PDA

View Full Version : Много кофти ситуация!



slun4evo
11-04-2007, 21:28
Значи един от най-близките ми приятели е влюбен в мен и не зная какво да правя.Между нас връзка никога не може да има.Той е по малък от мен а и аз го възприемам само като приятел.Когато си говорихме по скайп каза че иска на 4 очи да поговорим за чувствата му.И не зная какво д аправя.Знам че ще го нараня и много ме боли от това.Моля ви дайте някакъв съвет как да смекча болката му, защото ми е много близък и не искам да го боли.А и исках д апопитам според вас ще пропадне ли нашето приятелство?

GregoryHouse
11-04-2007, 21:31
кажи му го какво друго да направиш. Браво че те боли значи ти дреме за него. Не можеш я смекчи. ДА.Не напълно но до известна степен...

yuyuto
11-04-2007, 21:33
Еми ще го нараниш, ама кво да с прави...Истината боли и тва е... :-|

babity
11-04-2007, 21:33
Безболезнен начин да отхвърлиш някого НЯМА! А относно приятелството ви... това само от теб зависи, промениш ли по някакъв начин отношението си към него... КРАЙ!

JiMiTo
11-04-2007, 21:46
аз съм в подобна ситуация само, че съм откъде страната на момчето де и сам по-големият.
ММм какво да кажа, тя иска нещо ,но в общи линии незнае какво и тя иска. Казва едно прави друго. Вчера и казах, че няма да я търся нито да разговарям вече с нея поради факта, че тя просто не ми обръща внимание. Нормално е да се развали приятелството. Няма лесен начин да кажеш на някого, че не искаш да си с него и че неможеш да му отвърнеш с чувствата, с които той те обгръща. Но хеи, има и друг вариант, да му дадеш шанс и да я карате бавно, туко виж пък излязло нещо.

П.П.
преди година отрязах едно момиче, поради причината, че нямах чувства към нея, като се замисля, не трябваше да го правя, не трябваше.................... сигорен съм че ако и бях дал шанс сега щяхме да сме заедно... ](*,)

slavito007
11-04-2007, 22:01
Мии кажи му че между вас нещо повече от приятелство няа да излезе.Безболезнен начин за съобщаване точно на такова нещо нема :roll:

Presley
11-04-2007, 22:47
Неэависимо какво ще му кажеш,ще го нараниш.
Просто найстина се вижде и поговорете `на 4 очи`.Иэлушай го и му обясни как стоят нещата.Обясни му ,че държиш на него много,че не искаш да го нараниш,но че между вас не може да има нищо повече от приятелство.Эвучи глупаво,но няма друг начин.
Предполагам ,че приятелството ви ще рухне.И все пак не оставяй нещата така.Ако например настъпи эатишие,потърси го -така всеедно нищо не е станало.Дръж се както преди.
Вероятно ще страда,като те вижда често,но няма как...

svm1987
11-04-2007, 23:46
Kaji mu istinata,a ve4e toi da si preceni kakvo da pravi.Pone ti 6te si spokoina 4e si mu obqsnila vsi4ko i nqma d a te e qd posle:)

Uptown_soldier
11-05-2007, 09:16
Просто му кажи истината и продължете да бъдете близки приятели. Успех!

koalka
11-05-2007, 13:54
Без да му стане гадно, няма да мине срещата ви, определено.Според мен трябва да не се виждате известно време, за негово добро е, докато те забрави, иначе така само ще си подхранва чувствата...

alkobalko
11-05-2007, 13:58
Няма какво друго да направиш, казваш му директно, че не може да се получи нищо и това е.

katttia
11-05-2007, 14:29
Намеси ли се любовта... приятелството си отива... Тъжно, но факт!