PDA

View Full Version : просто да споделя



rakiQ
11-04-2007, 21:47
незнам хора ама тоя пубертет ми е*а майката...
писна ми от сичко вече,омръзна ми да ми се чете конско
сякаш съм наркоманка прибирам се в 6 сутринтта,крадя от нас....

писна ми и от тва цел живот да понасям обиди ,мамка му !

просто супер чувствителен човек съм и направих тази тема за да споделя с някой,съжелявам! :cry:

DisciplineAndOrder
11-04-2007, 21:51
:cry:

basson
11-04-2007, 21:55
Свиквай.

Все още си едно нищо, не знам какви претенции имаш, че да не ти се чете конско и т.н.. Я по-добре си помисли защо са ти чели конско, защото ВИНАГИ са прави /за родителите говорим/, и недей да хленчиш за глупости.

***(=+ ~ pi$ank@ ~ +=)***
11-04-2007, 21:58
Споко,всичко ще се оправи след време! :wink:

rakiQ
11-04-2007, 22:00
Свиквай.

Все още си едно нищо, не знам какви претенции имаш, че да не ти се чете конско и т.н.. Я по-добре си помисли защо са ти чели конско, защото ВИНАГИ са прави /за родителите говорим/, и недей да хленчиш за глупости.
може би си прав/а обаче ми омръзна да изпълнявам
много ми се насабра напоследък...припадъка,лошо то държание
аз съм такив човек който си мълчи и държи лошите работи вътре в себе си така д аго кажа...
не споделя много ,много...ии когато ми доиде в повечко "избухвам"

ииии семейстовото миии е разделеноо ,,
мъчи ме мисълтта чее повечето ми фр имат "здрави и стабилни семейства и добри бащи...

а моят да не казвам какъв е че ме е срам.. :cry:

basson
11-04-2007, 22:07
Не се оплаквай, ти поне си имаш такъв ;) Оценявай това, което имаш, защото като го изгубиш - и да се вайкаш, няма да помогне. А родителите са важен фактор, какъвто и да е той.

Какъв припадък?

Какви си ги сътворила, че си си изпросила конско?

FelisDirus
11-04-2007, 22:13
Свиквай.

Все още си едно нищо, не знам какви претенции имаш, че да не ти се чете конско и т.н.. Я по-добре си помисли защо са ти чели конско, защото ВИНАГИ са прави /за родителите говорим/, и недей да хленчиш за глупости.

#-o Дрънкаш глупости, родителите не винаги са прави.

rakiQ
11-04-2007, 22:14
ами баща ми не съм го виждала от седем години..не се интересува от нас.

припаднах ,колабирах,глътнах си езика...ии постоянно по лекъри ии от тогава много се нерирам...не издържам на всички обиди..

скандала стана заради едно куче. което струва близо 800 лева а са ми го обещали от месец..

и а зказах на мама и тя "аз да не съм банка.......омръзна ми говориш така сякаш си ми майка !!!"
и баба ми се обажда "правиш като циганките!те така правят!"

това ме обиди.след това баба ми пак вика "най добре направи като циганките сприда ходиш на у-ще"

майка ми тогава и се скара..
всичко стана заради едно куче но ми се развикаха много.напоследък много се карам с майка ми :(

gree_girl
11-04-2007, 22:17
i mene taka ama i az vikam za tva 4e ve4e sviknax 8)

DisciplineAndOrder
11-04-2007, 22:21
Остави ги ти бабите :wink:

rakiQ
11-04-2007, 22:23
не е толкова леко..

basson
11-04-2007, 22:27
Остави ги ти бабите :wink:

правилно, те не са от нашия вид )

бащата да не го коментираме.

Какво казват лекарите за състоянието ти? Какво представлява това понятие 'да си глътнеш езика' бтв, винаги съм се чудел, съжалявам ако задавам неудобен въпрос.

Иначе майка ти май в случая е права - куче за 800лв желаеш, така ли да разбирам? Мисля, че това могат да си го позволят малко хора днес, не е ли каприз от твоя страна, който да можеш да преодолееш? Кучето изисква много грижи, можеш ли да му ги дадеш? Защо не пробваш с някое по-евтино, защо не спасиш някое куче от приют, където ежедневно ги приспиват? Не е толкова ужасно, колкото звучи - има големи сладурчета кученца, които като те погледнат и ти се насълзяват очите от умиление, като разбереш че ще бъдат екзекутирани, а и каузата ти ще е суперска, и ще си го гледаш с много по-голяма любов това кученце )

_BoSSy_
11-04-2007, 22:29
еи еи недеи така!Пубертета си е пубертет-всички минават през него,някои по-трудно с проблеми и разправии,други- не.
Всеки родител иска наи-доброто за детето си,нормално е да ти се чете конско..все ти викат,карат ти се,налагат ти се..тва е нормално..и родителите са хора и имат нерви ако не те спират им се качваш на главата..
И моита щерка/син ако се прибираше в 6 сутринта и правеше мизерии,не само щях да чета конско,а да я/го ступам в бързината..

