PDA

View Full Version : Мъхче над горната устна



krasiva_luja
11-05-2007, 10:12
abe 4etox kolko temi i tui i nerazbrax 1 ..kato gi maxna s kola maska v doma6ni ysloviq 6otto ne mi se zanimava s kozmetici moga li da poly4a razni pup4ici i tem podobni ekstri..? az nqmam imam samo mux no me drazni 6toto zn 4e go imam.i tuiii vuprosa mi e 6te se poly4at li pup4ici :-&

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

krasiva_luja
11-05-2007, 10:14
ii drygoto koeto e napirmer sega ako gi maxna s kola sledva6tiq put po redki li 6te sa ili 6te zagrybeqt to po princip yredqvat sled vreme a az samo 1 put ako gi maxna nz ko 6e stane dali 6te si yslojna rqbotata :(

No_Limit
11-05-2007, 10:36
В домашни условия няма да получиш същия ефект както ако отидеш в салон , не вземат много , но ефекта е дълготраен а качеството , много пъти доказвано :)

krasiva_luja
11-05-2007, 10:54
kolko pari zemat az si gi maxnax ei sq no malko me boli gornata ystnaa :shock:

LuCiFersAngeL
11-05-2007, 11:14
Всичко си зависи единствено и само от твоята кожа. Пъпчици можеш да получиш и като ти го прави козметик и като го правиш вкъщи. Никой не може да ти каже със сигурност :(

SwEeT_PriNceSsS
11-05-2007, 11:19
Здравей мила, аз си ги махам мойте мустачки от година някъде вече с кола маска от тия лентите на Вийт има ги такива специални за там продават се нали две слепени ии струваше някаде към 1лв.. таа.. до сега съм нямала проблеми с тези ленти в смисъл не са ми излизали пъпчици.. просто леко почервенява и то за малко и само това.. и нали леко изтръпнало ми е някфо почти цял ден ма си заслужава.. не боли кой знай колко.. търпи се не е болка за умиране.. уредяват космите да.. ( поне мойте де :grin: ) аааа и да не земеш да си е правиш сама колата маска щото ще се урезилиш.. една приятелка си беше дръпнала сама мустачките и и стана нещо като рана и и стоя кам една седмица сеедно като изгоряло .. но стаана така защото ги дърпаше на горе а то трябва обратно по посока разтежа на косама.. ;-) .. дано да съм помогнала :-|

krasiva_luja
11-05-2007, 13:58
Здравей мила, аз си ги махам мойте мустачки от година някъде вече с кола маска от тия лентите на Вийт има ги такива специални за там продават се нали две слепени ии струваше някаде към 1лв.. таа.. до сега съм нямала проблеми с тези ленти в смисъл не са ми излизали пъпчици.. просто леко почервенява и то за малко и само това.. и нали леко изтръпнало ми е някфо почти цял ден ма си заслужава.. не боли кой знай колко.. търпи се не е болка за умиране.. уредяват космите да.. ( поне мойте де :grin: ) аааа и да не земеш да си е правиш сама колата маска щото ще се урезилиш.. една приятелка си беше дръпнала сама мустачките и и стана нещо като рана и и стоя кам една седмица сеедно като изгоряло .. но стаана така защото ги дърпаше на горе а то трябва обратно по посока разтежа на косама.. ;-) .. дано да съм помогнала :-|amii az gi maxnax s kola i po princip i razbiram na kolata ot 2 godini si gi maxam ot sqkude iiii az gi maxnax de i malko mi be6e nekomfortno 10 min 4erveno posle go namazax sus krem4e nivea i sq rezylatta e syper i ne mi se poly4ixa pup4ici a ina4e imam fr koqto gi maxa s lenti4ki strep i zqlata e v pupki nad gornata ystna.samo tova za razteja na kosuma ne go rabzrax..az gi maxnax ot ystnata kum nosa a mai e trqbvano na obratno taka li v smisul ot nosa kum ystnata

zabludenata
11-07-2007, 13:35
А от аптеката ли си ги взимате? И като отидете там какво казвате? Кола маска за.....?

