PDA

View Full Version : може ли да забременее ... ?



max_show
11-04-2007, 20:34
имам въпросче... сичко с презерватив ... сичко ОК ... но имах като го свалих ... си намацах ръката ... то неможе да не си я ... и после и бърках ... може ли ... да забременее при тва положение ? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

katttia
11-04-2007, 20:42
Естествено, че може!!! Ле-ле бъдете малко по-отговорни... :!: :!: :!:

fuklata
11-04-2007, 20:43
Има много такива теми не се притеснявай няма стра6но да се забременее по този на4ин

momchence_89
11-04-2007, 20:47
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=129857
погледни тук дето съм писала аз на 2 и 3-та страница сичка за бременноста и забременяването...итн... :wink:

Даааа погледни тука ок :smt006

Boynce
11-04-2007, 20:47
E kak?!Това е модифициран вариятн на Ин-Витро оплождането!! =D> =D>




Nice:)

Pliushi
11-04-2007, 21:07
Mnogo qsno che moje kolko da povtarqm che trqbva pyrvo da se poobrazovate predi da pravite sex :-x :-x :-x

T.2.От Правилата на форума!
редактирано от by devil_girls_

max_show
11-04-2007, 21:20
а да пие ли нещо ? или няма чак такава опасност ...

vaniLL
11-04-2007, 21:33
fyrlqi chop za da reshite ...
ne bydete tolkova bezotogovrni , stava duma za zdraveto vi i za nejelana bremennost ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

FelisDirus
11-04-2007, 21:56
Mnogo qsno che moje kolko da povtarqm che trqbva pyrvo da se poobrazovate predi da pravite sex :-x :-x :-x


Айде първо ти се образовай, окей?

Не може да забременее! И НЕ Я ТЪПЧИ С НИКАКВИ ХАПЧЕТА! :-x

just_a_girl_z
11-04-2007, 22:01
mi aaz ne sum expert ama spored men ne moje. 6toto trqbvat pone 14 sm penis za da moje kogato мъжът изхвърли сперматозоидите си те да достигнат до където трябва. и си помислете колко мн двойки по света се мъчат непрекъснато да имат деца, пък са здрави, и пак не им се получава. :? :roll: и все пак другите са прави. бъдете по отговорни и внимаваите повече, с това шега не бива. ако нз как да се пазиш, по добре не прави секс :!: :!:

max_show
11-04-2007, 22:06
евала на последните два коментара ... мерси много ...
ми попринцип не съм някой дечко .. и се паза доста ...
но днеска стана на дума с един приятел ... и той нещо ме запали и аз ...
мерси много ... ох мога да си отдъхна ... :grin: :grin: :grin:

fiama
11-05-2007, 07:25
Виж- за да збременее момичето, трябва да е в овулация, и да се изстреля не малко количество сперма дълбоко навътре в нея. Така че според мен шанс за бременност във вашия случай няма. Но не виждам какво ще ти стане, ако измиеш, или поне забършеш ръцете си при такъв случай, преди да тръгнеш "да й бъркаш". Това би ти спестило много нерви и главоболия. Помисли над тоя въпрос!

LitTlE_BeBsIiI
11-05-2007, 15:30
Mnogo qsno,4e ne moje!Spermatozoidite umirat vednaga kato izlqzat nav1n v kislorodnata sreda,kamu li dokato si se setil da i br1kne6...spoX vs e nared! :)

my_sexy_lover
11-05-2007, 16:27
неможе :::

Flooder
11-07-2007, 19:39
имам въпросче... сичко с презерватив ... сичко ОК ... но имах като го свалих ... си намацах ръката ... то неможе да не си я ... и после и бърках ... може ли ... да забременее при тва положение ? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Ааа...щом....такова....имаше..... нег...о... не мисля, че....свирки... :twisted:

atanakata
11-08-2007, 12:50
ами някаква възможност има !!! винаги може да стане така че по чиста случайност едно мънинко сперматозоидче да се домъкне до яйцеклетката...
и мн се дразня на "компетентните лица"
трябва ти да имаш около 9см за да проникнеш!!! не 14 (хората с 13 сантиметрови да са спокойни :D )
мисля че няма смисъл да се тъпче с хапчета ама следващия път внимавайте повече ;)

SeXy_KoTe_F
11-08-2007, 13:00
не може.

atanakata
11-08-2007, 13:03
не може.

