PDA

View Full Version : И нека, и нека боли..



bungle
11-05-2007, 07:45
"Хайде накажи ме.
Хайде нарани ме.
Хайде изгори ме.
Нека ме боли.

Само тази болка още ми подсказва, че съм още жив и съм до теб! "


Хайде да си направим една дискусия на тази тема.
Колко боли и до колко трябва да се търпи? :neutral:

freedom
11-05-2007, 07:47
Ами... според мен болката е едно всъщност неизбежно нещо в любовта... Но не съм на мнение,че трябва да търпиш и да търпиш..и да твърдиш,че тази болка те поддържа жив/а ... Може да мълчиш до известна степен..Всичко си има граници.. Поне според мен.. Има някои момичета(понеже те са по-чувствителни),които твърдят - "Аз не мога да го оставя!" ...Няма "Не мога",има "Не искам" !!!

bungle
11-05-2007, 07:51
Да, няма "не мога" има "не искам".
Хората май обичаме да си причиняваме болка. Измъчваме се с всевъзможни неща.

No_Limit
11-05-2007, 07:59
Хайде накажи ме- обуздай ме
Хайде нарани ме-направи така че да не те забравя
Хайде изгори ме-изгори ме със страста си , накарай ме да шепна името ти милиони пъти
Нека ме боли-нека да платя за всички грешки. Грешница съм и грешница ще си остана
Само тази болка още ми подсказва, че съм още жив и съм до теб- само когато съм до теб се чуствам пълноценна и съм готова да заплатя тази цена , да изпия горчивата чаша на ревноста и нека ме боли...

FunkyFresh
11-05-2007, 08:04
Без тази болка за която ти говориш любовта не е сладка :wink:

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-05-2007, 08:06
Хайде накажи ме- обуздай ме
Хайде нарани ме-направи така че да не те забравя
Хайде изгори ме-изгори ме със страста си , накарай ме да шепна името ти милиони пъти
Нека ме боли-нека да платя за всички грешки. Грешница съм и грешница ще си остана
Само тази болка още ми подсказва, че съм още жив и съм до теб- само когато съм до теб се чуствам пълноценна и съм готова да заплатя тази цена , да изпия горчивата чаша на ревноста и нека ме боли...

Много добре казано =;

MoHuTo
11-05-2007, 08:07
Без болка любовта не е любов, не може просто всичко да е розово..има си и болка, въпроса е кой колко търпи.. :?

prettyIdeath
11-05-2007, 08:07
Неибежно е да ни боли.Ние хората сме мазохисти в любовта... :cry: (еле пък аз...)

MiMcHeToOo
11-05-2007, 08:37
/me (music) Now playing: 27. Stenkata ft. Eipril - Iskam samo teb

Болката е любов не вярваш ли така е, веднъж ако те е боляло обичаш по силно то се знае, гледаш на живота по различно то се знае.

Мисля, че този ред от тази песен описва всичко точно :)

Madness
11-05-2007, 09:14
Аз на моменти си мисля,че съм мазохист :lol: :lol: :lol:
По-скоро малко дете мазохистче :-|

SunSet_GirL
11-05-2007, 09:53
Когато хората са объркани често не знаят какво искат.Когато усещат че любовта си отива и че връзката не върви - не могат лесно да я "пуснат" да си отиде.И са объркани и объркват и хората , които наистина ги обичат.За да чакаш да получиш любов се иска много търпение.Моля ви някой да ми каже "Струва ли си чакането?Струва ли си да се надявам , че от "най-добра приятелка" мога да стана нещо повече"Струва ли си да ме боли всеки път когато се събира с бившата си?Струва ли си? :( :? :-k

Wrathchild
11-05-2007, 10:33
Има някои момичета(понеже те са по-чувствителни),които твърдят - "Аз не мога да го оставя!" ...Няма "Не мога",има "Не искам" !!! Това важи и за забравянето. И е точно така.
В любовта болка има. Дори в най-щастливата връзка е възможно да стане някоя издънка и да нараниш другия. И тук идва ред на прошката.
Само дето прошката не трябва да е до безкрайност...

bungle
11-05-2007, 11:13
Любов-болка. Да, има ги и двете във всяка връзка. И точно това е, ако не обичахме, нямаше да боли толкова много и да се впрягаме за всяка глупост.
НО защо себеуважението остава на заден план ?