Погледни и поправи своите грешки! :)

rakiQ
11-04-2007, 22:32
ами повечко са парите но тя ми обеща...поне да не беше обещавала.
а за припадъка-мислеха че е епилепсия..но не е епилепсия
понеже имам и мигрена този припадък се е получил от мигрената.просто трябва почивки даняма натоврване и тн....

rakiQ
11-04-2007, 22:35
еи еи недеи така!Пубертета си е пубертет-всички минават през него,някои по-трудно с проблеми и разправии,други- не.
Всеки родител иска наи-доброто за детето си,нормално е да ти се чете конско..все ти викат,карат ти се,налагат ти се..тва е нормално..и родителите са хора и имат нерви ако не те спират им се качваш на главата..
И моита щерка/син ако се прибираше в 6 сутринта и правеше мизерии,не само щях да чета конско,а да я/го ступам в бързината..

Погледни и поправи своите грешки! :)

аз не се прибирам в 6 сутринтта ..не се друсам и тн

прибирам се преди да се стъмни,не ходя на партита,непуша,не пия,не се друсам не съм от тези момичета къдетоо правят тея работи

просто съм мн чувствителен човек и лесно се обиждам..

basson
11-04-2007, 22:36
По някога възрастните обещават неща, които не могат да изпълнят, по различни причини.
Научи се да различаваш истинските си желания от капризите.. Не ти трябва скъпо куче, особено такова струващо 800лв, за какво ти е? Или може би ще си от тия, дето ще му правят фризури, козметични салони за кучета, ще го водиш по изложби )
Не си заслужава, не измъчвай майка си, като искаш такива необмислени неща. 800лв са много пари в днешно време за нас, имай милост към нея ;)

rakiQ
11-04-2007, 22:40
(не сехваля по никакъв начин)
но мисля ,че ние можем да позволим това псе...може би и дойде наистина множко
и раста и татос и куче.....

благодаря за мненията ви, олекна ми наистина! :)

ще поговоря с нея :)

basson
11-04-2007, 22:44
Радвам се, че помогнахме. Винаги в разговорите се корени решението на проблемите ;)
Успех и не се разсополявай за глупости.

Айде със здраве.

^Sam90^
11-05-2007, 08:08
Ами, виж... не си само ти с разбитото семейство ;)
Семейните караници /родители-деца/ са винаги част от ежедневието на всеки дом.
Честно казано 800лв. за куче аз никога не бих дал, но пък и никога не бих обещал, че ще дам.
Това, че си преглътваш мъката не е хубаво, защото, както ти каза, в един момент всичко излиза.
Говори с тях, кажи им точно какво те притеснява и ако няма резултат, просто ги изключи от живота си...
Успех!

Madness
11-05-2007, 08:29
Говори с тях, кажи им точно какво те притеснява и ако няма резултат, просто ги изключи от живота си...
Успех!
И как става тоя номер

i'm so excited!
11-05-2007, 08:42
аз мисля, че си пикла и че майка ти е в пълното си право да ти вика.
просто си препрочети постовете.
лек ден

RAWRRR
11-05-2007, 08:47
Oх,лесна е твоята..
Моята майка ме заплаши със самоубийство,ако не спра да пуша.

rakiQ
11-05-2007, 09:26
Oх,лесна е твоята..
Моята майка ме заплаши със самоубийство,ако не спра да пуша.
:shock: ужас

мм вие май не разбрахте че аз не пуша не крада от нас и тнн

не мисля че съм разглезено момиченце,пикла или тн!

а за кучето (неща да се хваля) ноо майка ми искаше да вземе куче от 900 лева-шарпей

просто мразя когато обещава да не си изпълнява обещанията и това не е за първи път.

rakiQ
11-05-2007, 09:30
държиш се като малка принцеска... ;)

и точно напомняш една моя браточедка...

хах...стига дее "принцеска"
айде малка -малка съм
ама "принцеска" някво лигаво ми е .. :-& 8-)

OtherDimension
11-05-2007, 09:33
~egoistiC
за момент се погледни отстрани

рискуваш собственото си здраве, защото едно гълтане на език е доста сериозно .. при това за куче, при това за такова, каквото още нямаш
а тая цена за животно е абсурдна!!
пълна наглост е да искаш такива пари от родителското тяло и то за такова нещо....
поведението ти е напълно безотговорно, детинско, егоистично и каквото искаш го наричай

и тази, която страда от тази ситуация си ти
заеби го това куче ... и аз имах много мерак, и съм казал, че когато завърша и започна работа с първата заплата ще си взема немска овчарка..