dan4ety
11-07-2007, 14:05
Здравей мила, аз си ги махам мойте мустачки от година някъде вече с кола маска от тия лентите на Вийт има ги такива специални за там продават се нали две слепени ии струваше някаде към 1лв.. таа.. до сега съм нямала проблеми с тези ленти в смисъл не са ми излизали пъпчици.. просто леко почервенява и то за малко и само това.. и нали леко изтръпнало ми е някфо почти цял ден ма си заслужава.. не боли кой знай колко.. търпи се не е болка за умиране.. уредяват космите да.. ( поне мойте де :grin: ) аааа и да не земеш да си е правиш сама колата маска щото ще се урезилиш.. една приятелка си беше дръпнала сама мустачките и и стана нещо като рана и и стоя кам една седмица сеедно като изгоряло .. но стаана така защото ги дърпаше на горе а то трябва обратно по посока разтежа на косама.. ;-) .. дано да съм помогнала :-|amii az gi maxnax s kola i po princip i razbiram na kolata ot 2 godini si gi maxam ot sqkude iiii az gi maxnax de i malko mi be6e nekomfortno 10 min 4erveno posle go namazax sus krem4e nivea i sq rezylatta e syper i ne mi se poly4ixa pup4ici a ina4e imam fr koqto gi maxa s lenti4ki strep i zqlata e v pupki nad gornata ystna.samo tova za razteja na kosuma ne go rabzrax..az gi maxnax ot ystnata kum nosa a mai e trqbvano na obratno taka li v smisul ot nosa kum ystnata

Ем аз доколкото знам, май става да се махнат и ако дръпнеш от ляво надясно или от дясно на ляво. Поне так бях гледала някъде, ама незнам колко е вярно. То и аз имам, ама не е мъхче, ами съвсем леки са, но много им се ядосвам, ама не бих си ги махнала (Или поне докато не стана на 15 :-D ) , незнам защо. Просто ме е страх #-o . Познавам едно момиче дето си ги бръсне със самобръсначка, което е много глупава постъпка според мене :shock:

rauchen
11-07-2007, 14:42
Познавам едно момиче дето си ги бръсне със самобръсначка, което е много глупава постъпка според мене Shocked
леле #-o е не си ли личи кой знае какви са и станали
по темата каквото и да правиш не ги бръсни!

Liar
11-07-2007, 15:07
Че косъмчетата там са къси как изобщо ги захваща лентичката???
И понеже някой питаше-като отидеш в аптеката ако кажеш че искаш лентички за обезкосмяване на лице трябва да те разберат ;-)

ellyto
12-29-2008, 14:24
на колко време ги махате? :?:

evi_vd
12-29-2008, 14:37
иди на козметик, те козметичките си знаят работата, а до пъпчиците има хора , на които страшно много им се зачервява,на други им излизат пъпчици, на трети им няма нищо.нормално е първия път да ти излезнат пъпчици, но имам една фр дето не й излезнаха никакви пъпчици първия път.. смятай :) но аз бих те посъветвала да идеш на козметик .. има си значение и да даеш най-много 1 лв повече.. :-o


на колко време ги махате? Question
на месец.. зависи, те оредяват и изсветляват все повече и повече

sssladuranka
12-29-2008, 15:55
козметик - 3лв
ако ти е само мъх няма да получиш нищо.Колкото по голем и груби са космите,толкова е по голям шанса за раздразнения
успех :P

Biskfitka
12-29-2008, 15:58
Аз си ги махам с кола маска......веднъж в седмицата или веднъж на две седмици...различно....но не ми излизат червени пъпчици или нещо такова...просто се зачервява за около половин час....

iPurple
12-29-2008, 17:04
кола маска от тия лентите на Вийт има ги такива специални за там продават се нали две слепени to4no tiq sa mnogo dobri i izob6to ne boli :)

scanadal
12-30-2008, 09:46
А защо не опиташ с пинсетката?Ако не си сръчна и те е страх да дръпнеш рязко лентичката,пак може да ги отскубеш,но с пинсета
Аз по принцип ги махам при козметик,ноо понякога ако ме мързи се почиствам с пинсетата

Pliok0019
12-30-2008, 09:51
А защо не опиташ с пинсетката?Ако не си сръчна и те е страх да дръпнеш рязко лентичката,пак може да ги отскубеш,но с пинсета
Аз по принцип ги махам при козметик,ноо понякога ако ме мързи се почиствам с пинсетата
Аз също. С колата маска никога не съм се опрявала.

callia
12-29-2011, 14:27
Здравейте, да не правя нова тема... Аз съм на 13 год., досега не съм имала пъпки, не знам дали е защото имам хубава кожа... а и не съм още мн мн навлязла в пубертета... всъщбост, имала съм 1-2 пъпки... през живота си... значи, ако сега започна да си махам гадното мъхче, дали има шанс да се превъне в мустак или да влоши нещата, когато стана на... да речем, 25-30...???

Cucko0
12-29-2011, 14:52
темата е от 2007 .