Qnchety
11-05-2007, 11:17
Абе то в любовта все боли/поне при мене/. Дори и да стане нещо мн хубаво свързано с момчето, което харесвам аз започвам да си мисля какви лоши неща може да се случат и некфи такива. Дори сега почнах да си втъплявам, че харесва една фр :cry: ... Е може и да е вярно де, ама за сега няям големи основания да си мисля, че е вярно :-# . Абе секи с характера си....

koalka
11-05-2007, 14:00
Има си някаква граница, не може всичко да се търпи.И зависи какво другия прави, какво показва и дали наистина те обича.Иначе, когато обичаш си има болка, но тя не може да се сравни с хубавите моменти, според мен...когато сте заедно.Иначе дам, хората се нараняваме и в повечето случаи несъзнателно.

bungle
11-05-2007, 17:44
Знаете ли к'во, свиква се на болка. Пак боли, ама.. не е за много и минава бързо.

TreeHill
11-05-2007, 18:17
love sux ... =)

sh3_1s_7h3_0n3
11-05-2007, 20:15
Знаете ли к'во, свиква се на болка. Пак боли, ама.. не е за много и минава бързо.

Не толкова, че се свиква, колкото, че ставаш непукист...

pisenceto90
11-05-2007, 21:07
Po moi nabludeniq lubovta e mno stranno neshto.Istinskiq obichash nqkogo edva kogato osetish che sarceto ti se razkasa :razz: i nz zashto na tva oshte ne sam si dala otgovor ammmmmmm zabelqzah sashto che kolkoto pove4e te naranqvat tolkova pove4e obichash ](*,) :-s A shto se otnasq do proshkata az lichno mno pati sam se iskoshavala da q naparavq(makar che sam mnogo bezkompromisen chovek) no v men nadelqva drugoto chuvstvo-gordosta :-P .I edva li ne lubovta te postavq v nqkav paradoks(v tva otnoshenie)-ili po skoro dilema :-s :-| ako prostish oshte po golqma shte e bolkata kogato razberesh che tvoq chovek na novo te e predal ](*,) ako pak si tragnesh shte te boli che ne mojesh da si s choveka koito iskash :cry: uj idva momenta kogato go zabravqsh no zalagvash sebesi zashto vseki pat vijdaiki toq chovek se seshtash za milion neshta koito ne mojesh da napravish s tozi noviq :roll: Abe vsichko e mno slojno =D> ama ko da se pravi =D>

love_actually
11-06-2007, 08:49
Ami spored men ako obi4a6 nqkoi naistina dori ako ti e pri4inil cqlata bolka na toq svqt ti vse o6te 6te go obi4a6....Az sum mnogo turpeliva i dori v momenta edin 4ovek mnogo mnogo me naranqva no tova ne promenq fakta 4e go obi4am bezkraino mnogo :cry:

yuyuto
11-07-2007, 19:13
Еми ще те боли, колкото можеш да издържиш... Ама винаги идва момент, в който търпението ти се изчерпва. :(

AliceSw
11-07-2007, 19:46
винаги съм свързвала този припев с един любим мои стих от друга песен - "yeah, you bleed, just to know you're alive" - аз го свързвам с момента, в който вече няма нищо от страна на другия, тогава дори и всяка болка е някакво щастие, защото събужда спомен за минали моменти, уотевър

иначе, всеки си има граници, а това кои ще наранява и дали някои ще бъде наранен зависи само от хората, от нищо друго