аре стига бе !! "компетентната" ! ](*,) :x

~Lo6aTa_PrInCeSkA~~95~
11-08-2007, 13:04
имам въпросче... сичко с презерватив ... сичко ОК ... но имах като го свалих ... си намацах ръката ... то неможе да не си я ... и после и бърках ... може ли ... да забременее при тва положение ? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


можеш. сестрата на бившия беше забременяла така... а беше една на 11 и трябваше да прави аборт и сега не може да ражда никога повече и за това ше си осинови някое дете... за това по-добре иди на лекар или си направи тест :wink:

FelisDirus
11-08-2007, 13:05
ами някаква възможност има !!! винаги може да стане така че по чиста случайност едно мънинко сперматозоидче да се домъкне до яйцеклетката...
и мн се дразня на "компетентните лица"
трябва ти да имаш около 9см за да проникнеш!!! не 14 (хората с 13 сантиметрови да са спокойни :D )
мисля че няма смисъл да се тъпче с хапчета ама следващия път внимавайте повече ;)

А известно ли ти е, че съществува естествен спермицид и женският организъм убива сперматозоидите, защото това са чужди тела, които той разпознава? И твоето мъничко сперматозоидче ще бъде преритало много преди да се докопа до целта. Пък и сперматозоидите умират в кислородна среда.
За да може да се оплоди яйцеклетката, той трябва да свърши в нея, иначе НЯМА начин, абсолютно никакъв!

Още ли те дразня?

FelisDirus
11-08-2007, 13:06
не може.

аре стига бе !! "компетентната" ! ](*,) :x

Всъщност е по-компетентна от теб. А ти друга думичка не знаеш ли? #-o

atanakata
11-08-2007, 13:07
ами някаква възможност има !!! винаги може да стане така че по чиста случайност едно мънинко сперматозоидче да се домъкне до яйцеклетката...
и мн се дразня на "компетентните лица"
трябва ти да имаш около 9см за да проникнеш!!! не 14 (хората с 13 сантиметрови да са спокойни :D )
мисля че няма смисъл да се тъпче с хапчета ама следващия път внимавайте повече ;)

А известно ли ти е, че съществува естествен спермицид и женският организъм убива сперматозоидите, защото това са чужди тела, които той разпознава? И твоето мъничко сперматозоидче ще бъде преритало много преди да се докопа до целта. Пък и сперматозоидите умират в кислородна среда.
За да може да се оплоди яйцеклетката, той трябва да свърши в нея, иначе НЯМА начин, абсолютно никакъв!

Още ли те дразня?

ахахах не ме дразниш ;) не съм го казал... не визирах теб :Р
благодаря за информацията, благодаря също и че се аргументира ;)
което най важното :Р

FelisDirus
11-08-2007, 13:09
Моля, моля. айде, умната

atanakata
11-08-2007, 13:13
не може.

аре стига бе !! "компетентната" ! ](*,) :x

Всъщност е по-компетентна от теб. А ти друга думичка не знаеш ли? #-o

ахахах а ти миличка... не че искам да се караме... ама защо се правиш на професор по ВСИЧКОзнание ?!
като я гледам секси котето на какви основи го казва тва...
както и да е... както всички, аз си изразявам мнението ;)
и да, знам друга думичка освен "компетентен"... даже са малко повечко... и ще употребя 2 специално за теб - "дървен философ" #-o

SeXy_KoTe_F
11-08-2007, 13:14
като я гледам секси котето на какви основи го казва тва...

страхувам се че това не е възможно защото аз не го казвам на никакви основи

atanakata
11-08-2007, 13:17
като я гледам секси котето на какви основи го казва тва...

страхувам се че това не е възможно защото аз не го казвам на никакви основи

именно ! О.о

SeXy_KoTe_F
11-08-2007, 13:18
като я гледам секси котето на какви основи го казва тва...

страхувам се че това не е възможно защото аз не го казвам на никакви основи

именно ! О.о

ами тогава?

~Lo6aTa_PrInCeSkA~~95~
11-08-2007, 13:19
като я гледам секси котето на какви основи го казва тва...

страхувам се че това не е възможно защото аз не го казвам на никакви основи

именно ! О.о


абе пич имаш ли си приятелка?

atanakata
11-08-2007, 13:20
като я гледам секси котето на какви основи го казва тва...

страхувам се че това не е възможно защото аз не го казвам на никакви основи

именно ! О.о

ами тогава?

о боже!!! #-o #-o #-o
точно това имах в предвид!
че след като го казваш на никакви основи, толкова и ти е вярно твърдението...

SeXy_KoTe_F
11-08-2007, 13:28
о боже!!! #-o #-o #-o
точно това имах в предвид!
че след като го казваш на никакви основи, толкова и ти е вярно твърдението...

ох
_Cuddly_ изясни достатъчно и не смятам да я повтарям.
(:

Period.

atanakata
11-08-2007, 13:29
о боже!!! #-o #-o #-o
точно това имах в предвид!
че след като го казваш на никакви основи, толкова и ти е вярно твърдението...

ох
_Cuddly_ изясни достатъчно и не смятам да я повтарям.
(:

Period.

радвам се ;)