PDA

View Full Version : тука може да разказвате ваши интересни сексуални случки



nejen_opiat_f_74
11-05-2007, 08:02
поставям тази тема за6тото не само за мен или не то4но за мен и за мн други хора е интерестно да разберет интерестни сех слу4ки за да обогатятат своя опит и мн др не6та така 4е които има не6то заинтригува6то нека го разкаже! :)

11-05-2007, 08:13
Ами това е не е интересно ама е кофти . Бившия ми приятел , който ме заряза 1 път се изпразни в мене без да ми каже :cry: Аз не разбрах кога и как стана обаче по едно време като ходих до WC на по бельото ми имаше петно от сперма . Иии тогава пих ескапел иии ... ами няма бебе :oops:

vodka_f
11-05-2007, 08:52
Ами това е не е интересно ама е кофти . Бившия ми приятел , който ме заряза 1 път се изпразни в мене без да ми каже :cry: Аз не разбрах кога и как стана обаче по едно време като ходих до WC на по бельото ми имаше петно от сперма . Иии тогава пих ескапел иии ... ами няма бебе :oops:
та голяма късметлийка си,че си забелязала познавам една моминка дето така прави 2 аборта,а по темата наскоро присъствах на оргия беше ми супер смешно как се бяха скупчили толкова познати и секи се мъчеше да натисне другия бе се такива работи.... :-D

Madness
11-05-2007, 08:53
^баси възможно ли е да не усетиш деа
А авторката,не си вярвай,че някой ше пише :lol:

foxy-to
11-05-2007, 09:31
takiva temi ima. pogledni v tarsa4kata i tam 6e nameri6 interesni slu4ki.