Dark_Angel_F
11-07-2007, 19:55
Винаги болкаса съпътва любовта това е ясно на всички .... Но понякога болката е нужна , защото ако живеем в еднообразен свят сред розови облаци ще се изгуби тръпката . А и болката е необходима , за да се очувстваш жив.....

thedutchess
11-07-2007, 21:08
love sux ... =)

Yeah, it does.... Абе не знам докъде трябва да боли, ама мене винаги ме боли и то по-много.... Което и момче да си харесам се нещо се прецаква и аз си оставам тая дет си плаче сама в тъмните нощи... :cry: :cry:

bungle
11-07-2007, 21:49
love sux ... =)

Yeah, it does.... Абе не знам докъде трябва да боли, ама мене винаги ме боли и то по-много.... Което и момче да си харесам се нещо се прецаква и аз си оставам тая дет си плаче сама в тъмните нощи... :cry: :cry:

По-гадно е да плачеш пред тоя човек, а той да ти казва колко си отвратителна.

daRito0
11-07-2007, 22:14
nqma lubov bez b0lka .. ak0 sled razdqlata s lubimiq chovek nqma b0lka ,to togava tova ne e bil0 lubov ,a iliuziq !! Kogato se razdelish s choveka do sebe si te boli ,tochno zashtoto toi veche nqma da e s teb nezavisim0 poradi kakva pri4ina ste skarani .. t0va e ot men :smt007

BeBsItO
11-08-2007, 07:28
bolka li???? ima q i tq e ogromna, neupisuema..... :-# vapreki si4ko :smt007 naddelqva :evil:

LitTlE_BeBsIiI
11-08-2007, 10:49
Мен сякаш повече ме боли отколкото да съм щастлива в любовта :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

GregoryHouse
11-08-2007, 12:31
Неибежно е да ни боли.Ние хората сме мазохисти в любовта... :cry: (еле пък аз...)

Мазохисти са идиотите...аз не съм мазохист...пък и не ме боли вече...преди да...ама пък и Слави има хубави песни деа...що се отнася...ако живота не е болка и мъка защо започва с рев? А до колко трябва да се търпи...ами според мен не трябва да се търпи...все пак не сме идиоти(мазохисти)

bungle
11-08-2007, 14:00
Да, Слави има много хубави песни.. Напоследък, когато съм тъжна си го пускам..

Shanaq
11-08-2007, 19:40
Винаг има болка и не само в любовта.От съответния човек,зависи до колко ще търпи. Понякога нещатата се натрупват с времето и накрая просто избухва вулкан от болка ,гняв ,недоволство. За това най-добре ,ако нещо ни носи болка ,да потърсим друго,което е изпълнено с радост :P

SINDEL
11-09-2007, 09:37
:? Много е странно как като оби4аш някого, оставяш вси4ко друго на заден план. Себеуважение, гордост.. заради този 4овек. И се самоунищожаваш буквално. Но и в някакъв момент.. свикваш един вид.. пак те боли, но някак си не е същата онази остра, изгаряща болка, която те обзема целия и от която ти се струва, 4е ще умреш. Удивително колко носим на болка, а?
В момента съм в такава ситуация. Оби4ам бившия си, колкото и да не го заслужава. Оби4ам го, въпреки 4е преди два месеца ме остави заради друга, лъга ме най-долно и ужасно, изневерява ми... И още го оби4ам. И още съм с него понякога и бих му простила, бих го поискала обратно, ако той реши да се върне. Оби4ам го, въпреки 4е най-откровено си ми каза, 4е не иска да бъде с мен в момента. Не 4е не ме оби4а, но иска да си поразвява оная работа по 4уждо. Оби4ам го, въпреки 4е знам, 4е в момента е с друга и най-вероятно спи с нея и й говори най-милите неща, прави й подаръци и така му харесва. Въпреки 4е ме наранява безумно, все още го оби4ам и се съсипвам по него. А не си заслужава, наистина. И аз самата не мога да си обясня как така търпя толкова много неща :?