш ти една вечер,каквато никога няма да имам удоволствието да имам?Много държа да ми обясниш,ама много.


И има значение кой ти дава парите за излизане.
Не може цял живот да живееш на гърба на вашите,особено ако ще харчиш парите,за които са се бъхтили за алкохол и наркотици!

Това как си прекарвам 1 ве4ер не може да се обясни(особено на такъв предубеден 4овек,какъвто явно си ти).Може само да се преживее.
Бих поспорила още с теб,но обърна темата в доста разли4на посока и не мисля да се оставям да се подведа по т'ва.

RAWRRR
11-08-2007, 05:46
О,щом ме нападаш заради предубедеността ми,предполагам забавленията ти се свеждат до взимане на нарокотици.Колко патетично.

С теб сме малко тип "моята майка е по-хубава",но недей да казваш,че си прекарваш по-добре от мен и че никога няма да мога да бъда като теб,достатъчно привилигирована да изживея една нощ като твоите,защото ми става смешно и изглеждаш много жалка.

Или поне като обиждаш,се обосновавай.Иначе е тъпо.

А за темата не се безпокой,ако ще баннат някой за спам,това ще е мен :wink:

ABSOLUTme
11-08-2007, 08:40
Аз в това на Алабин си ходя,щото един приятел работеше там,пък и ми е близичко..не е лошо,не виждам какво го плюете толкова,ебати изнежените носове,че на манджа ви миришело.. :-D
както и да е. 8)

B3B0K
11-08-2007, 09:54
Аз в това на Алабин си ходя,щото един приятел работеше там,пък и ми е близичко..не е лошо,не виждам какво го плюете толкова,ебати изнежените носове,че на манджа ви миришело.. :-D
както и да е. 8)
na nas s jenata tva ni elubimoto kafe personala im e sup gotin mn veseli vs no si imat iedin golqqqm klrasavec tam =P~

CaSsIe
11-08-2007, 17:57
Аз съм ходила само в тоя дето е близо до "Славейков" не знам коя улица се води...аи някой да ми обясни другото къде точо се намира в студентски град.Плс.а иначе мене си ме кефи супер много и често казано не ми смърди на манджа ама карай...сяка седмица поне по 2 пъти сме там :smt001

B3B0K
11-08-2007, 18:30
aaa verno :---) emi nie kato bqhme vacanciika bqhme tam vs den i nqma na4in da ne sme se zasi4ali... a sega moga da prez sedmicata samo v srqda iii :( :( :( :( i naproo ... misalta za topli4koto kafeeee :---) iii moeto novo parno-brad :D me toplat

Arista
11-09-2007, 13:27
лелелелеле :grin: къф варгал стана тука
Иначе казваите си кои ходи колко често ние с БЕбока от година вече сме там почти секи ден :-D (бебо4е :-) )
А за бармана исках да питам кои го е виждал :oops:
Мн е як тоя просто ми пълни душата.... дайте ако някои го е виждал да го обсъдим :)
Ние с бебока знаем как се казва на колко е коя зодия къде живее кфи домашни лубимци има :-D и такам

AtMosFera
11-09-2007, 17:01
Е 4е то бармана не е 1 :-o ...
Тоя грозния го знам от 1 афтър някъде.Беше мн доволно надрусан,а др по-ставащия не го знам къв е,само веднъж ми се мерна в Червило.

B3B0K
11-09-2007, 21:16
taka e..... nemoje nikoi d ane go e zabelqzal barmana ni , vs macka koqto ima 4esta toi da q obsujva zabravq s koi i kade e :D 8-) a na fear.com .. jenooooo :-) :-) :-) :smt007 moe s nqkoi da s ezase4em s nqkoi ot vass tam :) ii utre sme taam :---) :---) :---)

AtMosFera
11-11-2007, 15:54
Хаахх,...не е на хубаво толкова да се боготвори 1 мъж.
Жената не трябва да се разтапя пред мъжа,мъжа трябва да се разтапя пред нея.

B3B0K
11-11-2007, 20:33
zaebiiiiiii to ne se tarpi nai6 kolko e gotin to poprincip i a zmislq kato teb ama... e neska kato givqdqh "brad mi" mi se razteperiha martinkite :smt006