дотогава, не застрашавай живота си.. каква е файдата да имаш псе вкъщи, като ще лежиш по болници?

rakiQ
11-05-2007, 09:37
ох стига с тия болници че....
няма вече ,свърших с болниците

неска ще си поговоря с майка ми ..просто ми писна да ме държи изкъсо
знам че ми мсили доброто и че супер мнго ме обича ама да не се притеснява тиолкова много мамка му...

OtherDimension
11-05-2007, 09:41
не мисля че съм разглезено момиченце,пикла или тн!


просто мразя когато обещава да не си изпълнява обещанията и това не е за първи път.

аа, хич не си лигла :)

rakiQ
11-05-2007, 09:44
не мисля че съм разглезено момиченце,пикла или тн!


просто мразя когато обещава да не си изпълнява обещанията и това не е за първи път.

аа, хич не си лигла :)
:D тц

OtherDimension
11-05-2007, 09:47
извинявай, аз на 6 се сърдех на майка ми, че не ми е взела количка от лафката или ЛЕГО
ти на колко си, приятелко ?
говоря ти само, защото си фенка на Prodigy.. досега да съм ти сложил една анатема :D

RAWRRR
11-05-2007, 09:49
Явно не уважаваш много майка си но нямаш ли някаква съжалителна обич,поне?

Нека да ти дам пример.Моята майка също не си изпълнява обещанията..от 8 ми до 12ти клас всяка година имаше екскурзии в чужбина..и първата година,питах мама дали ще ме пусне,и тя каза добре..но го каза,някакво такова неуверено и примирено.На мен ми стана ясно,че не е сега момента за такъв финансов разход.Не отидох на екскурзията до Франция,и спрях да нахалствам.
На родителските срещи,когато тя ходише,също им разказваха за други екскурзии в чужбина,и мама се връща у дома и ми вика "Ти защо не ми казваш за тези екскурзии?Искам да пътуваш,да видиш свят.Стига си се притеснявала за нас!" ..

Освен това,реших да остана да следвам в Пловдив журналистика,отколкото в София,където е по-пристижно,само и само да не създавам допълнителни разходи на нашите.

А ти за едно куче се дървиш,ебаси лиглата.

OtherDimension
11-05-2007, 09:51
^ ;-)

rakiQ
11-05-2007, 09:55
на 14 съм

окей де!разбрах че съм лигла не е нужно всеки в темата си да го напише тва :wink:

OtherDimension
11-05-2007, 09:58
мислех те за по-голяма
за 14 си е нормално
ще се развиваш още.. дано, де :)

RAWRRR
11-05-2007, 10:01
на 14 съм

окей де!разбрах че съм лигла не е нужно всеки в темата си да го напише тва :wink:

Ами не,нужно е.
Ти сама ги предизвикваш хората.Ще използвам леко тривиалната поговорка "Който има страх от мечки,не ходи в гората".

Madness
11-05-2007, 10:04
Аз мислех,че си на повече обаче...
Е и аз съм на 14,и имам некви сходни проблеми с твойте,само че...аз не ща кинти...искам малко свобода (: ...
Не драматизирай толкоз просто ( ;
Еби го тва куче,или се фани на работа лятото,изкарай си парите и си го земи...
П.П. дред ли ше си прайш?

rakiQ
11-05-2007, 10:12
Аз мислех,че си на повече обаче...
Е и аз съм на 14,и имам некви сходни проблеми с твойте,само че...аз не ща кинти...искам малко свобода (: ...
Не драматизирай толкоз просто ( ;
Еби го тва куче,или се фани на работа лятото,изкарай си парите и си го земи...
П.П. дред ли ше си прайш?
аха!
пускам дълга коса ....щото си одрязах мойта дългата преди 1 месец за което мн съжелявам
и сега наново пускам коса...

Madness
11-05-2007, 10:20
Хх,съчуствам ти...целия шит с пускането на коса... :-s
Мойта е отрязана мноооого повече от твойта...иии е отпред по-дълга отзад къса...супер тъпо...
Аз ше прая дред най-вероятно само отзад :)
Ай няа ти нааквам темата повече :lol:

RAWRRR
11-05-2007, 10:45
аз не се прибирам в 6 сутринтта ..не се друсам и тн

прибирам се преди да се стъмни,не ходя на партита,непуша,не пия,не се друсам не съм от тези момичета къдетоо правят тея работи

просто съм мн чувствителен човек и лесно се обиждам..

Аз пък се прибирам в 6 сутринта всяка седмица,даже не 6,а най-често след 10 (защото пътувам от София).

Ходя по партита,концерти и тн.
Пуша.
Пия.
Правя секс с когото си поискам.

И все пак съм по-добро дете от теб. Защото нашите не знаят за нито едно от тези неща.За тях съм девствена зубърка,която не пие алкохол даже на Нова Година.
В такъв случай,вредя само на себе си.А ти вредиш и на тях,което те прави мизантроп.

П.С. Защо искаш да си правиш дредове?Нека позная,защото гаджето ти е раста?Или защото те кефи прическата или защото е много модно?Знаеш ли изобщо цялата философия на носенето на дредове?

Не си мисли,че имам проблем с теб,просто споровете в този форум са единствения лъч щастие в моя живот. :wink:

Madness
11-05-2007, 10:52
Всъщност както дредовете,така и татуировките попринцип всички философстват че символизират нещо...философии тва онова...
Не оспорвам...но има ли лошо,когато някой го направи,знаейки какво символизира и същевремменно не толкова за философията,колкото прооосто заради визуалния ефект.Просто щото ти харесва как стои :)
Кво толкова...

RAWRRR
11-05-2007, 10:59
АХАХАХА..

А не си ли мислиш,че със своето незнание и апатия към семантиката (=значението) на дредовете ,обиждаш хората,които са с тях,и за тях имат някакъв смисъл?

Колко си посредствена и повърхностна само,харесвало ти визуалния ефект...

Madness
11-05-2007, 11:04
Може и да сте прави попринцип...
Най-вероятно съм повърхностна...на тема дредове... :)
Просто найстина не търся смисъл и значението в нищо напоследък...
Както и да е
Изоообщо не ми обръщайте внимание...
Пределно ясно ми е,че сте прави...просто имам друга,повърхностна гледна точка : ))

basson
11-05-2007, 15:35
За дредовете не ги слушай - не си длъжна да знаеш историята на тениските с къс ръкав, за да ги носиш - да знаеш произхода на прашките, за да ги носиш.. да знаеш кой пръв е създал вълнения пуловер за да го носиш или да знаеш кво е тва Гучи, дето ти пише на чантата.
Имаш правото да се носиш както си пожелаеш, както ти харесва на теб да изглеждаш външно.

ЕPu
11-05-2007, 16:39
Длъжна е да знае историята на дредовете, защото това не е просто прическа..това е цяла култура, начин на живот, някои дори го възприемат като религия..
а това да си раста без да знаеш защо си си наплел косата е...подигравка със тези, които наистина разбират тази култура

ThankYouVeryMuch
11-05-2007, 16:48
Тц, не събуждаш съчувствие в мен. Има ли причина да имаш толкова ниско самочувствие ? Какъв припадък, какъв проблем с родителите ти, какви 5 лв. Я опиши цялата тирада в малко повече детайли.

rakiQ
11-05-2007, 17:36
Длъжна е да знае историята на дредовете, защото това не е просто прическа..това е цяла култура, начин на живот, някои дори го възприемат като религия..
а това да си раста без да знаеш защо си си наплел косата е...подигравка със тези, които наистина разбират тази култура
ест

ЕPu
11-05-2007, 17:48
то аз се едно обичам...

само казвам, че е хубаво човек да се съобразява преди да си наплете, за да не вземе косата му да свърши на някой тротоар..

RAWRRR
11-05-2007, 17:52
^^ Ами,те "другарите" не подбират кой да бият.Така че и тези,които знаят,защо са си направили дредове,могат да свършат на тротоара.

basson
11-05-2007, 18:04
Абе да си гледат работата бе, кой е тоя, дето ще ми каже как да си нося косата?! Ае сиктир, нека някой посмее да дойде да ми обясни как да си среша косата, баси тесногръдието и наглостта :smt068

Писнало ми е от тия измислени субкултури, дето всички са нааай-великите, най-важните.. не мога да нося определни якета, не мога да нося кубинки, не мога да си направя раста, не мога и да си обръсна главата... е какво мога, вие чувате ли се въобще?!

rakiQ
11-05-2007, 18:16
мисля че вече темата трябва да се заключи

_BoSSy_
11-05-2007, 20:30
еи еи недеи така!Пубертета си е пубертет-всички минават през него,някои по-трудно с проблеми и разправии,други- не.
Всеки родител иска наи-доброто за детето си,нормално е да ти се чете конско..все ти викат,карат ти се,налагат ти се..тва е нормално..и родителите са хора и имат нерви ако не те спират им се качваш на главата..
И моита щерка/син ако се прибираше в 6 сутринта и правеше мизерии,не само щях да чета конско,а да я/го ступам в бързината..

Погледни и поправи своите грешки! :)

аз не се прибирам в 6 сутринтта ..не се друсам и тн

прибирам се преди да се стъмни,не ходя на партита,непуша,не пия,не се друсам не съм от тези момичета къдетоо правят тея работи

просто съм мн чувствителен човек и лесно се обиждам..

Ами игнорираи обидите тогава....
На колко си?Аз също съм имала една тежка година,но сега всичко си е по реда.
И тоя период ще отмине,споко :):)